Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

A co sądzicie o takiej komodzie do pokoju dziecka? Czy to będzie praktyczne? Właściwie to nie wiem jakie meble do przechowywania są najpraktyczniejsze u dziecka:/ Myslę, że musi być skrzynia na zabawki, biblioteczka na książki/zabawki i jakieś szuflady na kredki itp.

Kiedy dziecko przestaje się zabawiać szufladami?

Wolałabym żeby meble były nie tylko ładne ale praktyczne ;P Taka stara komoda na pewno ciężej się otwiera.

http://img11.allegroimg.pl/photos/400x300/18/64/46/04/1864460476_1

 

Komoda piękna i nawet jeżeli się ciężko otwiera to narazie i tak ty będziesz ją obsługiwac bo pewnie jej przeznaczenie to ubrania?? Natomiast jeżeli chodzi o skrzynie i kufry to bym uważała, mój syn prawie palce stracił przez nasz stary kufer - nieroztropnie przeznaczyłam go na zabawki i niestety wieko była dla niego za ciężkie :(. Naszczęścię nic sie nie stało ale kufer przechowuje bombki od tamtej pory :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A co sądzicie o takiej komodzie do pokoju dziecka? Czy to będzie praktyczne? Właściwie to nie wiem jakie meble do przechowywania są najpraktyczniejsze u dziecka:/ Myslę, że musi być skrzynia na zabawki, biblioteczka na książki/zabawki i jakieś szuflady na kredki itp.

Kiedy dziecko przestaje się zabawiać szufladami?

Wolałabym żeby meble były nie tylko ładne ale praktyczne ;P Taka stara komoda na pewno ciężej się otwiera.

http://img11.allegroimg.pl/photos/400x300/18/64/46/04/1864460476_1

 

czy ta komoda to nie z allegro? mam wrazenie ze widzialam juz ja kiedys...u mojej corki sa stare meble , wiadomo poki co ja je obsluguje ale jak zacznie byc samodzielna to moze byc klopot zeby sama te ciezkie szuflady przesunela...Jak dla mnie wygodna jest szafa - u mnie jest podzial na drazek - i tam cala masa sukienek i tego co wisiec powinno i dodatkowo polki na poskladane ubrania. Mam tez bielizniarke z polkami - jak dla mnie wygodniejsza niz komoda.

Moj syn bawil sie szufladami odkad potrafil sie przemieszczac ale wyciagal mi tylko zawartosc z tych kuchennych, teraz ma 3,5 roku i nadal lubi od czasu do czasu pobuszowac po szufladach...co do kufrow, skrzyn i wszystkiego co ma podnoszone wieko Monah u swojej Coreczki zamontowala taki mechanizm spowalniajacy , dzieki ktoremu wieko nie przytrzasnie paluszkow...do kupienia podobno w castoramie itp. sama tez musze w koncu kupic do wieka od lawki w pokoju syna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne te ostatnie inspiracje! Zwłaszcza kolorowy regał i słoiki na skarby i przybory. Nasza Córeńka nie ma jeszcze 3 lat i jak dotąd większość kredek i drobiazgów pieczołowicie rozkłada w salonie na podłodze. Nie muszę wspominać, że zbieranie ich potem przychodzi z duuuużym trudem (i Jej i nam:) ). Może takie zabawne opakowania (tylko nie szklane!) zachęciłyby Ją do chowania skarbów po skończonej zabawie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś miałam plan, żeby zrobić takie pudełka z puszek po mleku bebilon. nazbierałam ich nawet, niemało....ale mój mąż się ich niecnie pozbył !!!!

 

a to lobuz jeden...pojemniki sa rewelacyjna, odkad je zobaczylam mysle, jak je zrobic - wlasciwie z czego, zeby byly bezpieczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...