Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

podobają mi się te mebelki Stuva z ikei ale w realu ich nie widziałam, może się ktoś pochwalić i dać opinię na ich temat. Interesuje mnie też opinia a może fotki urządzonego pokoju chłopca z mebelkami VOX 2PIR lub Young Users są super na fotkach ale troche cena odstrasza. Może znajdą się użytkownicy wymienionych.:) dla mnie alternatywą są też BRW jasne Spido-tylko łóżka nie widziałam do kompletu

 

Ja dotąd z dystansem podchodziłam do mebli z Ikei i od dłuższego czasu już szukałam innych do pokoju dziecięcego. Niestety niewiele znalazłam ciekawych rozwiązań, a jak już były faktycznie ładne i sensowne to kosmicznie drogie. Tak więc przemogłam się, zabrałam męża do Ikei i... kupiliśmy Stuva. Mąż był zaskoczony tym, jak łatwo się je składa, a ja przekonałam się, że jednak rozwiązania Ikei są nieźle przemyślane i na tyle elastyczne, że można dopasować coś do swoich potrzeb. Mebelki już stoją zapełnione zabawkami (może jak znajdę wolną chwilę to w końcu uzupełnię swój obrośnięty kurzem dziennik;)) Osobiście polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dotąd z dystansem podchodziłam do mebli z Ikei i od dłuższego czasu już szukałam innych do pokoju dziecięcego. Niestety niewiele znalazłam ciekawych rozwiązań, a jak już były faktycznie ładne i sensowne to kosmicznie drogie. Tak więc przemogłam się, zabrałam męża do Ikei i... kupiliśmy Stuva. Mąż był zaskoczony tym, jak łatwo się je składa, a ja przekonałam się, że jednak rozwiązania Ikei są nieźle przemyślane i na tyle elastyczne, że można dopasować coś do swoich potrzeb. Mebelki już stoją zapełnione zabawkami (może jak znajdę wolną chwilę to w końcu uzupełnię swój obrośnięty kurzem dziennik;)) Osobiście polecam

u nas mebelki STUVA byly od poczatku. jakosc swietna jak za taka cene :) a najwazniejsze ze mozna cos dokupic i wiadomo ze bedzie pasowac do reszty :D

wlasnie jestem w trakcie skrecana kolejnych mebelkow. jak pokoik bedzie na nowo 'zmontowany' to na pewno wrzuce foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas mebelki STUVA byly od poczatku. jakosc swietna jak za taka cene :) a najwazniejsze ze mozna cos dokupic i wiadomo ze bedzie pasowac do reszty :D

wlasnie jestem w trakcie skrecana kolejnych mebelkow. jak pokoik bedzie na nowo 'zmontowany' to na pewno wrzuce foty :)

 

w jakim wieku macie dzieci? pasują te mebelki także dla prawie 7 latka> będą wiec w okresie wczesnoszkolnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeślę dziś wieczorem, z innego kompa.

 

dzięki za fotki, ładnie urządzony pokoik, synek to chyba już młodzieniec sądząc po wystroju. mebelki wyglądają solidnie.

dla porównania chętnie zobaczę jeszcze mebelki stuva które również rozważam. jeśli to nie kłopot to poprosze kto posiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pokoju syna mamy VOXA Magellana i złego słowa nie powiem.Użytkowane ponad rok,wyglądają jakby wczoraj postawione.Zresztą w naszej sypialni też mamy łóżko voxa i jest bardzo mocne,stabile.Po roku nic się nie dzieje,nie skrzypi,rusza itp.Ja polecam.Za to meble BRW to jakość bardzo,bardzo kiepska.Z ikei mam tylko dodatki,więc odnośnie mebli sie nie wypowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fronty nie sa cienkie. wszystkie elementy sa wykonane z plyty 18mm. fronty sa dokladnie pomalowane. te kolorowe maja zaoblone rogi.

 

http://www.partner-panele.pl/105723/panele-podlogowe-vintage-symbol-8757-ac4-8mm-krono-original-variostep-narrow jak wam się takie panele widzą? tylko czy do takich białe meble będą pasowały albo lite drewno...:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...