Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

Moje BRW mają 3 lata. Szuflada otwierana raz na kilka dni już daaawno nie działa, łatwo o rysy, ogólnie kiepsko.

 

dokładnie moja komoda z szufladami to porażka ja mam podajże segment Radek. masakra szuflady sie porozwalały. kulki wiecznie odpadają . niektórych szafek nie da sie zamknąć szyba w segmencie sie tak opuściła ze trudna ją otworzyć.

 

wizualnie sa ładne i katalog kuchni rzeczywiście robi wrażenie ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc,

zastanawiam sie nad aranzacja z zestawu Capslock firmy Black&Red&White. Czy moze ktos juz pokusil sie o taki zakup? Jak Wasze mebelki sie sprawuja? Szukam tez opinii "ogolnych" o tej firmie. Jakiej jakosci sa te meble? Czy niska cena nie odbija sie przypadkiem na wykonaniu?

 

utek76: zainspirowalam sie szablonami zastosowanymi przez Ciebie w pokoju synka. Zamówilam zestaw i dla mnie.

 

Ja na razie dopiero maluje sciany na kolor z Magnata "subtelny cytryn".

Do tego beda szablony. Niestety, nie mam talentu plastycznego, wiec sama niczego nie bede malowac na scianach.

 

G.

 

P.S. SUPER watek!

też planuję elementy tego zestawu do pokoju córki.

Na razie mam od 7 lat meble z brw z ich podstawowego zestawu XXI w przedpokoju i nie narzekam. W ubiegłym roku odkleiła sie okleina z drzwiczek komody ale zamówiliśmy nowe drzwi i po sprawie. W dziecięcym pokoju mam regał z szufladami i bieliźniarkę z serii Małgosia/Małgośka od 6 lat i też nie mam zastrzeżeń.

Do nowego domu planuję dla córki Capslock, a dla syna Twist.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramer, no piekna twórczosc! Czy to wlasna?! :wink: Pewnie pociechy. Masz "specjalna sciane" na artystyczne wizje dzidzia, czy po prostu duza karta papieru na scianie?

 

Co do BRW, to naprawde nie wiem. Moj Brat tez jest niezadowolony z jednego z ich zestawów... Wizualnie Capslock mi sie podoba, wie wiecie, w katalogu wszystko wyglada zwykle cacy, tylko w domu, jak przywioza Ci te pudla do zlozenia, to zaczynaja sie przyslowiowe schody.

 

Chcialabym kupic synusiowi mebelki o nowoczesnym wzornictwie, niedrogie, których nie bedzie mi zal, jesli zostana poniszczone. I nie ukrywam, ze wolalabym nie zaglebiac sie w stricte dzieciecy dyzajn, bo pewnie w wieku 6 lat synu zechce byc juz "dorosly"...

 

Poszperam jeszcze w tym watku. Podobaja mi sie Tommebel. Cos na pewno tu kupie. Czy oni sprzedaja via Internet?

 

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramer, no piekna twórczosc! Czy to wlasna?! :wink: Pewnie pociechy. Masz "specjalna sciane" na artystyczne wizje dzidzia, czy po prostu duza karta papieru na scianie?...

 

 

no pewnie, że dzieciaczków...

zaczęło się zupełnie niewinnie w wieku ok. dwóch lat od jednej, małej, niewinnej kreseczki... :roll:

 

potem pułap linii i kresek, to już zgodnie z za(wy)sięgiem małych rączek i wzrostem... :wink:

gdzie popadnie... gdzie akurat było wolne miejsce (ostatnio nie było go już wcale, do wysokości...powiedzmy... 1,6m :wink: )

naturalnie za pełnym naszym przyzwoleniem...machnęliśmy ręką na to już dawno...wraz z pierwszą kreską...:D

 

rok temu tatuś nieźle musiał się nagimnastykować, żeby ściana, dokładnie w tym samym miejscu, wyglądała tak:

 

http://img44.imageshack.us/img44/2695/122y.jpg

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperam jeszcze w tym watku. Podobaja mi sie Tommebel. Cos na pewno tu kupie. Czy oni sprzedaja via Internet?

 

G.

 

 

ja kupiłam w Tommebel i Car mobel własnie przez net.

nie było żadnych problemó, trochę długi czas oczekiwania jedynie

 

 

tak jak obiecałam teraz pokoik 6letniej, ogromnej fanki koni :)

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/gh/gi/pfcb/wM22A3aP9D1dtwgaYB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/gh/gi/pfcb/BpixdpbavaWoWwpeuB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/gh/gi/pfcb/8DqQazDyOVp5xqfqvB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/gh/gi/pfcb/Ejb85ehHxbEAV4tn5B.jpg

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam plany ;) Ale dobrze jest się zapoznać z waszymi propozycjami.

 

Moje plany i projekty można zobaczyć pod adresem w stopce.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.chomikuj.pl/zynek - zakładka wizualizacje i zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioork pokój cudowny, mając 6 lat, a nawet i wiecej ;) , dałabym się za niego pokroić.

 

Widzę, ze nei jest zagracony zabawkami, gdzieś je sprytnie pochowaliście;)?

 

Gryzie mni to, bo moi chłopcy mają uch sporo, mało psują, więc nie ma naturalneje wymiany starych na nowe i zastanawiam się, jak pochować je, by nie było wrażenia bałaganu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

właściwie amka ma tylko te zabawki jakie widać na fotkach + klocki lego w szafie i tyle

ale Ona nie bawi się już właściwie zabawkami, tylko tą stajnią i konikami, ewentualnie tym co na szafie widać i lego i tyle więc wszystko już dawno zostało wystawione i sprzedane na allegro :)

 

w pokoju synka, który wkleiłam wyżej zabawki są schowane, tj. auta skrzyni\ławie do siedzenia, książeczki, puzzle, układanki, ciastolina i lego w szafie na 2 dolnych półkach a takie drobne zabawki w drugiej części szafy, w skrzyni

obok łóżka stoi garaż, na parapecie kilka aut, jezdziki itp. w garażu i na balkonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie urządzania pokoi dla moich dzieci 12 letniej córeczki i 8 letniego synka

Ostatnio oglądałam fototapety na stronach internetowych

i znalazłam fajne z piłką nożna dla synka i z postaciami dziewczynek dla córeczki ale jak zobaczyłam cenę 680 i 1000 to zrezygnowałam.

Córcia chciałaby pokój w kolorach czerwonych cały czas się zastanawiam czy to będą odpowiednie kolory dla niej

Dla synka chciałbym urządzić pokój piłkarski.

Cały czas szukam inspiracji

Może ktoś znałazł stronke int. z fajnymi fototapetami po rozsądniej cenie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz pokoj dziecinny dopiero w powijakach, inspiracji nadal szukam;)

 

Jakis czas temu ktos pokazywal okropnie drogie bajeczne lozka - tymczasem dzisiaj na allegro znalazlam taki za 800 zl - moze komus sie przyda? (szukaj w allegro lozko wieza)

http://handelgigant-outlet.pl/images/prod/hbett_c3.jpg

 

Troche kiczowate, ale mojej Mlodej na pewno by sie spodobalo:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bioork

 

fantastycznie! :) Jedna tylko mała uwaga - zdejmij zabawki z szafy, a efekt będzie jeszcze ładniejszy :) Może warto by było zakupić szufladę pod łóżko na zabawki, a w przyszłości na inne sprzęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bioork ,

 

gdzie można kupić taką "konikową" pościel???

 

Pokoik cudny!!!!!Bardzo, bardzo mi się podoba!

 

Pozdrawiam,

 

niby tak, ale czasem mam wrażenie, ze podczas stylizowania pokoi naszych dzieci zapominamy, ze to ich pokoje. W pokoju dziecka mogą być zabawki. Ja też będe musiała przełknąc pewnie ozdoby u zabakwi odbiegające od stylu morsko-pirackiego.

Obecnie skręcaam syna na bęłkitne ściany, on chce żółte, a to nie pasuje do MOJEJ koncepcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...