Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja mam te meble, biało różowe, to meble Mario kupowałam na allegro, jestem zadowolona, są porządne, dobrze zrobione, użytkowane przez moją córke od roku. Nic sie nie dzieje.

 

No właśnie znalazłam je też na allegro. Na tej stronce DINO oferują możliwość negocjacji cen jeśli znajdzie się ten sam produkt tańszy u konkurencji. Trzeba spróbować bo różnica w całym zestawie na allegro a na DINO.pl to prawie 200 zł więc sporo. Jest jeszcze jedna firma w Gliwicach i tam pojadę zobaczyć je na żywo bo mam najbliżej. U nich też jest w miarę tanio.

 

amator33 a masz może jakieś zdjęcia pokoju Twojej córki? Bo jednak meble inaczej wyglądają na zdjęciach ze sklepu a może inaczej na żywo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....gdybym musiała jakieś wybrać, to były by te z akacjowymi frontami... i na pewno, bez "falującej" scianki nad biurkiem....:rolleyes:

do tego różowe dodatki ( mogą być w różnych odcieniach) i białe/szare ściany. w dodatkach mógłby przewinąć się też szary.

ciekawa paleta kolorystyczna:

BirdsandOwls_GreyPink.jpg

 

girls-bedroom-ohdeeoh_thumb2.jpg

 

pamiętaj , że nie wszystkie meble muszą być z kompletu ;)

z jednej serii można np. wybrać podstawę, a mniejsze mebelki mogą być ozdobnymi dodatkami ( szafka nocna, stoliczek, itd)

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....gdybym musiała jakieś wybrać, to były by te z akacjowymi frontami... i na pewno, bez "falującej" scianki nad biurkiem....:rolleyes:

do tego różowe dodatki ( mogą być w różnych odcieniach) i białe/szare ściany. w dodatkach mógłby przewinąć się też szary.

ciekawa paleta kolorystyczna:

[ATTACH=CONFIG]134800[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]134801[/ATTACH]

 

pamiętaj , że nie wszystkie meble muszą być z kompletu ;)

z jednej serii można np. wybrać podstawę, a mniejsze mebelki mogą być ozdobnymi dodatkami ( szafka nocna, stoliczek, itd)

 

 

Dziękuję :)

Przyznam, że bieli się boję. Myślałam raczej o 3 ścianach w kolorze blaaado różowym, prawie białym i do tego jedna ściana różowa. Ale nie tak różowa intensywnie, tylko mocny ale pastel. Nie wiem jak to wytłumaczyć :)

Wiem, że nie muszą być mebelki z kompletu, ale ja stawiam na proste rozwiązanie. Wolę z kompletu niż przekombinować bez moich zdolności dekoratorskich ;) Jeszcze wyjdzie mi coś dziwnego ;)

Mnie również najbardziej podobają się te meble z frontami ciemnymi, ale zastanawiam się jak do nich dobrać dodatki, aby to jakoś współgrało?

Czy na podłodze położyć dywan w kolorze frontów czy różu? Poduszki brązowe, czy różowe. Narzuta na łóżko tak samo? Brązowa, czy różowa? Jak to ładnie dograć? Już bym chciała to urządzać ;)

 

Znalazłam taką inspirację - o takie ściany mi chodzi, tylko tu są białe meble...

 

Pok_j_dla_dziewczynki_plusz_600x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

 

Myślę też ewentualnie o pomalowaniu sufitu wiadomo na biało i pociągnąć krótszą ścianę na przeciw okna też na biało. Reszta jaśniutko różowa, ale gdzieś chciałabym akcent mocniejszego kolorku w pastelu. Na pewno będzie naklejka ścienna duża w kolorze białym lub jasno różowym.

 

Ale ja mieszam ehhh :bash:

Edytowane przez vioris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Przyznam, że bieli się boję. Myślałam raczej o 3 ścianach w kolorze blaaado różowym, prawie białym i do tego jedna ściana różowa. Ale nie tak różowa intensywnie, tylko mocny ale pastel. Nie wiem jak to wytłumaczyć :)

Wiem, że nie muszą być mebelki z kompletu, ale ja stawiam na proste rozwiązanie. Wolę z kompletu niż przekombinować bez moich zdolności dekoratorskich ;) Jeszcze wyjdzie mi coś dziwnego ;)

Mnie również najbardziej podobają się te meble z frontami ciemnymi, ale zastanawiam się jak do nich dobrać dodatki, aby to jakoś współgrało?

Czy na podłodze położyć dywan w kolorze frontów czy różu? Poduszki brązowe, czy różowe. Narzuta na łóżko tak samo? Brązowa, czy różowa? Jak to ładnie dograć? Już bym chciała to urządzać ;)

 

Znalazłam taką inspirację - o takie ściany mi chodzi, tylko tu są białe meble...

 

[ATTACH=CONFIG]134836[/ATTACH]

 

Myślę też ewentualnie o pomalowaniu sufitu wiadomo na biało i pociągnąć krótszą ścianę na przeciw okna też na biało. Reszta jaśniutko różowa, ale gdzieś chciałabym akcent mocniejszego kolorku w pastelu. Na pewno będzie naklejka ścienna duża w kolorze białym lub jasno różowym.

 

Ale ja mieszam ehhh :bash:

 

nie obawiasz się że będzie zbyt dużo różu? na ścianach, dodatkach, ew na dywaniku, do tego dwukolorowe mebelki? Te meble bardzo mi się podobają co pokazałaś ale obawiam się czy nie będzie przekombinowane z kolorkiem. ja obstawałabym za białymi mebelkami jeśli ma być dużo różu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

amator33 a masz może jakieś zdjęcia pokoju Twojej córki? Bo jednak meble inaczej wyglądają na zdjęciach ze sklepu a może inaczej na żywo? :)

mam jak stoją meble, bez dywaniku, puste jeszcze,

ja mam sciany w 2 kolorach rozu i te meble, biale dodatki, lampa itd,

tu dałam fotki

http://foto0.m.onet.pl/_m/dc2a368b155c02daa52e0a101d5ff97c,10,19,0.jpg,

http://foto2.m.onet.pl/_m/cd67045be290c7028bb044b7c0ecd78a,10,19,0.jpg,

http://foto0.m.onet.pl/_m/23d69830b2005c63226a8d58c69183c4,10,19,0.jpg,

http://foto1.m.onet.pl/_m/1195ad01d93fea410adc57d7706bb131,10,19,0.jpg,

http://foto2.m.onet.pl/_m/7a1d1b22bdefd2a3c46dab8a2db48c82,10,19,0.jpg,

http://foto1.m.onet.pl/_m/36c8f0730a07208fc7cf0edda3db5171,10,19,0.jpg

Edytowane przez amator33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dywan w kolorze frontów...czyli akacjowy? ;)...chyba nie zajdziesz takiego. a każdy brąz będzie dodatkowym kolorem...

jeżeli już wykładzina, to moim zdaniem, różowa. a ściany raczej jednak białe. nie znaczy to, że muszą być nudne :no: :D

można przyozdobić je różowymi ramkami, obrazkami ect ...

 

FramePersonalisedPink650.jpg

 

pink-turquoise-nursery-chevron.jpg

 

il_570xN.353014739_t5r5.jpg

vioris, a co masz teraz na podłodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też dałabym ściany jasnoszare lub białe, ew. jedną w mocniejszym różu. Z mebi najbardziej podoba mi się wersja 1, ale nie jestem pewna czy będzie pasować z różem.

Jeśli wybierzesz mebelki biało różowe przemyśl jeszcze te różowe ściany. Wg mnie będzie mdło i ... różowo. Na pewno dojdą jakieś różowe dodatki, zabawki i pokój utonie w różu. Szary fajnie by wyciszył nieco taki pokój.

 

No i w ogóle przemyślałabym wybór wszystkich mebli z różowym. Na ile lat planujesz meble? Córka pewnie szybciej niż Ci się wydaje wyrośnie z fascynacji różowym. Sciany można przemalować w jedno popołudnie, a meble? Oklejać, wymieniać fronty? Osobiście stawiam na coś bardziej ponadczasowego. Szaleję z dodatkami, które za niewielkie pieniądze i bez wyrzutów sumienia można zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja będę brzmieć jak zdarta płyta ale co mi tam;) ja bym poszła w białe ściany, ewentualnie złamane różem i ewentualnie jedną ścianę w mocniejszym kolorze, meble dałabym neutralne i poszalała z dodatkami, których wymiana nie jest tak kosztowna jak wymiana mebli, białe ściany i białe meble mogą byś swietną bazą i wcale nie musi być nudno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja będę brzmieć jak zdarta płyta ale co mi tam;) ja bym poszła w białe ściany, ewentualnie złamane różem i ewentualnie jedną ścianę w mocniejszym kolorze, meble dałabym neutralne i poszalała z dodatkami, których wymiana nie jest tak kosztowna jak wymiana mebli, białe ściany i białe meble mogą byś swietną bazą i wcale nie musi być nudno...

 

no to są dwie zdarte płyty..:yes: jestem obiema rękoma za stonowanymi ścianami, może być za dużo różu..Fajne dodatki, ramki zabawki, książeczki nadadzą charaktru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny :)

Każda z Was wniosła coś nowego w moje przemyślenia. Dziś byłam na mieszkaniu i wyszło, że źle pomierzył mi ktoś pokój.

Pokój ma 5,20 x na 2,85 z czego po prawej stronie na tej ścianie co drzwi - zaczyna się wnęka. Wnęka jest od drzwi aż do ściany okiennej. Ma 30 cm głębokości. Przekonuję się do tej bieli. Nie chodzi mi o to, że biel będzie nudna, raczej o to, że jest "oklepana".

Może wnękę pomaluję na ciemniejszy róż a resztę na biało? :-?:-? A może wnękę i ścianę okienną. Tam i tak malutko do malowania jest. Okno jest dość duże i zajmuje większą część ściany. Myślę, że zdecyduję się na meble białe z różowym jeśli ma być tak dużo białego i do tego różowe dodatki. Ramki, lampa, dywan, narzutka na łóżko.

 

Jeśli chodzi o meble, zawsze fronty różowe można przemalować na biało i wyjdą całe białe meble. Myślę, że nie powinno to być trudne. Wtedy jak córcia podrośnie, mogę ściany zrobić już np na szaro, do tego białe meble i jakieś dodatki. Wtedy to ona sama zdecyduje jakie ściany, a meble białe pasują chyba do każdego koloru. No cóż, na coś muszę w końcu postawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vioris, a co masz teraz na podłodze?

 

na podłodze są panele dokładnie takie listone_bianco_city_02_0.jpg

 

 

 

Dzięki za zdjęcia - jak dla mnie ok. Wszystko różowe a nie razi. Wszyscy mi odradzają coś takiego jak Ty masz u córci. Bardzo jestem ciekawa, jak to wygląda z dodatkami? Możesz zrobić zdjęcie? :) Byłabym wdzięczna :) A jeszcze jeśli możesz mi napisać co to za farba ten ciemniejszy róż?

Edytowane przez vioris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest dla ludzi, róże nawet te najbardziej krzyczące też...ja wychodzę z założenia, że pokoje dziecinne powinny być wesołe dostosowane do potrzeb dziecka, do jego wieku i zainteresowań ale pamiętać należy o jednym, dla dziecka ten jeden pokój to jego mały świat - azyl, tam również dziecko śpi i się relaksuje, jakoś trudno mi sobie wyobrazić że dziecku będzie dobrze w pokoju przeładowanym bodzcami...oczywiście idealnie jest jesli dziecko ma oddzielny pokój do spania i bawialnię ale takie sytuacje są wciąż nie częste...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest dla ludzi, róże nawet te najbardziej krzyczące też...ja wychodzę z założenia, że pokoje dziecinne powinny być wesołe dostosowane do potrzeb dziecka, do jego wieku i zainteresowań ale pamiętać należy o jednym, dla dziecka ten jeden pokój to jego mały świat - azyl, tam również dziecko śpi i się relaksuje, jakoś trudno mi sobie wyobrazić że dziecku będzie dobrze w pokoju przeładowanym bodzcami...oczywiście idealnie jest jesli dziecko ma oddzielny pokój do spania i bawialnię ale takie sytuacje są wciąż nie częste...

 

Popieram Cię w 100%, dlatego też taki problem mi sprawia ten pokój córki. Chcę aby czuła się dobrze w swoim pokoju, ale też aby jej się w pełni podobał i mogła powiedzieć z przekonaniem, że ma piękny pokoik z którego jest zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...