Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeżeli mogę dorzucić swoje trzy grosze, to dobra aranżacja dziecięcego pokoju jest bardzo ważna dla samopoczucia malca. i wymaga wielkiego wyczucia swojego dziecka. Osobiście jestem pod wrażeniem większości aranżacji, które pojawiły się w tym wątku i wielkie słowa uznania dla osoby, która go założyła :wink: Przyznam się, że zostałem zauroczony i zainspirowany. Mam 14 miesięczną córeczkę i przymierzam się do zmiany wystroju w jej pokoiku. Ten wątek na pewno podziała inspirująco :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monah zaadoptujesz mnie ;) ?

 

monah, niesamowity, przepiękny pokoik !!!

więcej dodać nie potrafię, cudne miejsce na ziemi stworzyłaś dla swojej córeczki :)

 

Monah, i mnie ;)

 

Cudna ta wnęka z zaslonką w rogu pod skosem. Siedziałabym tam caly dzień :)

 

jaksie, bioork, asizo - dziekuję...

ps. czujcie się zaadoptowane :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Niestety . Za oknem widok niezbyt miły (na zdjęciach nie widać) Mieszkamy blisko stacji i pociagi smigają nam za oknami.

Zdjęcia niezbyt dokładnie oddaja kolorystykę ( w rzeczywistości nie sa takie przybrudzone), a przynajmiej pokój zrobił się bardziej przytulny.

cały czas też myślę o toletach lub żaluzjach ponieważ strona bardzo słoneczna i latem gorąco niestety.

Z biegiem czasu pewnie zmienie jeszcze ten ciemny regalik na fajna bieliżniarkę która jest w komplecie do biurka i szafy. Narazie powiedziałam dzieciarni basta i mają nauczyc się szanowac to co mają w tej chwili.

Ja w końcu chce wziąść się za urządzanie swojego królewstwa czyli sypialni. Narazie udało mi sie tylko dać "drugie życie" łóżku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

oglądam pokoiki Waszych dzieci i aż się cieszę, że obecne pokoje moich dzieci "idą do zmiany" - dzięki za inspiracje!

W związku z powyższym - ponieważ część mebli chciałabym zamówić u stolarza a potam sama pomalować - możecie mi podpowiedzieć jakie farby ewentualnie lakiery (?) stosować?

Podobno gdzieś tu na forum była instrukcja ale szukam szukam i NIC! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki!Na razie czekam az rodzice się przeprowadzą do swojego (właśnie budowanego) domu - jeszcze jakiś miesiąc.Potem czeka mnie dzielenie sypialni na dwa mniejsze pokoje - dla dzieci właśnie - stawianie ścianek, wstawianie drzwi, zabawa z elektryką - ot - proza budowlana :lol: :lol:

Do pokoju córy mam upatrzone kolory wrzosowe, białe na ściany, białe mebelki ( to będę musiała kompletować). Na razie zastanawiam się czemu moje meble BRW są tak mocne - a wszyscy narzekają - u nas nawet jednej rysy nie ma...

A dla syna pokój trochę marynarski.Nie mogę się doczekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...