Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ahhh.....dziewczyny ratujcie bo chyba wybuchnę dziś!!!!!!!!!!!!! Nie gadam ze swoim facetem po prostu tak mi dziś nerwy popsuł!!!!

A o co chodzi o PODŁOGĘ!!!!!! Pisałam do Was wczoraj że podoba mi się ta podłoga co Wam podesłałam fotkę no i zauważyłam że raczej doradzacie kupić bo też Wam się podoba więc mój facet dziś miał pojechać i ją zamówić i pojechał!!!!!!!!!!!!!!!! No ale co nie zamówił właśnie tej bo powiedział że okazała się niby bardzo ciemna- no i się zaczęło-jak to za ciemna skoro była ok jak oglądaliśmy i mieliśmy się tylko jeszcze zastanowić,więc sie zastanowiliśmy i miałeś ją kupić a nie gadać ze za ciemna no i zamówił inną,w poniedziałek ma u nas być.O zgrozo-chyba pęknę!!!!! Fakt że ta też mi się podoba i raczej też będzie pasować ale kurcze tamta bardziej mi się chyba podobała i w ogóle już się na nią psychicznie nastawiłam.Ale mąż stwierdził kochanie ta ładniejsza i jaśniejsza i też wygląda jak stara :))))) Może i jest inspirowana też starą podłogą no ale kurcze ja już tamtą chciałam.

A to właśnie ona -może w realu wygląda ciut inaczej i chyba ładniej bo mi mężuś przywiózł kawałek podglądowy ze sklepu a to fotka z netu tej podłogi.

 

 

 

small_363827.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jowita, no cóż...podobno jak się chce, żeby coś wyszło dobrze, trzeba to zrobić samemu ;)

...a tak poważnie, to ta nawet bardziej mi się z jachtem kojarzy! :lol2: I małżonek ma sporo racji w tym, że na pewno będzie mniej "ponuro" w pokoiku :D

a białe mebelki będą ładnie zgrywały się z tą podłogą.

odpuść chłopu :D, po co psuć sobie weekend !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aricia no już dziś mu odpuściłam,ale nie ukrywam że wczoraj miałam nerwy popsute,no bo kurcze inaczej się umawialiśmy.....ehhh ale spoko teraz już nie ma co rozdmuchiwać problemu.Trudno-pocieszam się że ta podłoga którą zamówił nie jest jakaś tragiczna :D i nawet w sumie też mi się podoba,mam nadzieję że ładnie się zgra z meblami.Kurcze mam tylko pewien dylemat teraz jaki wystrój okien wybrać ,w jakim kolorze.Mamy tak jak pisałam białe mebelki ,natomiast uchwyty mebli są koloru niebieskiego ,taki ciemniejszy niebieski,podłoga już wiecie jaka będzie :) kolor ścian szary popielaty.Bedą też nieduże dodatki w kolorze czerwieni ale raczej w wystroju okien czerwieni bym nie chciała ponieważ chyba za bardzo by ten kolor raził tym bardziej że w pokoiku 2 okna są.Co byście doradziły ???

 

Karolina i Artur śliczny pokoik zrobiliście dla córeczki :) Spokojnie,ślicznie i z charakterem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jowita, nie widziałam pokoju, więc nie wiem, jak dalece marynistyczny efekt chciałabyś osiągnąć.

rozwiązania, które wpadły mi na szybko do głowy:

 

fajnie wyglądałyby długie zasłony w paski, przewiązane linami !

 

sofia-tkanina__0146818_PE305813_S4.JPG

 

kids-bathroom-idea-sea-nautical-sailor-boat-red-blue-white-combination-decals-ship-theme-blue-de.jpg

 

il_570xN.259853914.jpg

 

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90232190/

 

...albo po prostu zwykły, biały woal, zamotany na karniszu, tworząc coś na kształt sieci. powiązany oczywiście obowiązkowymi linami !!!

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10070262/

301360.jpg

 

....albo zwykła biała bawełna, wykończona przelotkami i , a jakżeby inaczej ;) , przymocowana do karnisza linami :D

 

337400_0765-w422-h470-b0-p0--contemporary-staircase.jpg

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jaki śliczny pokoik i nic nie przesadzony, idealny dla małej dziewczynki, aż chciałoby się być dzieckiem i tam zamieszkać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata, a mi zdradź proszę skąd ten alfabet. Dokładnie czegoś takiego suzkam. Pozdrawiam.

 

Niestety to nie ja jestem autorką tego pięknego wnętrza:no: a te literki są super w wielu pokoikach dziecięcych widziałam podobne mnie też się bardzo podobają choć mam starszaka więc chyba już za duży;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...