Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wtrącam się rzadko choć wątek obserwuję a część pokoi mi się bardzo podoba a inne nie ...są tu pokoje (jak dla mnie) zupełnie nie do odratowania (no może gruntowny remont by im pomógł) ale są i perełki ...w ogóle na forum raczej unikam krytyki ale dziś się jakoś nie mogę powstrzymać ...z prostego powodu ...patrząc na zdjęcia pokoju Bubuczu pomyślałam, że to wklejona inspiracja ...taka perełka ...ale kontynuując zobaczyłam ten nadmiar ...i to nie w dziecięcych zabawkach (co niestety przytrafiło się mnie ;) ) ale w ilości naklejek ...moim zdaniem fantastyczny pomysł na pasiaste ściany (bardzo oryginalny zresztą) został przytłumiony przez te naklejki ...firanka też mi tam nie gra ...no i sie bardzo dziwię, bo tam gdzie głównie ludzie mają problemy w urządzaniu (czyli w bazie i dużych elementach) u Ciebie Bubuczu wszystko gra świetnie, wybierasz bardzo ładne przedmioty, które mimo zróżnicowania kolorystycznego bardzo fajnie grają ze sobą (a to wielka sztuka) i tylko kilka drobiazgów powoduje że moje WOW zmieniło się trochę w ło??

 

Jeślii moja ocena Cię uraziła to przepraszam, bo moim zamiarem było pochwalenie Twojego pomysłu na ten pokój ...i tylko mi szkoda, że takie drobiazgi łatwe do zmiany psują fantastyczny efekt :) ALe oczywiście to moje zdanie a że ekspertem nie jestem więc nie musi być brane pod uwagę :)

 

A... babki dajcie spokój żonie m ...wyraziła swoje zdanie i już ...zresztą w sposób zwięzły i na temat...

 

No to się wygadałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałam podzielić się z Wami moim nowym odkryciem :D !!!!!!!

Ssstolik - projekt Marty Niemywskiej. Genialny w swej prostocie i niesamowicie stymulujący wyobraźnię ( wg. mnie, oczywiście ;))!!!

Przez otworki w blacie Maluch może przeplatać sznurki czy wstążeczki. Cuuudo :D

ciekawa jestem ceny... ;)

http://purpose.com.pl/purpose_files/Image/aktualnosci2/2012_rok/marzec/wzornictwo/martaniemywska6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt..z rysowaniem kiepsko...choć może podkładki uratowałyby sytuację :D!

 

ale z klockami chyba nie ma problemu? dla takich bąbelków klocki są dość duże...

te dziurki są niewielkie

http://www.martaniemywska.com/tl_files/web_images/ssstolik1/ssstolik_foto.jpg

 

a lego i tak najlepiej układa się na podłodze, żeby mama przy odkurzaniu musiała baaaardzo uważać :mad:( tak jest niestety u mnie)

mnie i tak się mega podoba...( może poza ceną)...w przedszkolu, pani, czasami rozdawała nam takie białe, podziurkowane , plastikowe tabliczki ze sznurkami :D

pamiętam, że była to super zabawa. i przypomniało mi się to właśnie dzięki ssstolikowi :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły drewniany blat z półki sosnowej - pomalowac na biało - wiertarką wywiercić dziury - dać 4 nogi - i gotowe. Nawet stolarza nie trzeba.

Atestu bezpieczeństwa na taką zabawkę raczej nie dostaniesz ;).

Na wypadek gdyby dziecina wetknęła palec i nie mogła wyjąć - lepiej zrobić mały stoliczek.

Taki mały stoliczek, z pewnością zmieści się do samochodu i ułatwi transport "zintegrowanego zestawu" do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...