Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuje dziewczyny za bardzo pozytywne opinie na temat pokoiku. Strasznie miło jest je czytać po wielogodzinnych poszukiwaniach w internecie wyposażenia do tego pokoiku i złączenia wszystkiego w jedną jak się okazało spójną całość:) DZIĘKI jeszcze raz WIELKIE:)

Aricia a szare kropeczki rzeczywiście połyskują wszystko zależy od kąta padania światła.

Cały urok tej tapety to właśnie ten błysk szarych kropek.

Hania już jest na świecie od 05 marca i pokoik ma w końcu swojego lokatora:)

Gratuluję :hug::hug::hug:I dopiero dziś się chwalisz, że Córeczka już z Wami:cool:

Pokoik wyszedł piękny, bardzo mi się podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałam odpowiedź od dziewczyny z pakamery, że ta tkanina jest z IKEI, ale juz od daaawna jej nie ma :(

 

no nic, może uda mi się kiedyś znaleźć coś w podobnym stylu...

 

lecę odszukać wątek saszanasza, dzięki madziaaa

 

Kurcze faktycznie w Ikea ją widziałam tu mają fajne tkaniny http://www.robinspatchwork.eu/ tylko ceny mniej fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się w swietle dziennym też ten kolor scian podoba - wygląda raczej jak ten jaśniejszy fiolet. Wieczorem natomiast kolor jest dość ciemny, ale ... dzis nie ma jeszcze odpowiedniego oświetlenia, więc może po zainstalowaniu lampki sufitowej, jakiejś lampki nocnej etc bedzie ok.

Co do rozjaśnienia koloru... poczekam jeszcze na próbki zasłonek. Zobacze jakie one maja kolory. maluje sie je łatwo i szybko, więc problemu nie ma

 

Słonko ja bym bordera nie dawała, ale ja nie lubie borderów, wiec obiektywna nie jestem. Dałabym tabete do samego skosu. Tapeta jest sliczna, bardzo delikatna i dziewczęca. Dobry wybór!

 

Bluezee - powitaj i ode mnie Hanię na swiecie. Ma piekny pokoik i piękne imie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻonaM, Kamilcia, Szocik - dzieki :) tak zrobie ;)

za borderami takze nie przepadam, bedzie nieco rozowo, ale delikatnie :)

coreczka wybrala spośród kilku moich propozycji :) ostatnio ciagle chce ogladac pokoiki i w wiekszosci mowi "o jaki piekny, jak taki chce" :rolleyes:

ale juz koncepcji nie zmieniam ;)

 

 

teraz trudny wybor dla syna - swego czasu szukalam z napisami, cyframi itp (ciemne kolory), tez na scianke kolankowa

ale ceny mnie rozbroily :( to co mi sie podoba, bedzie nie do przejscia :(

 

gdybyscie znalazly czarne, szare cyfry, napisy w dobrej cenie to prosze o linki :)

z gory dziekuje :)

 

 

Bluezee gratulacje :) niech Hania rosnie zdrowo :) sliczny pokoik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo słonko, jak skończe pokoj Majki to bede musiała się zabrac za pokoje chłopaków. Tylko ze moi maja juz łóżka... czerwone auta! To bedzie element dominujący i do niego trzeba bedzie dopasowac resztę :)

Szocik mysle, ze pokoj dziewczynce jakos latwiej urzadzic ;) tzn mowie o sobie, bo duzo trudniej mi dobrac cos dla syna

pewnie gdybym miala wiecej funduszy to po klopocie ...... a tak szukam tapety duzo tanszej, ale ciezko, bo jak cos mi sie spodoba to potem nic innego nie widze :(

Twoi chlopcy pewnie mlodsi, u nas carsy juz byly (yzn jeszcze sa, ale juz nie zmieniam), teraz mlodziezowy musze robic, a to wyzwanie :rolleyes:

 

moj ma lozko i biurko (sosnowe), pokoj ma byc zatem polaczeniem grafitu i drewna

wypatrzylam juz szafe Pax, ktora ma boki sosnowe i drzwi czarne - swietnie pasuje do mojej koncepcji

i taka lampa

Lampgustaf_Cargo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi panowie mają odpowiednio 6 i 8 lat. Auta na razie musza zostac bo po pierwsze - chłopcom jeszcze się nie znudziły i nadal im sie podobaja, a po drugie - to funduszy brak na zmiany.

Reszte mebli wolałąbym im jednak kupic juz bardziej uniwersalne, tak zeby za 2-3 lata wymienic tylko łóżka a nie cała resztę.

I tu się problem zaczyna, bo do wsciekle czerwonego łóżka najlepiej byłoby dopasowac reszte mebli w tym samym stylu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja takie łóżka (obydwaj czyli 2 szt) oraz szafę i komode - takie jak sa w tle.

http://www.smik.pl/product/image/7854/KACP-------17971-KACPER-LOZKO.JPG

 

Myslałam zeby szafe i komode zostawic w pokoju młodszego, bo on jednak dłużej jeszcze w tym klimacie bedzie chciał mieszkac.

A starszemu pokoj zrobic juz bardziej neutralny.

U małego można by iść w tym kierunku - czyli jakies szare sciany, czerwone dodatki etc

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=174134&d=1362326842.

Edytowane przez szocik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slonko

 

Z tapet za przyzwoite pieniądze faktycznie wybór jest średni, więc może trzeba pokombinować i pomalować ścianę na szaro/grafitowo z jakimś ciekawym szablonem?

Jaka cena tapety byłaby dla Ciebie do przełknięcia? Ja nie wklejałam raczej wzorów dla nastolatków,a coś by się jednak może ciekawego znalazło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pokoju starszego pisałam juz w swoim watku. Bardzo podobaja mi sie te 2 inspiracje:

7b01623ec693362090527763622c2132_b.jpg

 

biurko.JPG

 

Polaczyłam je i wyszło mi cos takiego (kolorystyka przypadkowa):

pokoj4.JPG

 

Tylko teraz pytanie do Was - jaka dac kolorystyke tych mebli i jakie dac sciany, zeby do łóżka pasowało, a było w miare uniwersalnie.

Chciałabym za 2-3 lata wyalić łóżko, ewentualnie pomalować sciany i miec pokoj młodzieżowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szocik, Ty mnie lepiej powiedz, skąd wytrzaśniesz taką perforowaną płytę!!!! bo ja szukam jej od dwóch lat i nie mogę namierzyć! :mad:

 

co do pokoiku chłopięcego, to ja dała bym kolory jak z inspiracji. wrzuciła bym tylko parę dupereli w czerwonym i czarnym, żeby nawiązać do łóżek.

jakiś poster, lampkę na biurko itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...