Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

nooooo zebys wiedziała złośliwa kobito ze zarejstrowałam sie tylko po to zeby tu o tym powiedziec i zeby poczytac takie złosliwe odpowiedzi jak Twoja....jakos przy dwojce dzieci mam te pokli nad łozeczkiem i zadnemu nic na glowe nie spadło ale najlepiej krytykowaćććććććć kocham polki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, przedstawiam skromny pokój mojej 2,5 latki, córce się bardzo podoba jedynie martwi mnie dekoracja okna, jeśli chodzi o nią, to jestem totalnym beztalenciem, może coś podpowiecie, kolor ścian jest jaki jest póki córka ma zamiłowanie do mazania po ścianach, jak podrośnie to będzie kolor lila plus białe meble

DSCF4247 (640x480).jpg

DSCF4250 (640x480).jpg

DSCF4246 (640x480).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przedstawiam skromny pokój mojej 2,5 latki, córce się bardzo podoba jedynie martwi mnie dekoracja okna, jeśli chodzi o nią, to jestem totalnym beztalenciem, może coś podpowiecie, kolor ścian jest jaki jest póki córka ma zamiłowanie do mazania po ścianach, jak podrośnie to będzie kolor lila plus białe meble

na okno moze jakas rolete rzymska? albo poprostu gladka firanka i zaslonki? :)

kolor zdecydowanie kfalifikuje sie do zmiany ;) ale zastanowila bym sie nad tym 'lila' bo wyjdzie strasznie mdlo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przedstawiam skromny pokój mojej 2,5 latki, córce się bardzo podoba jedynie martwi mnie dekoracja okna, jeśli chodzi o nią, to jestem totalnym beztalenciem, może coś podpowiecie, kolor ścian jest jaki jest póki córka ma zamiłowanie do mazania po ścianach, jak podrośnie to będzie kolor lila plus białe meble

 

 

Ja bym dała białą, gładką firankę, ale krótszą od tej, którą masz, by nie przeszkadzała przy zabawach :)

 

Lila- róż też by była ładna, może poszukasz cienkiej bawełny i krawcowa by ci uszyła... Tylko bez krateczek i wzorków, jakaś gładka.

 

http://img.shmbk.pl/rimgspr/3274165_max_640_640_dla-domu-dekoracje-wystroj-okien-firany-i-zaslony-zaslony-bambiente-zaslona-lilia-fioletowy.jpg?scale=canvas

 

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=248663&d=1394958349

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie :)

 

Chciałabym położyć tapetę w mini pokoju mojego prawie trzylatka. Pokój jest długi i wąski a tapeta w pasy:

 

1.jpg

 

na której ścianie powinnam ją położyć, żeby optycznie "wyrównać" pokój ? :)

Na podłodze planuję szarą wykładzinę, meble białe, na pozostałych ścianach jasny turkus czy szarość ? pomóżcie :)

 

tu plan pokoju (mam nadzieję ,że się otworzy !)

 

http://beta.imoplan.pl/pl/project/1b042ac3451e198c3cc31461cbe180296d72e61a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, załadował się cały projekt ... chodzi o pokój po lewej stronie (8.83 m2) :)

 

 

 

Witam Was serdecznie :)

 

Chciałabym położyć tapetę w mini pokoju mojego prawie trzylatka. Pokój jest długi i wąski a tapeta w pasy:

 

[ATTACH=CONFIG]248989[/ATTACH]

 

na której ścianie powinnam ją położyć, żeby optycznie "wyrównać" pokój ? :)

Na podłodze planuję szarą wykładzinę, meble białe, na pozostałych ścianach jasny turkus czy szarość ? pomóżcie :)

 

tu plan pokoju (mam nadzieję ,że się otworzy !)

 

http://beta.imoplan.pl/pl/project/1b042ac3451e198c3cc31461cbe180296d72e61a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są pionowe paski :) tzn. tak chcę je ułożyć, w pionie :)

Okno jest na krótkiej ścianie naprzeciwko drzwi, i to prawie na całej ścianie...a pod oknem kaloryfer, tapety tam nie będzie widać.

Tapeta + turkus+ milion zabawek = pokój dziecka ;) będzie ok, oby ;)

 

poziome paski poszerzają - więc lepiej na krótkiej ścianie

a okno w tym pokoju gdzie?

 

tapetka fajna :) ale czy dla 3 latka dobra... no nie wiem:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tapeta moze byc, jesli to bedzie pokoj tematyczny :)

ale...ciekawi mnie troche romieszczenie pozostalych pomieszczen. no rzut ktory zamiescilas jest...yyy...troche dziwny? ;) czy dobrze mi sie wydaje ze pokoj dziecka jest wcisniety pomiedzy kuchnia, jadalnia i lazienka? (bo chyba obok sypialni to raczej garderoba?) ;) jesli tak, to zdecydowanie oddalabym sypialnie dziecku a 'pokoj dziecka' wzielabym dla siebie ;)

i jeszcze jedno pytanie - co ma sie znajdowac w tej duzej pustej przestrzeni kolo salonu...? i czy glowne wejscie jest kolo 'garderoby' za ta dodatkowa scianka kolo salonu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dzięki za poparcie wizji ;)

Powinnam położyć tapetę na ścianie po prawej stronie od wejścia - tam gdzie łóżko czy po lewej ?

Może posiada ktoś zdjęcia pokoju z taka tapetą ? :)

 

Ten milion zabawek spróbuj okiełznać, bo zdominują pokój i piękną moim zdaniem tapetę i kolorystykę (ja bym do tej tapet dała szary ;)) Karolina, a dlaczego ta tapeta do 3 - latka Ci nie pasuje? Jest stylowa/elegancka, ale i kolorowa :yes: dla mnie BOMBA! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Garderoba" to nasza aktualna łazienka :) tam jest ściana nośna, nie można wyburzyć ściany. W ogóle to prawa strona mieszkania to nasze aktualne mieszkanie a lewa (jdalnia, kuchnia, łazienka, pokój dziecka) to mieszkanie sąsiadów, które kupujemy i łączymy otworem drzwiowym. A pokój dziecka jest "wciśnięty" tam od zawsze - to blok ;)

Tak, wejście jest od strony garderoby-łazienki ;) Jesli chodzi o zamianę sypialni z pokojem dziecka to rzeczywiście chcieliśmy zamienić pokoje, ale ze względu na oszczędności zostawiamy NA RAZIE tak, jak jest. W sypialni jest nowa 2metrowa szafa na wymiar, którą trzeba by było rozkręcić i ... wyrzucić ;) bo nigdzie indziej mi ona nie wejdzie a w salonie nie chcę szafy.

Jeśli chodzi o sam salon to ta wnękę od przedpokoju dzieli ścianka nośna (1 m) i tam we wnęce jest kuchnia, którą przenoszę do "nowego" mieszkania.

Będę bardzo wdzięczna za sugestie dotyczące ustawienia mebli w salonie, bo nie ogarniam tego tematu !!! :)

 

 

tapeta moze byc, jesli to bedzie pokoj tematyczny :)

ale...ciekawi mnie troche romieszczenie pozostalych pomieszczen. no rzut ktory zamiescilas jest...yyy...troche dziwny? ;) czy dobrze mi sie wydaje ze pokoj dziecka jest wcisniety pomiedzy kuchnia, jadalnia i lazienka? (bo chyba obok sypialni to raczej garderoba?) ;) jesli tak, to zdecydowanie oddalabym sypialnie dziecku a 'pokoj dziecka' wzielabym dla siebie ;)

i jeszcze jedno pytanie - co ma sie znajdowac w tej duzej pustej przestrzeni kolo salonu...? i czy glowne wejscie jest kolo 'garderoby' za ta dodatkowa scianka kolo salonu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Garderoba" to nasza aktualna łazienka :) tam jest ściana nośna, nie można wyburzyć ściany. W ogóle to prawa strona mieszkania to nasze aktualne mieszkanie a lewa (jdalnia, kuchnia, łazienka, pokój dziecka) to mieszkanie sąsiadów, które kupujemy i łączymy otworem drzwiowym. A pokój dziecka jest "wciśnięty" tam od zawsze - to blok ;)

Tak, wejście jest od strony garderoby-łazienki ;) Jesli chodzi o zamianę sypialni z pokojem dziecka to rzeczywiście chcieliśmy zamienić pokoje, ale ze względu na oszczędności zostawiamy NA RAZIE tak, jak jest. W sypialni jest nowa 2metrowa szafa na wymiar, którą trzeba by było rozkręcić i ... wyrzucić ;) bo nigdzie indziej mi ona nie wejdzie a w salonie nie chcę szafy.

Jeśli chodzi o sam salon to ta wnękę od przedpokoju dzieli ścianka nośna (1 m) i tam we wnęce jest kuchnia, którą przenoszę do "nowego" mieszkania.

Będę bardzo wdzięczna za sugestie dotyczące ustawienia mebli w salonie, bo nie ogarniam tego tematu !!! :)

to 'troche' wyjasnia ;)

chodzilo mi o ta pusta przestrzen :)

5.jpg

ps. tez mi sie marzy odkupienie mieszkania ktore mamy 'za kuchnią' ;) byloby idealnie bo jest tam mala kawalerka 36mkw (wlasciciel wynajmuje to mieszkanie!) a w przyszlosci przydalyby sie oddzielne pokoje dla dzieci ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ta pusta przestrzeń mnie dobija, już na wszystkie sposoby ustawiam kanapę i nadal nic nie wiem ...

odkupienie mieszkania od sąsiadów to opcja idealna, najtańsza. Dużo zaoszczędziliśmy kupując mieszkanie od sąsiadów (razem 83m2) Cena nowego 80 metrowego ... same wiecie :)

 

to 'troche' wyjasnia ;)

chodzilo mi o ta pusta przestrzen :)

[ATTACH=CONFIG]249027[/ATTACH]

ps. tez mi sie marzy odkupienie mieszkania ktore mamy 'za kuchnią' ;) byloby idealnie bo jest tam mala kawalerka 36mkw (wlasciciel wynajmuje to mieszkanie!) a w przyszlosci przydalyby sie oddzielne pokoje dla dzieci ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...