Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam pytanie, okazało się, że syn ma alergię na roztocza, nie jakąś tragiczną, ale jednak. Miałam w planach worek sako w takim jakby ortalionie, ale ze względu na kurz chyba jednak nie. Czy sako w eko skórze byłoby ok? A tak przy okazji może ktoś wie ile trzeba mrozić misie żeby roztocza tego nie przeżyły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny pokoik :)Jak dla mnie extra!A co to za meble???? Piękne!

Może Ikea? proszę o nazwę :)

 

Oliwkawawa, moja córcia ma prawie 7 i z różu przeszła na fiolet! hahaha

:lol2:

 

tak meble to ikea. Kupiłam tylko w necie uchwyty kwiatki żeby wyglądały bardziej dziecięco :)

 

Niunieczka ściany to flugger 4352

 

U nas plany są takie że za rok, dwa młodsza córka odziedziczy ten pokój a dla starszej powstanie nowy, doroślejszy (mam nadzieję, że nie fioletowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snoszi, bardzo ładny, ciepły pokój dla dziewczynki. Moja córcia też ma 6 lat i urządzanie jej pokoju tuż przede mną. Oczywiście na ścianach poprosiła o kolor różowy, ale chyba pójdę w tą samą stronę, w którą Ty poszłaś. Jasne ściany i róż w dodatkach.

oliwkawawa, u mojej córci etap różowy zaczął sie dopiero niedawno, wcześniej była faza na zielenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było, że u nas tylko ładne stonowane wnętrza

oto kąt (kolorysytczny kociokwik) jednak nie do uniknięcia :D

 

[ATTACH=CONFIG]267920[/ATTACH]

 

Snoszi ja się dalej powtórzę ! cudny pokój! ma bardzo ciekawy i fajny układ!:):)

rewelacja :)

Szukam szafy Hemnes i nie mogę takiej znalesc:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze ja też nie mogę!!!

czyżby fatum wycofanych rzeczy (u mnie to norma)

a chciałam kupić jeszcze jedną :cry:

 

ja szukam do regalu kallax - takiej nadstawki biurka i tez nie moge znalezc na stronie ikei i niewiem czy wycofali czy co - jeszcze pare miesecy temu byla ;/

a powoli zbieram sie do urzadzania nowego pokoju dla 7-letniego syna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...