Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

domanki - domek zrobiła babcia z dziadkiem. Ulubiony prezent od Mikołaja :) A sklepu poszukam, jak tylko przypomnę sobie nazwę tej tkaniny, już sobie przypomniałam:)

 

http://www.udekorujdom.pl/tapety/harlequin/what-a-hoot/tapety-harlequin-what-a-hoot-70515

 

Półeczki własnie takie jak pokazała żona m - to tak bardziej dla mnie:) - mamy wiele pięknych książek, szkoda ukrywać ich okładki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak nieśmiało pokażę pokój mojego Jakuba, lat prawie pięć.

Nie jest typowo dziecięcy, bo takich nie lubię.

Nie jest jeszcze skończony, ale ogólny zamysł widać.

Za jakiś czas syn sam zacznie do zmieniać. Na razie rządzi mama :lol2:

Tylko mnie nie zjedzcie :)

 

J1.JPG

 

J2.JPG

 

J4.JPG

 

J5.jpg

 

Narendil bardzo ładny pokoik. Co to za lampa i gdzie taką można kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny doradźcie, które ułożenie gałek jest najlepsze? Nastawiłam się na gałki w kropki, jednak ostatnio coraz bardziej się zastanawiam czy to dobry pomysł. Kilka osób już mi odradziło twierdząc, że będzie za dużo tych kropek przy tej tapecie i lepiej będzie zastosować gałki jednokolorowe tj. czerwone i szare jak na zdjęciu. A Wy co myślicie;)?

 

ImageShack.us Uploaded with [/img]

 

Uploaded with ImageShack.us[/img]

Edytowane przez bluezee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluezee - jeśli mogę coś doradzić to chyba opcja nr 1; w innych jakiś taki misz-masz się robi wg mnie. Można też w tej opcji po jednej stronie dać szare a po drugiej czerwone. A jak się znudzi - zmieniać na inne kombinacje :)

 

A nie myślałaś żeby dać gałki tylko w jednym kolorze?

Edytowane przez Sylwia_LBN
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mugatka Domek dla dzieciaczków pozazdrościc naprawde śliczny moim starszym córciom planuje takowy zrobic bo do plastikowego z Febera juz sie nie mieszcza na szczescie mam jeszcze dwie małe które sa nim zachwycone !!!

 

mazo Pokoik śliczny u nas tez róż sie szykuje ale mniej intensywny bo młodsza córcia fanka książniczek Disneya nie uznaje innych kolorów, a niech ma jak wyrośnie to sie przemaluje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ane3ka1 dziękuje:) Mówisz białe? To mnie zaskoczyłaś teraz. :confused: Chyba będzie za mdło i bez wyrazu. W pokoju do zainstalowania nowych gałek jest jeszcze ta komoda:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40159837/ i tu wtedy jakie? Pozostałe pomieszczenia w mieszkaniu są w nowoczesnej stylistyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o pomoc

 

Jako, że muszę już zamawiać mebelki bo już niedługo pojawi się na świecie nasza córeczka i mam dylemat po wielu miesiącach odrzuciłam wszystkie drogie i do ostatecznego wyboru wytypowałam 2 pary mebelków po kolejnej ankiecie wśród rodziny wybrane mebelki jak w załączniku ogólnie mi się też podobają ale .... wybrałam dywan który troszkę mi się gryzie bo tu kubuś tu ptaszek tu słonik taka mieszanina trochę wychodzi lecz z drugiej strony to w końcu pokój niemowlaka/i dziecka do 3-4 roku życia ma być bo później i tak planuję zmiany.

 

Proszę wypowiedzcie się co sądzicie o takim połączeniu ???

 

Do tych drugich które jednak za tż nie przemawiają dywanik na pewno by pasował ale do tych z kubusiem dobre połączenie czy jednak dać gładki biały dywanik???

525ca1010e264a9aa9d6434747334076.jpg

mini3_6114_2.jpg

marylou-zestaw-mebli-dla-dziecka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o pomoc

 

Jako, że muszę już zamawiać mebelki bo już niedługo pojawi się na świecie nasza córeczka i mam dylemat po wielu miesiącach odrzuciłam wszystkie drogie i do ostatecznego wyboru wytypowałam 2 pary mebelków po kolejnej ankiecie wśród rodziny wybrane mebelki jak w załączniku ogólnie mi się też podobają ale .... wybrałam dywan który troszkę mi się gryzie bo tu kubuś tu ptaszek tu słonik taka mieszanina trochę wychodzi lecz z drugiej strony to w końcu pokój niemowlaka/i dziecka do 3-4 roku życia ma być bo później i tak planuję zmiany.

 

 

 

Proszę wypowiedzcie się co sądzicie o takim połączeniu ???

 

Do tych drugich które jednak za tż nie przemawiają dywanik na pewno by pasował ale do tych z kubusiem dobre połączenie czy jednak dać gładki biały dywanik???

 

Mebelki bardzo ładne ale jeśli dla dziewczynki to raczej te drugie , pierwszy pokoik wygląda jak dla chłopca , ja dla najstarszej córci miałam kiedyś gładkie mebelki a tylko dodatki kubusiowe typu naklejki scienne, firanka i większośc odwiedzajacych pytala potem czy mial sie chlopczyk urodzic ze tak urzadzilam pokoik. Dywanik fajny dziewczęcy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia dywanik jest śliczny, meble bym wzieła drugie, bo są bardziej uniwersalne- wystarczyłyby na dużo dłużej - to chyba drewno? czemu chcesz się ich pozbyc po 3 latach? nie sa dziecinne, nawet nastolatce mogłyby posłuzyc- oczywiscie oprócz łóżeczka niemowlęcego ;)

 

bluezee pierwsza wesja, jesli kolorowe - ale z białymi nie byłoby wcale mdło ;) kropki ścienne robią klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue, super wyszła ta tapeta! fajny pomysł z odwzorowaniem układu kropek na szafie! coś innego i bardzo oryginalnego!

a w ogóle, co to za gałki? bo jeśli delikatne, to mnie się chyba najbardziej widzi 2, ale raczej zrobiła bym tylko dwie gałki róż/czerwień (?), a resztę szarych....

 

 

edit: widzę, że ile głosów, tyle opinii :lol2:

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tż rodzice i teściowie, rodzeństwo (ankieta) są za tymi z kubusiem bo ja sama nie wiedziałam które z tych dwóch wybrać już nawet rozważałam, takie rozwiązania:.

 

1. Mebelki z kubusiem i różowy dywan ogólnie pokój będzie na strychu którego nie będę przemalowywać tylko chcę go "ozdobić" mebelkami i dodatkami. Jedna ściana jest czarna (była pod wyśwetlacz do projektora) reszta śćian jest bardzo jasny szary i ciemne podłogi.

 

2. Drugie mebelki z tymi gałkami i załączony wcześniej dywanik ze słonikiem i ptaszkiem (który strasznie mi się podoba i wcisnęła bym go też do tych kubusiowych mebelków tylko nie wiem czy nie wyjdzie z tego taki misz-masz)

 

W ciąży trudno mi się zdecydować na cokolwiek :(

 

Te z kubusiem to tak z myślą właściwie o następnym dziecku i żeby jakby co pasowały do tez do chłopca, ale Wy tu piszecie że one bardziej do chłopca niż do dziewczynki a mi się wydawały takie uniwersalne.

 

Te drugie jak bym wzięła to wtedy z myślą że do tych 7 latek córeczce by na pewno się przydały.

mini3_5357_2.jpg

Edytowane przez sylwia25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia dywanik jest śliczny, meble bym wzieła drugie, bo są bardziej uniwersalne- wystarczyłyby na dużo dłużej - to chyba drewno? czemu chcesz się ich pozbyc po 3 latach? nie sa dziecinne, nawet nastolatce mogłyby posłuzyc- oczywiscie oprócz łóżeczka niemowlęcego ;)

 

bluezee pierwsza wesja, jesli kolorowe - ale z białymi nie byłoby wcale mdło ;) kropki ścienne robią klimat :)

 

Zarazem jedne jak i drugie mebel to płyta mdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...