Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

Dziewczęta pomóżcie!!

Zdecydowałam się zamówić mebelki u stolarza bo nie znalazłam nigdzie takich, jakie by mi odpowiadały. Mebelki będą raczej proste, nowoczesne i w związku z tym szukam dodatków do nich.

Potrzeba mi

-krzesło do biurka

-lampkę na biurko

- dywan

- narzutę

- lusterko

- lampkę nocną

- jakieś wieszaki, ramki na zdjęcia, szkatułki na skarby, tablicę nad biurko gdzie można przyczepiać różne notatki, budzik, zegar ścienny

 

Nie chcę kupować jakiś tandet z allegro, podrzućcie jakieś pomysły, linki do sklepów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczęta pomóżcie!!

Zdecydowałam się zamówić mebelki u stolarza bo nie znalazłam nigdzie takich, jakie by mi odpowiadały. Mebelki będą raczej proste, nowoczesne i w związku z tym szukam dodatków do nich.

Potrzeba mi

-krzesło do biurka

-lampkę na biurko

- dywan

- narzutę

- lusterko

- lampkę nocną

- jakieś wieszaki, ramki na zdjęcia, szkatułki na skarby, tablicę nad biurko gdzie można przyczepiać różne notatki, budzik, zegar ścienny

 

Nie chcę kupować jakiś tandet z allegro, podrzućcie jakieś pomysły, linki do sklepów

 

Ale ty prosisz o konkretne propozycje/

Nie znamy wieku i płci dziecka, jego zainteresowan i upodobań. Nie wiemy jakie mają być to meble, kolor itp. Nie wymagasz zbyt wiele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty prosisz o konkretne propozycje/

Nie znamy wieku i płci dziecka, jego zainteresowan i upodobań. Nie wiemy jakie mają być to meble, kolor itp. Nie wymagasz zbyt wiele?

 

Stronę albo dwie wcześniej pisałam więcej szczegółów odnośnie moich rozterek meblowych, jakie i dla kogo mają być.

Szukałam prostych białych mebelków dla 6- latki, ale ostatecznie zdecydowałam się na stolarza. Mebelki mają być raczej proste, w miarę nowoczesne bo taka ma być reszta wnętrz. Jeśli chodzi o te dodatki, to nie chciałabym, żeby były zbyt dziecinne, córcia przeszła już etap różu i nie upiera się przy tym kolorze. Raczej zależy mi żeby było dziewczęco acz nie koniecznie cukierkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Pokój mojej Córeczki pokazywałam już wcześniej, ale w związku z tym, ze lubię zmiany :) to Jej pokój też się troszke zmienił.

Zaznaczam, że jest to Jej sypialnia, a zabawki i inne tego typu gadżety trzymamy w bawialni. Zdaje sobie sprawę, że jest w nim mnóstwo niedociągnięć i rzeczy, które wymagają wymiany, ale w chwili obecnej nie mam ani natchnienia, ani funduszy :)

 

Dodam jeszcze, że zdjęcia robiłąm nocą, bo w dzień jak wparują do niego moje dwa "huragany" to raczej nie jest pokazowy :)

 

IMG_6658.JPG

 

IMG_6645.JPG

 

IMG_6646.JPG

 

IMG_6650.JPG

 

No i na koniec goście co mi zawsze humor poprawiają ;)

 

IMG_6642.JPG

Edytowane przez majkabajka07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aricia No i to siedzisko wiszące - ktoś ma takie? Jak się sprawdza?

 

Ja mam takie z Ikei, oprócz koloru siedziska w środku chyba niczym się nie różni od tego ze zdjęcia. Syn ma dwa lata i obecnie najlepszą zabawą jest wskakiwanie do worka tak, że nogi wiszą na zewnątrz i bujanie workiem na wszystkie strony. Jak przyjdą starsze dzieci, to wchodzą do środka i każą się zakręcać i puszczać. Można tam się całkiem nieźle schować. Chyba mogę powiedzieć, że sprawdza się dobrze do zabawy. Jeśli osoba dorosła chciałaby wejść do środka i poczytać książkę to nie będzie jej już tak super wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój Młody chce ten worek, ale ja zawsze się boję, że kołek z sufitu wypadnie ;)

nawet ostatnio w casto rozmawiałam z panem i polecił mi jakiś taki fix, który "cementuje" ten kołek w suficie..tylko później można go jedynie flexem obciąć, bo wyjąć nie nada :rolleyes:

nie dane mi były takie belki, jak u koleżanki powyżej :p ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój Młody chce ten worek, ale ja zawsze się boję, że kołek z sufitu wypadnie ;)

nawet ostatnio w casto rozmawiałam z panem i polecił mi jakiś taki fix, który "cementuje" ten kołek w suficie..tylko później można go jedynie flexem obciąć, bo wyjąć nie nada :rolleyes:

nie dane mi były takie belki, jak u koleżanki powyżej :p ;)

 

 

To się mocuje na 8 dużych wkrętów do sufitu (1 hak-4 wkręty, haki są 2). Udźwig jest do 100kg. U nas przy nieco większym obciążeniu (tata + syn) nic się nie dzieje. Po ponad roku użytkowania nic się nie obluzowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...