Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczęta przyszłam do Was po pomoc.

Stoję przed urządzeniem pokoju dla mojej 10 letniej córci, która nie chce białych mebli.

Szukam inspiracji w szarościach, jakieś mebelki, dodatki pasujące do szarości.

Przejrzałam ten wątek i kilka podobnych, pokazujecie piękne pokoiki, ale większość dla młodszych dzieci albo wszystko w bieli.

 

Nie chcę jej robić dziecinnego pokoju, ale też nie do końca poważny młodzieżowy. Przyznam szczerze, że wybór mebli poza białymi jest niewielki, a nawet baaardzo mały.

Będę wdzięczna za każde podpowiedzi i rady.

 

A HEMNES z IKEA, szarobrązowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - dziękuję za miłe słowa :)

My jesteśmy z tego sypialnianego pokoiku baaardzo zadowoleni!

 

e-mól - mam nikona d5000 i zwykły obiektyw do niego (18-55).

 

Odpowiadając na pytania - to jest pokój głównie do spania, czytania bajek itp bawialnię dziewczynki mają obok. Na regale mają stać glównie książeczki, bajeczki, gazetki, naklejki i inne drobiazgi, którymi można zajmować się przed snem - ponieważ jednak pokój jest świeżo przerobiony z mojej pracowni, została tam jeszcze część moich szpargalów - właśnie w kilku segregatorach - choć wszystkie i teczki kolorowe są dla dziewczyn - na rysunki, wyklejanki, wydzieranki i inne cuda, które Julka tworzy hurtowo ;)

 

żono m - mnie na szczęście nic nie razi - ani storczyk ani malunek ścienny ani świeczki (bez przesady z tymi względami ;) ) - taki był zamysł i tak ma być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny które swego czasu zaraziłam charytatywnymi misiami.... od dzisiaj do świąt można nabyć 'kup misia'

ja jak zwykle kupiłam dwie dziewczynki

klarę

http://img51.imageshack.us/img51/4683/klarayk.jpg

 

i laurę :)

http://img14.imageshack.us/img14/9987/laurank.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja potrzebuje pomocy na czym u dziecka w pokoju postawic AKWARIUM? moje dziecie truje mi od pół roku wiec ulegne chyba ale chce w miare małe około 60 litrów max czyli jakies 50-60cm szerokosci. i na czym to postawic?? na razie MUSI byc u niego w pokoju potem jak bedzie biurko zabiore do korytarza alena czym toto postawic?? takie koszmarki sa na allegro ze szok;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...