Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

digi21

 

ten gulliver to jakoś szpitalnie mi wygląda. Jeszcze z tą barierką... :no:

 

Jeśli stosujesz takie kolorowe dekoracje, to ściany muszą być stonowane. Ja bym chyba zrobiła całe biale. Wtedy te wzorki nie stworzyły by chaosu. Nie wiem nawet czy nie podarowałabym sobie tej naklejki (chyba, że już kupiłaś?)

 

Edit: Kupiłaś :D W takim razie mój głos zdecydowanie na białe ściany. A może w związku z tym czarne łóżko? Żeby się ze ścianami nie zlewało?

Edytowane przez asiazett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

digi21

 

ten gulliver to jakoś szpitalnie mi wygląda. Jeszcze z tą barierką... :no:

 

Jeśli stosujesz takie kolorowe dekoracje, to ściany muszą być stonowane. Ja bym chyba zrobiła całe biale. Wtedy te wzorki nie stworzyły by chaosu. Nie wiem nawet czy nie podarowałabym sobie tej naklejki (chyba, że już kupiłaś?)

 

Edit: Kupiłaś :D W takim razie mój głos zdecydowanie na białe ściany. A może w związku z tym czarne łóżko? Żeby się ze ścianami nie zlewało?

 

Nom kupiłam :-) dzisiaj ma przyjść. Zastanawiam się czy nie dać na ścianach

wrzosowy świt: albo polarną noc z DULUXA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vieta o jakiej serii piszesz? jak się sprawdza minen? jaki masz do niego materac( ten trójdzielny? jest on wygodny?)

już pewne zakupy poczyniłam:

[ATTACH=CONFIG]220904[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]220905[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]220906[/ATTACH]

w piątek zostały zakupione poduszki:

[ATTACH=CONFIG]220907[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]220908[/ATTACH] i naklejka :

3621293147- naklejka.jpg

 

zastanawiam się jescze nad kupieniem literek z imieniem OLIWIA, ale bez korony i tylko dodać dekory - kwiatki i : imię .php.jpg

to na koniec byłoby dodatków.

JKeśli chodzi o meble powoli zaczynam się łamać jeśli chodzi o system stuva, może zamaist tego komoda hemnes , regał expedit i ława ze skrzynią stuva: expedit-rega__0086572_PE215405_S4.JPGhemnes-komoda--szuflady__30431_PE118673_S4.jpgstuva-awka---schowek__0112711_PE264606_S4.JPG co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza 4,5 latka ma pokoik w kolorach delikatnego fiołka z zielenią. Plus docelowo będzie miała tylko białe meble. Dodatki w postaci książeczek, poduszek, zdjęć, zabawek zupełnie wystarczą, tło powinno zostać jak najbardziej neutralne.

Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to na drugi raz zdecydowałabym się na jeden kolor ścian, pastelowy, neutralny, może niekoniecznie biały. Ale jeden.

 

A łóżeczko mamy to http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59851606/ i zaczynam rozglądać się za dłuższym, takim na 2m. Generalny remont pokoju za 1-2 lata, zanim Córcia pójdzie do szkoły:)

 

DSC08331.JPG

 

DSC08328.JPG

 

DSC08332.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza 4,5 latka ma pokoik w kolorach delikatnego fiołka z zielenią. Plus docelowo będzie miała tylko białe meble. Dodatki w postaci książeczek, poduszek, zdjęć, zabawek zupełnie wystarczą, tło powinno zostać jak najbardziej neutralne.

Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to na drugi raz zdecydowałabym się na jeden kolor ścian, pastelowy, neutralny, może niekoniecznie biały. Ale jeden.

 

A łóżeczko mamy to http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59851606/ i zaczynam rozglądać się za dłuższym, takim na 2m. Generalny remont pokoju za 1-2 lata, zanim Córcia pójdzie do szkoły:)

 

DSC08331.JPG

 

DSC08328.JPG

 

DSC08332.JPG

 

generalnie na pewno będzie jedn kolor na ścianie. Oli najchętniej zrobiłaby wszystko na różowo i to na taki mocny róż niestety:-( ja wolałabym coś spokojniejszego, do tego ten pokoik nie będzie jej docelowym, potem po przeprowadzce do jej prawdziwego pokoju będzie służył za dodtakowy pokój dla gości. Raczej zdecyduje się na coś w kolorze bardzo delikatnej lawendy fiołka - tylko czy to się zgra z dodatkami jakie już kupiłam? Meble na 100% będą białe tylko zastanawiam się czy zostać przy stuvie czy kupić jej dorosła komodę i inne meble?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vieta o jakiej serii piszesz? jak się sprawdza minen? jaki masz do niego materac( ten trójdzielny? jest on wygodny?)

już pewne zakupy poczyniłam

ja na tym materacu nie leżę, ale córka nie narzeka, więc chyba jest dobrze

ile lat ma Twoja córka?

uważam, że minnem jest o tyle fajne, że jest rozciągane na długość

 

a materace wyrzucamy nasze z sypialni i one wędrują do dzieci, zatem będę wystawiać na all ten trójdzielny;)

 

ja żałuję bardzo, że nie zrobiłam drugiej córce lawendowych dodatków

córa ma komodę hemnesa, jest świetna, ale stuva też mi się podoba

 

ściany zrób na jeden kolor, jakiś w miarę neutralny i do tego dodatki w jakiś kolorach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vieta o jakiej serii piszesz? jak się sprawdza minen? jaki masz do niego materac( ten trójdzielny? jest on wygodny?)

już pewne zakupy poczyniłam:

[ATTACH=CONFIG]220904[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]220905[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]220906[/ATTACH]

w piątek zostały zakupione poduszki:

[ATTACH=CONFIG]220907[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]220908[/ATTACH] i naklejka :

 

 

hej poduchy śliczne, chyba też je kupimy:) a powiedz mi gdzie taki kocyk można dostać? bo szukam fajnej narzuty na łóżko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pomózcie mi dobrac kolor... pokój ma wygladac mniej wiecej tak

[ATTACH=CONFIG]222557[/ATTACH]

 

podłoga bedzie taka

[ATTACH=CONFIG]222558[/ATTACH]

 

lub taka

[ATTACH=CONFIG]222559[/ATTACH]

 

białe meble i taki dywan

[ATTACH=CONFIG]222560[/ATTACH]

 

i teraz nie wiem jaki róz na sciane wybrac i jaki szary...

pomóżcie:)

pokój narazie wyglada tak:)

[ATTACH=CONFIG]222563[/ATTACH]

 

Witam,

 

polecam farby beckers: Vivid pink i stony grey

DSC_0038.jpg

DSC_0040.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki aniunia, powiedz mi czy widziałaś jak to na całej ścianie wygląda? tzn boje się czy nie będzie za ciemno ale z drugiej strony białe meble i jasna podłoga...

podoba Ci się wogóle koncepcja pokoju? bo cały czas się gryzę z myślami czy dobrze robię :) ale nie chce pstrokacizny bo zabawki ją zapewne zrobią:)

 

ps pokój nie jest malutki ale nie jest też ogromny. ma 16 metrów

Edytowane przez megi02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na całej ścianie nie widziałam, jedynie szarość bo ma ją w jednym pokoju, kuchni i korytarzyku :). Wcześniej miał być w pokoju szary połączony z różem wlasnie, stad zdjęcia z próbowania - kupiliśmy próbniki po 5 zł (dostępne w leroy merlin)- ale to był pokój męża taki ala gabinet wiec raczej róż odpadł. Połączenie obu kolorów mi sie bardzo podoba, jestem tez przed urządzaniem pokoiku dla mojej córeczki i rozważam to połączenie, ale jeszcze ostatecznie decyzji nie podjęłam, zapewne jak będzie kaska na pokoik to wtedy coś zdecyduję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ja też szukam inspiracji, bo jak nawet rozważam róż z szarością to mi nie pasuje do mebli, gdyż łóżeczko mam drewniane a nie biale (do bieli pasuje super to połączenie moim zdaniem) i reszta mebli też będzie drewniana, a niestety wszelkie inspiracje w internecie, które zawierają obecnie modne trendy są z białymi meblami. Mi podoba się jeszcze taka opcja :), ale nie wiem czy to dobre dla maluszka ponizej roczku :), chociaż czemu nie...

pokój.jpg

pokój2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...