Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szukam fajnej naklejki - drzewo - na ścianę. Chciałabym na gałęziach zamontować półeczki (jak na którejś z inspiracji) problem w tym, że nie mogę nigdzie znaleźć takiej gotowej już do naklejenia naklejki ;/ Może ktoś wie gdzie można takie drzewo kupić?

http://www.pakamera.pl/pokoj-dziecka-rozne-naklejka-na-sciane-drzewo-nr403125.htm

 

Kamila ja mam namiary na firmę, która sprzedaje na allegro naklejki. Co prawda nie mają czegoś takiego w standardzie ,ale ja też miałam nietypową rzecz do naklejenia i napisałam do gościa i udało mi się wszystko bardzo fajnie dogadać. Poszukaj na allegro użytkownika RedHotFrog, ja byłam bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma też ma firmę co robi takie naklejki między innymi, wiem bo chciałam coś od niej sama tworzy naklejki np określone napisy, ale myślę ze taką spokojnie też by zrobiła wiem że ma na fb stronę i nie mogę znaleźć kurcze zapytam i dodam niedługo, tak dla zbadania rynku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tosia 125 pokazujesz nam pokoik czy zabawki i ciuchy córki?

 

 

agat441 cudny pokoik, dowód na to , że u 3 latki, zabawki nie muszą być na pierwszym planie, można dziecinnie a mimo to z klasą i gustem. Brawo.

 

 

 

czy Twoim zdaniem zabawki miałam schować? to pokoik dziecięcy... puść małe dziecko do pustego pokoju, zastanawiam się, co mu będziesz pokazywać i o czym opowiadać? najlepiej ucz je "klasy i gustu", ja może nie mam "klasy i gustu", ale u nas przynajmniej wygłupy, czytanie książeczek i zabawy są na 1 miejscu :)

 

szafa otwarta została specjalnie, żeby pokazać przyszłym rodzicom, jakie to dobre rozwiązanie z rurkami, zdjęcie jest zrobione z daleka i zmniejszone, gdybym chciała się pochwalić ubrankami zrobiłabym zbliżenia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia- straszny bałagan u twojej córki- nie mozna tych pluszaków wyjąć jej z łózka? Popakować...i sprzedać/oddac?

 

QUOTE]

 

zastanawiam się, czy Ty masz dziecko? bałagan to był straszny wczoraj w moim domu - od parteru aż do piętra, jak taka trójka mała bawiła się i byli przeszczęśliwi, a rodzice razem z nimi...

umieszczajmy dalej tylko zdjęcia katalogowe, hurra! niech żyje minimalizm, szarość i ikea, niech rosną nam smutaśne dzieci... bo po takich komentarzach to już nikt normalnego zdjęcia nie umieści... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Twoim zdaniem zabawki miałam schować? to pokoik dziecięcy... puść małe dziecko do pustego pokoju, zastanawiam się, co mu będziesz pokazywać i o czym opowiadać? najlepiej ucz je "klasy i gustu", ja może nie mam "klasy i gustu", ale u nas przynajmniej wygłupy, czytanie książeczek i zabawy są na 1 miejscu :)

 

szafa otwarta została specjalnie, żeby pokazać przyszłym rodzicom, jakie to dobre rozwiązanie z rurkami, zdjęcie jest zrobione z daleka i zmniejszone, gdybym chciała się pochwalić ubrankami zrobiłabym zbliżenia :p

 

Tosia zabawek nie trzeba chować, wystarczy poukładać, myślisz , ze inspirujesz dziecko do zabawy bo w pokoiku więcej zabawek niż powierzchni, właśnie odwrotnie, na niczym nie można skupić uwagi, jeden wielki chaos, właśnie dziecko też należy uczyć porządku i gustu. Wracając do szafy, ok, chciałaś pokazać zdjęcie rurek w szafie, ale czy to jakaś nowość, chyba od zawsze mamy rurki w szafach, a na nich ubrania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tosia125 nie denerwuj się - spójrz obiektywnie - dziewczyny mają rację :) Pokazałaś kąt pokoju, gdzie widać kawałek regaliku, łóżeczko, i stolik - wszędzie bajzel :)

 

 

bałagan taki zasiedziały, a rozwalone zabawki to dwie rzeczy. Przecież my tu dzieci wszystkie chyba mamy? fakt ja cały czas układam i poprawiam, i K tez uczę porządku. Choć jak szuflada z "badziewiem" pójdzie w ruch rożnie bywa. Ale po zabawie do punktu wyjścia. ikea jest super ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mamy szafę z drążkami :yes: I jak mi gadali, że komoda wygodniejsza- ze niby czemu??- to jak zobaczyli odwołali swoje słowa. Niech żyje ikea, bo z tej półki cenowej tylko oni podążają za trendami i mają świetne rozwiązania. A minimalizm akurat bardziej kreuje wyobraźnię, bo im mniej na tacy, tym więcej głowa musi się napracować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...