Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jako posiadacz eamesa w charakterze biurkowego tez bym go dzieciakowi nie dała. siedzisko jest dosyć głębokie i wysokie - idealne dla mnie, ale ja mam 1.80 wzrostu... nie wyobrażam sobie siedzieć przy biurku ze zwisajacymi nogami

 

do aricia i duś - dzięki dziewczyny za rady, muszę sie bliżej przyjrzeć tym krzesłom, córkę posadzić, sama usiąść .... bo po tym co napisała duś, mam chęć kupić takiego eamsika dla siebie. Także jestem słusznego wzrostu, prawie 1.80 i jako, że właśnie zmieniam wyposażenie pracowni, to nowy nabytek do siedzenia jest wskazany. Kusi mnie to krzesło i każdy pretekst jest dobry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, skąd Wy bierzecie te wszystkie piękne zdjęcia? Żałuję, że jak byłam mała, mieszkałam w pokoju, który nawet nie wyglądał jak pokój dziecięcy :p Teraz są to prawdziwe królestwa!

 

urządzając pokój mojej malej przekopałam na początek to forum a potem buszowałam dalej;) Mam tyle inspiracji w moim kompie, że chętnie podzielę się obrazkami, może kogoś tez zainspirują.

 

A może ktoś z forum ma wygodny, sprawdzony fotel bądź krzesło do biurka dla dziecka? ja również poszukuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do aricia i duś - dzięki dziewczyny za rady, muszę sie bliżej przyjrzeć tym krzesłom, córkę posadzić, sama usiąść .... bo po tym co napisała duś, mam chęć kupić takiego eamsika dla siebie. Także jestem słusznego wzrostu, prawie 1.80 i jako, że właśnie zmieniam wyposażenie pracowni, to nowy nabytek do siedzenia jest wskazany. Kusi mnie to krzesło i każdy pretekst jest dobry:)

 

jakbyś przeczytała moje posty sprzed miesiąca, to byś miała deja vu :)))

długo się wahalam, oj dylematom nie było końca, nie przekonywało mnie kupno krzesła do pracy online bez macania, ale będąc zagranica wgramolilam się na wystawę w pewnym sklepie (bo przecież taka szansa się mogła nie powtórzyć :)) potem posiedzialam w kawiarni na kolejnym, no i nie było wyjścia. mój tyłek się dopasowal momentalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny chłopaki :)

Proszę Was o pomoc w urządzeniu pokoju dla syna wiek 9 lat. Kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać: to jeszcze nie młodzież a już NIE DZIECKO jak sam powiada :). Niestety musze scedować na niego naszą dużą szafę drewnianą i nie wiem czy ja pomalować czy lepiej zagrać dodatkami, kolorem na ścianie, grafitti kurcze no mam sieczkę w głowie. Córy już mam rozplanowany a z synem mam problem jak cholera.

Pomożecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie forumowicze, jako że zaczynam przygodę z remontowaniem domu i na pierwszy ogień idzie pokój mojej siedmiolatki, przyszłam prosić o pomoc zaczynając od tego wątku.

Przejrzałam wiele inspiracji, zarówno tu na forum jak i na różnych blogach i mam sporo pomysłów jeśli chodzi o dodatki do pokoju ale na chwile obecna poszukuję solidnych mebelków.

Maja być białe, raczej nowoczesne bo w takim stylu będzie cały dom.

Najbardziej zależy mi na szybkim zakupie biurka bo rok szkolny w trakcie i nie mamy odpowiedniego miejsca do pracy dla Małej.

Jeżeli możecie polecić jakieś sprawdzone mebelki to będę bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o takiej komodzie do pokoju dziecka? Czy to będzie praktyczne? Właściwie to nie wiem jakie meble do przechowywania są najpraktyczniejsze u dziecka:/ Myslę, że musi być skrzynia na zabawki, biblioteczka na książki/zabawki i jakieś szuflady na kredki itp.

Kiedy dziecko przestaje się zabawiać szufladami?

Wolałabym żeby meble były nie tylko ładne ale praktyczne ;P Taka stara komoda na pewno ciężej się otwiera.

http://img11.allegroimg.pl/photos/400x300/18/64/46/04/1864460476_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wątek - dzięki za wszystkie inspiracje, przydadzą się bo właśnie jestem na etapie urządzania pokoju dla synka :)

 

AnetaS - piękne oba pokoje i Okruszka i Iskierki. Mam pytanko skąd jest ta miarka wzrostu u Iskierki?

Pewnie mi napiszesz, że z No :(

 

Kachna dziekuje:hug:

Obie miarki kupilam w No ale to Djeco wiez i u nas powinny byc dostepne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...