Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

Anetko, Hanka śpi w łóżeczku bez boku odkąd jakieś 3 miesiące temu wyskoczyła z łóżeczka ze szczebelkami! Absolutnie nic sobie nie zrobiła, ale tak się wystraszyliśmy, że bok zdjęliśmy. Jak ma spadać to z 20cm. Przez ponad miesiąc pod łóżeczkiem leżał materac i raz się przydał. Nasza córka jest bardzo sprawna więc takie łózeczko nie jest dla niej problemem, wręcz przeciwnie jest zachwycona, bo ma prawie taki tapczanik jak starszy brat :)

 

Roleta też mi się marzy, ale zastanawiam się czy będzie pasowała do zasłon w oknie balkonowym...bo rolety jakoś nie widzę w takim dużym oknie (głownie ze względów praktycznych). Muszę namówić siostrę na robótki :D

 

Tapety są świetne! Najbardziej podoba mi się ta z sówkami i ostatnia, ale generalnie wszystkie są świetne.

Dziękuję bardzo za info;)Mania też jest spryciara i kilka razy już próbowała wspinaczki po łóżeczku ( wejście na stół w jadalni to dla niej pikuś) ...przemknęło mi przez głowę, że może powinniśmy zdjąć bok łóżeczka ale wydawało mi się, że zawcześnie...ale Masz rację - lepiej, żeby Dziecko spadło z niewielkiej wysokości jeżeli juz spadać musi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oczywiście - moderatorzy nie bijcie, ale privy też dostaję, więc dla wygody forumek wrzucam sówki

http://pixers.pl/fototapety/kwiat-tekstury-z-sowy-42323539

po wejściu w linka zjedźcie w dół i zawrotu głowy można dostać :)

aha, to są fototapety, nie tapety, a to ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście - moderatorzy nie bijcie, ale privy też dostaję, więc dla wygody forumek wrzucam sówki

http://pixers.pl/fototapety/kwiat-tekstury-z-sowy-42323539

po wejściu w linka zjedźcie w dół i zawrotu głowy można dostać :)

aha, to są fototapety, nie tapety, a to ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne ;)

Dziękuję bardzoooo:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem na etapie urządzania pokoiku dla synka który ma się pojawić na poczatku grudnia. No i mam pytanie, czy ktoś może widział gdzieś taki materiał, chodzi głównie o kolorystykę ale wzór też jak najbardziej mi się podoba. Byłabym wdzięczna...

Bardzo duży wybór materiałów znajdziesz na Etsy, TUTAJ nasz gotowego linka do tkanin bawełnianych. Spróbuj wyszukiwania wg kolorów. Sama kupowałam na Etsy tkaniny dla poprzedniego bobasa i jestem bardzo zadowolona i z cen i przede wszystkim z jakości!

 

Mam nadzieję, że link jeszcze sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło maniu!!!! przez parę miesięcy, to spokojnie chyba wszystko się wywietrzy :D

a tak poważnie, to chyba farby do wnętrz mają atesty, które świadczą o bezpieczeństwie ich stosowania.

no chyba, że to jakaś wyjątkowa sytuacja i dzieciaczek ma np. ostrą alergię, więc wtedy w grę wchodzą jakieś "specjalistyczne" farby.

ja malowałam duluxem. mój Młody nie jest alergikiem. i w sumie już po paru dniach wprowadził się do lokum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piu to ostatnie boskie biel i fiolet :o

a ja mam do was pytanie: córka będzie miała w pokoju biurko ale nie chciałbym do niego typowego krzesła biurowego na kółkach (po pierwsze kółka niszczą panele po drugie "bujanie" przy biurku rozprasza) myślałam o krześle konferencyjnym o coś takiego

krzesla_konferencyjne_plus_new.e508p400.jpg

http://www.meblebiurowe-3d.pl/o/Profim/Krzesla-Konferencyjne-Profim/Krzeslo-Plus-New-Profim

może być czy to się sprawdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze stokke? Ja mam dziecko nadruchliwe i u mnie tez nie wchodza w gre zadne fotele na kolkach. Zastanawiam sie wlasnie nad takim. Jedyne co mnie martwi to dosc nieskie podparcie jak dla starszego dziecka...

 

Jak dla mnie krzeslo ktore pokazalas nie nadaje sie dla dziecka bo nie ma regulacji wysokosci a to przeciez bardzo istotne, brak jest regulacji glebokosci siedziska aby dopasowac oparcie i nie ma podnozka, ale przy regulacji wysokosci krzesla i troche starszych dzieciach mozna to uznac na zbedne.

Dziecku bedzie dosc niewygodnie na takim krzesle przez kilka godzin i nie ma szans na utrzymanie na nim prawidlowej sylwetki ciala - wiem bo czasem sama godzinami siedze na takim krzesle w pracy

stokke1.jpg

stokke.JPG

stokke2.jpg

Edytowane przez Priscilla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piu to ostatnie boskie biel i fiolet :o

a ja mam do was pytanie: córka będzie miała w pokoju biurko ale nie chciałbym do niego typowego krzesła biurowego na kółkach (po pierwsze kółka niszczą panele po drugie "bujanie" przy biurku rozprasza) myślałam o krześle konferencyjnym o coś takiego

[ATTACH=CONFIG]145793[/ATTACH]

http://www.meblebiurowe-3d.pl/o/Profim/Krzesla-Konferencyjne-Profim/Krzeslo-Plus-New-Profim

może być czy to się sprawdzi?

 

Krzesło dla dzieci musi być idealnie dopasowane pod względem wysokości, dlatego modele bez tej regulacji raczej się nie nadają, bo dziecko rośnie i trzeba korygować ustawienie:

 

 

 

http://www.domplusdom.pl/sites/default/files/imce/site_manager/REDAKCJA/Rady/ERGONOMIA/Biurko_dziecka/Biurko_dziecka_3.jpg

 

KRZESŁO

Krzesło powinno zapewnić dziecku taką postawę, aby stopy były ustawione pod kątem prostym i mocno opierały się na podłodze. Jeśli krzesło jest zbyt wysokie dziecko nie sięga nogami do podłogi. Drodzy rodzice, przeprowadźcie szybki test: usiądźcie na krześle barowym tak, aby wasze nogi zwisały bez podparcia. Po jakim czasie odczujecie zmęczenie? Po 5. minutach? Dzieci z bezwładnie zwieszonymi nogami siedzą przy swoich biurkach godzinami. Nie wpływa to dobrze na ich postawę. Dlatego idealnym rozwiązaniem są krzesła z regulowanym siedziskiem i podnóżkiem, które można ustawiać na różnych wysokościach. Takie krzesła rosną z dzieckiem! Dodatkowo są znakomicie wyprofilowane i wymuszają prawidłową postawę. Dziecko nie może na nich usiąść nieprawidłowo, czyli np. na klęczkach lub z podkuloną nogą.

 

 

http://www.domplusdom.pl/sites/default/files/imce/site_manager/REDAKCJA/Rady/ERGONOMIA/Biurko_dziecka/Biurko_dziecka_1.jpg

 

PRAWIDŁOWA POSTAWA

Prawidłowa postawa przy biurku to: proste plecy, ręce swobodnie oparte na blacie i ugięte pod kątem 90 stopni, nogi oparte o podłogę i ugięte w kolanach pod kątem 90 stopni. Taka postawa powoduje, że ciężar ciała dziecka nie obciąża kręgosłupa (zwłaszcza odcinka lędźwiowego). ]

 

http://www.domplusdom.pl/sklep/wygodne-biurko-dla-dziecka

Edytowane przez piu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, też mam wątpliwości dlatego pytam tutaj

stokke dlaczego ja wcześniej na to nie wpadłam :confused: początkowo o czymś takim myślałam ale jak szukałam hasło "krzesło do biurka dla dziecka" pokazywało mi same obrotowe i dlatego zaczęłam kombinować jesteście kochane jak zawsze dzięki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze stokke? Ja mam dziecko nadruchliwe i u mnie tez nie wchodza w gre zadne fotele na kolkach. Zastanawiam sie wlasnie nad takim. Jedyne co mnie martwi to dosc nieskie podparcie jak dla starszego dziecka...

 

Jak dla mnie krzeslo ktore pokazalas nie nadaje sie dla dziecka bo nie ma regulacji wysokosci a to przeciez bardzo istotne, brak jest regulacji glebokosci siedziska aby dopasowac oparcie i nie ma podnozka, ale przy regulacji wysokosci krzesla i troche starszych dzieciach mozna to uznac na zbedne.

Dziecku bedzie dosc niewygodnie na takim krzesle przez kilka godzin i nie ma szans na utrzymanie na nim prawidlowej sylwetki ciala - wiem bo czasem sama godzinami siedze na takim krzesle w pracy

Sama jestem uzytkowniczką 2 takich i goraco polecam . Nam te krzesełka towarzyszą od dnia narodzin dzieci (są specjalne przystawki dla niemowląt) do dziś i na pewno się ich nie pozbędę bo są idealne również dla dorosłych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...