Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

vieta, trochę mało wiadomo, żeby doradzać :( może jakieś fotki pokoju? Ja bym chyba nie malowała ściany ze skosem na kolor, a resztę na biało - prędzej odwrotnie. Wygrzebałam tylko ze swoich zasobów kilka inspiracji piłkiarskich dla Ciebie...

 

http://imageshack.us/a/img202/4492/0vhy.jpg

 

http://imageshack.us/a/img443/2077/dzy9.jpg

 

http://imageshack.us/a/img837/1583/9zh6.jpg

 

http://imageshack.us/a/img545/7569/2d1h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu się podoba coś k.w tym stylu (piłkarz na niebieskiej ścianie)

http://waszewnetrza.leroymerlin.pl/original/21748_2_pokoj_1.JPG

 

Meble będą takie: http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli-vox-evolvew

Myślałam, by 3 ściany pomalować szare a jedna niebieska.

 

AsiazettAleż mi się podoba to drugie zdjęcie:) i białe meble..ooo rajuuu

Edytowane przez vieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę poradźcie mi kobietki jak zasłonić to okno...

Zdjęcie przedstawia przyszły pokoik naszego maluszka. Ściany na pewno będą miały inny kolor, ale jeszcze nie wiem do końca jaki, wiąże się to na pewno z płcią dziecka - czekamy na naszego adoptusia, więc ciężko coś konkretnie zaplanować, nie wiemy czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka, maleńkie czy kilkuletnie, dlatego wstrzymujemy się z urządzaniem do czasu aż coś będziemy wiedzieć, strasznie chcę aby to było juuuż. :) Pokój ma ok 20 m2. Podłoga jest drewniana, kolor ciemny brąz, mieszkanie wynajmujemy więc raczej nie będziemy jej zmieniać. Meble będą białe (ostatnio pierwszy raz odważyłam się pomalować jakiś mebel i cieszę się, że się odważyłam :) regał wygląda całkiem ok ale wymaga jeszcze dopieszczenia), planuję jeszcze szafę przemalować na biało a resztę mebli kupimy, zastanawiam się nad jakąś komodą z ikei... na pewno białe łóżko albo łóżeczko jeśli to będzie maleństwo :) ale najbardziej trapi mnie to okno... tuż obok mamy okna sąsiadów więc okno musi być zasłonięte, mało tego na przeciw okna są drzwi a później jeszcze jedno okno w kuchni a za oknem trochę dalej bloki, więc na przestrzał widać co się u nas dzieje.... widać albo i nie widać :) ale nie lubię mieć tych okien odsłoniętych... a i jeszcze jest ten okropny grzejnik...Co byście mi poradziły? wolałabym coś innego nić tradycyjne firanki... dziękuję za każdą poradę. Pozdrawiam gorąco :*

P181013_13.29.jpg

Edytowane przez AnnaJuliaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnnaJuliaK

 

To co pokazała eveee w pierwszym zdjęciu jest mega fajne jak dla mnie :yes:. Żaluzje chyba wracają do łask, szczególnie takie drewniane, które wydaje mi się dobrze korespondowały by z drewnianą podłogą :) Osobiście jestem bardzo ascetyczna jeśli chodzi o wystrój okien. Nie lubię firanek :/ Roleta rzymska, które dla mnie są aktualnie nr 1. też by fajnie zagrała w takim wnętrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny cały dzień czytam dzisiaj ten wątek i utwierdzam się w przekonaniu, że mi pomożecie , bo już mam mętlik w głowie:pz

zbliża się ten czas kiedy przyjdzie mi wybrać meble i inne dodatki do pokoju dla mojej 4 latki ( to prezent dla niej na 4 urodziny ), co prawda nie jest to jej finalny pokój, ten jest jeszcze w stanie prawie surowym, ale już będzie miała swój kat. Podłogi to panele w kolorze merbau i tu mam dylemat na jaki kolor pomalować ściany?? Oliwka jest niestety na etapie różowego, ale nie jestem przekonana do tego koloru, raczej poszłabym w stronę różowych dodatków .

Z tego co postanowiłam to na pewno kupimy łóżko minen z ikea do tego meble stuva ( tylko czy tu się wszystko zgra? chodzi mi o styl łózka i mebli), fronty białe i różowe? czy może białe, różowe i zielone?

kupiłam już lampę:

lampa-wiszaca-butterfly,big.jpg

 

i zasłonki ( do których nie mam przekonania) - ale są długie 3 m i jak obetnę starczy mi jeszcze materiału na poduszki :-)

festlig-zasona-z-wiazaniami-szt__0168989_PE322730_S4.JPG

 

łóżko:

minnen-rama-ozka-reg-dug-podstszczeb__0110173_PE260250_S4.JPG

 

i co dalej?? utknęłam

 

dodam tylko, ze pokój nie jest duży( niestety ale na razie nie ma wyboru ) 2m szerokości i 3,40 długości

 

zastanawiam się nad naklejką na ścianie - drzewko?

ewentualnie imię małej z drewnianych literek na ścianie z dekorem z kwiatków

 

aaa i zakupiłam też na wyprzedaży kocyk z home&you- za 25 zł, który posłuży na razie za narzutkę:

z13814881Q.jpg

 

błagam pomóżcie bo już się gubię :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

digi21

 

widzę, że odpowiedzi brak :rolleyes: No to j się wypowiem. W zasadzie duzo już masz. O co oprócz kolotu frontów do stuvy pytasz? Literki z imieniem to fajny pomysł :yes: Na czym polega Twoje ugrzęźnięcie, bo wg mnie to niczego tam nie brakuje. Ewentualnie zrób to co już masz. Cyknij fotki i wtedy doradzimy :yes:

 

pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor - navy blue (np. dulux)

szukam właśnie takiego koloru

poszłam dziś do pewnego marketu, szukam - tego koloru nie ma, zapytałam pracownika i w mieszlaniku sprawdzamy..nie ma...

teraz zaskoczyłam, ze pytałam o night blue........pomyliło mi się.......

starośc, nie radość!

 

Zastanawiam się którą ścianę przemalować na ten kolor..o raju..jakie to trudne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

digi21

 

widzę, że odpowiedzi brak :rolleyes: No to j się wypowiem. W zasadzie duzo już masz. O co oprócz kolotu frontów do stuvy pytasz? Literki z imieniem to fajny pomysł :yes: Na czym polega Twoje ugrzęźnięcie, bo wg mnie to niczego tam nie brakuje. Ewentualnie zrób to co już masz. Cyknij fotki i wtedy doradzimy :yes:

 

pozdr :)

 

nie mogę się zdecydować jakie fronty wziąć czy same białe czy łączyć np różowy z zielonym?

jaki dać kolor ścian?

mam teraz kolejny dylemat ? czy nie wziąć zamiast łóżka minem gulivera?

minnen-rama-ozka-reg-dug-podstszczeb__0110173_PE260250_S4.JPG

czy

gulliver-rama-ozka-z-dnem-z-listew__0117114_PE272111_S4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się zdecydować jakie fronty wziąć czy same białe czy łączyć np różowy z zielonym?

jaki dać kolor ścian?

mam teraz kolejny dylemat ? czy nie wziąć zamiast łóżka minem gulivera?

ja bym wolała białe, zawsze do tego możesz dać jakieś dodatki i wygląda cudnie

łóżko minnem mają moje córki, ja bym wolała minnem od gulivera

minnem świetnie wygląda, ale zachorowałam na pewną serię i gdybym miala jeszcze raz młodszej córce kupić meble+łóżko to bym kupiła inną serię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolała białe, zawsze do tego możesz dać jakieś dodatki i wygląda cudnie

łóżko minnem mają moje córki, ja bym wolała minnem od gulivera

minnem świetnie wygląda, ale zachorowałam na pewną serię i gdybym miala jeszcze raz młodszej córce kupić meble+łóżko to bym kupiła inną serię

 

vieta o jakiej serii piszesz? jak się sprawdza minen? jaki masz do niego materac( ten trójdzielny? jest on wygodny?)

już pewne zakupy poczyniłam:

[ATTACH=CONFIG]220904[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]220905[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]220906[/ATTACH]

w piątek zostały zakupione poduszki:

[ATTACH=CONFIG]220907[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]220908[/ATTACH] i naklejka :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...