Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Haczyk w suficie może i fajny paten ale nie wyobrażam sobie co po świętach z tych zrobić ...

 

 

My choinkę stawiamy w rogu pokoju między kanapą a fotelem. Fotel i kanapa stykają się ze sobą tworząc kąt niedostępny dla dziecka. Do tego bombki plastikowe. W tym roku też tak zrobimy.

 

Mój "chuderlawy makaron" wejdzie wszędzie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ozdobiliśmy choinkę gwiazdkami zrobionymi z pasków papieru. Wyglądała suuuper. Chociaż większym problemem niż dziecko był zwariowany, ciekawski kot ;) Choinka była wielka, stykała się z sufitem i może to ją też stabilizowało, bo, o dziwo, nie przewróciła się ani razu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do choinki to ja się zastanawiam czy nie ogrodzić jej wokół kojcem - mam taki ze składanych elementów, więc może to jest pomysł? A jeśli nie to będziemy mieć mniejszą, która stanie na czymś.

 

Kery - naprawdę ładny pokój!

 

A mi się bardzo spodobały takie literki- wszystkie razem super wyglądają, ale jedna kosztuje ok. 50zł, więc cały alfabet to trochę kosztowna sprawa:( Ja zamówię 4 literki dla syna.

http://www.car-moebel.de/docs/artikelbilder/org_201197.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny te pokoje są tak piękne że aż nie chce się oglądać i denerwować

 

To prawda, niestety ceny drewnianych mebelków nie są niskie:( Zastanawiam się, czy nie zlecić stolarzowi wykonania mebli dla dziecka, bo jak do tej pory nigdzie nie znalazłam takich, które by mi odpowiadały. Ma może któraś z Was takie meble robione na zamówienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mnie zaraz zlinczujecie http://emoty.blox.pl/resource/krzeslo.gif....ale czy nie można się obejść bez choinki???? ja od zeszłego roku troszku próbuję :oops: ...miałam co prawda"choinkę", ale powiedzmy, nie taką "dosłowną", plus stroiki tu i ówdzie...dla większych tradycjonalistów polecam wycieczkę do almi decor. mnie powalają ich stylizacje świąteczne !!!!! te girlandy, stroiki!!!!! masakra ( w sensie pozytywnym )...jak wchodzę tam w tym okresie, zawsze czuję się jak na planie jakiegoś hamerykańskiego filmu http://emoty.blox.pl/resource/slini_sie.gif;) Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imkaa śliczne te pokoiki. Problem jest nie tylko z meblami... Z dodatkami też nie jest kolorowo. Większość to tandetna chińszczyzna. Króluje Hello Kitty i Hanna Montana.:mad: Te dodatki z car moebel są super ale ceny mogą powalić. A wracając do mebli ja zamawiałam szafę, komodę i półki teraz kolej na biurko. Jestem bardzo zadowolona. A cena nie powaliła. Ważne żeby drewno było bez sękowe. Zastanawiałam się nad meblami gotowymi, były bardzo drogie i cieszę się, ze się na nie nie zdecydowałam bo niedawno widziałam je znów na tej samej wystawie i nie prezentowały się już tak pięknie. Tam gdzie były sęki po prostu" powyłaziły" na wierzch. Wyglądało to koszmarnie! Zdjęcia tych mebli na pewno były już w tym wątku tylko nie mogę sobie przypomnieć firmy. Ważne jeszcze przy zamawianiu mebli zobaczyć jaki dany stolarz ma dorobek żeby się nie zdziwić jak mu nie wyjdzie:jawdrop:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moooi jest dokładnie tak jak mówisz, ceny mebli gotowych powalają, a tak naprawdę ich wygląd też mnie nie zadowala do końca. Ja zleciłam już stolarzowi wykonanie półek, skrzyni, chciałam do tego znaleźć proste białe mebelki, ale jak dotąd mi się nie udało. Te dodatki z tommebel czy kidkraft są piękne, ale cena:bash::bash::bash: Mam nadzieję, że fachowiec zrobi podobne za bardziej przystępne pieniądze.

Jak do końca tygodnia nie wybiorę jakiś gotowców, a na to się nie zanosi, to też zlecę wykonanie stolarzowi. Tylko że ja potrzebuję sporo mebelków, łóżko, biurko, szafę, komodę i jakiś regał na książki, ciekawe ile mnie to wyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mnie zaraz zlinczujecie http://emoty.blox.pl/resource/krzeslo.gif....ale czy nie można się obejść bez choinki???? ja od zeszłego roku troszku próbuję :oops: ...miałam co prawda"choinkę", ale powiedzmy, nie taką "dosłowną", plus stroiki tu i ówdzie...dla większych tradycjonalistów polecam wycieczkę do almi decor. mnie powalają ich stylizacje świąteczne !!!!! te girlandy, stroiki!!!!! masakra ( w sensie pozytywnym )...jak wchodzę tam w tym okresie, zawsze czuję się jak na planie jakiegoś hamerykańskiego filmu http://emoty.blox.pl/resource/slini_sie.gif;)

 

ABSOLUTNIE NIE ;) !

 

Stroiki są piękne, ale aby odnieść takie efekt jak w AD to chyba trzeba jakiś masakryczny majątek zostawić, nie realne a kilka świeczek plus stroik na stole nie da takie efektu jak pachnąca, mieniąca choinka.

 

Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tofee, zostają jeszcze giełdy kwiatowe i inwencja twórcza ( + ew. inspiracje z a.d. ;) )

tu jest wątek adekwatny do podobnych dywagacji http://forum.muratordom.pl/showthread.php?168271-Święta-i-jesień-we-wnętrzach :lol2:, tam dziewczyny jarają się wszelkimi dekoracjami świątecznymi i na pewno znają duuuużo fajnych miejsc, polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do choinki to ja się zastanawiam czy nie ogrodzić jej wokół kojcem - mam taki ze składanych elementów, więc może to jest pomysł? A jeśli nie to będziemy mieć mniejszą, która stanie na czymś.

 

Kery - naprawdę ładny pokój!

 

A mi się bardzo spodobały takie literki- wszystkie razem super wyglądają, ale jedna kosztuje ok. 50zł, więc cały alfabet to trochę kosztowna sprawa:( Ja zamówię 4 literki dla syna.

http://www.car-moebel.de/docs/artikelbilder/org_201197.jpg

 

a gdzie te literki można kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]83050[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]83051[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]83052[/ATTACH]

 

Witam wszystkich użytkowników forum. Podglądam ten watek od dłuższego czasu, dziś postanowiłam napisać, ponieważ padło pytanie o dywany Haby. Nie wiem czy udało mi sie załączyć zdjęcia naszego pokoiku, bo robiłam to pierwszy raz i nie wiem, czy wszystko dobrze poklikałam ;) Jeśli się udało to super, jeśli nie to trudno. U nas dywan Haby leży prawie rok i mimo, że był to duży wydatek to dziś mogę powiedzieć, że go nie żałuję. Też dość długo szukałam dywanu dla synka i jak już ktoś wyżej napisał, wybór ładnych dziecięcych dywaników nie jest prosty, większość mi po prostu nie odpowiadała. Dywan jest gruby i miękki. Wzorek na dywanie jest wypukły, ma ładne kolory, nie zwija się.Trzeba się jednak liczyć z tym, że skoro jest wełniany to na początku wychodzą z niego włoski i trzeba go porządnie odkurzać. Z czasem sytuacja się poprawia. Dywan na tym wyłażeniu nic nie traci.

Hej kery06

Strasznie podobają mi się mebelki w pokoiku Twojego synka. Sa zupelnie inne niz sie spotyka na necie. Mozesz zdradzic co to za mebelki? Szczegolnie chodzi mi o niską połke, komódkę i skrzynie na zabawki :) No i jeszcze jedna rzecz wpała mi oko. Czerwony zegar na ścianie. Jeśli zdradzisz pochodzenie tych cudnych rzeczy to będę wdzieczna. Jestem na etapie szukania jakiejs koncepcji na pokoik dla mojego małego synka i sądze, że te mebelki fajnie by sie tam wkaponowały.

Bardzo dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...