Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A może mi poradzicie trochę z zasłonkami? Wczoraj miałam próbnik tapety, więc wykorzystałam to i podobierałam tkaniny zasłonkowe, ale nie jestem pewna czy to dobry wybór. Na zdjęciu widać tapetę w pasy limonkowe. Zasłonki będą na przeciwległej scianie, więc tak naprawdę nie muszą idealnie pasować. Myslałam o zasłonkach limonkowych- np. te w kratkę, ale zakochałam sie w tej niebieskiej tkaninie ze zwierzakami. Do niej mogą być białe rolety/firanki lub widoczne na zdjęciu w błekitne kropeczki:

http://b12.grono.net/62/77/gallery-103725936-500x500.jpg

http://b12.grono.net/90/132/gallery-103725937-500x500.jpg

http://c33.grono.net/123/117/gallery-103725938-500x500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moooi skrzynia świetna, zresztą poduchy na niej też :)

 

amatlea ja już od jakiegoś czasu jestem fanką kratek wszelakich, więc zestaw numer 1 baaardzo przypadł mi do gustu, chociaż przyznać muszę, że niebieska zasłonka i firanka w grochy też są urocze. Jeśli planujesz jednak jeszcze turkusowe meble, może się okazać, że zestaw z kratką będzie lepszym tłem i np. jedna turkusowa szafa będzie punktem centralnym i będzie najbardziej rzucać się w oczy. Jeśli jednak wszystkie meble będą białe zaryzykowałabym wtedy te niebieskie zasłonki.

Mam nadzieję, że pomogłam, a nie zasiałam zamęt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Dziewczyny!:)

Wiem doskonale, ze ta skora moze nie wyglada najlepiej ale za nic sie jej nie pozbede :Dbynajmniej nie zima...:lol2:mam na ten fotel - letnia wersje dziergany pled - bialy plus blekity. :yes::)

Buciki...i reszta drobiazgow kupiona w Oslo.

Marysia jeszcze sie nie podnosi na nogach...moj syn w jej wieku juz przemieszczal sie na nozkach - przytrzymujac sie czego sie dalo ale pominal zupelnie etap raczkowana. Iskierka natomiast raczkuje po calym domu i jest tym faktem tak zafascynowana, ze nie skumala jeszcze po co ma nozki:lol2:

Komoda z krolikami mnie rozwalila...mam tyle co przemalowanego na bialo Hemnesa w bawialni no i az mnie nosi na te kroliki tylko kto mi je namaluje...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anetko, Twoje zdolne łapki na pewno dadzą sobie radę. zawsze możesz spróbować odkalkować wzór na meblu, bądź powalczyć z decoupage. namalować podkład, a króliki wydrukować i nakleić ;)

włochacz fajny, taki typowo scandi :D też chciałabym coś kudłatego, ale mam w głowie jakiś zgrzyt i nie mogę się przełamać :rolereyes:...a na fotkach szalenie podobają mi się np. krowie skóry na podłodze..:bash:...to się chyba zwie hipokryzja...;)

 

amatlea ta trzecia z zielonymi glizdami też pasuje. niebieska fajna, ale szkoda,że nie ma niej choć odrobiny tej limonki :(

a !!! i rolety, NIE firanki :p

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...