Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

Bardzo ładnie wyszło :-) a jak z jakością , łownie ościeznicy ?? bo cały czas myśle o tej porcie :-)

 

 

ja mysle o zwykłych biały Asilo Linate i cena wychodzi całościowo prawie jak polskone :cool: mam grube ościeznice a Asilo ma je w normalnych prawie cenach :cool: i mam dylemat które wybrać :cool:

 

Ivy nie wiem jak z jakością tych konkretnie bo jeszcze nie mieszkamy:) Póki co nie mam zastrzeżeń;) Ale w mieszkaniu mamy też Portę, inna kolekcja, i nie mam im nic do zarzucenia, sprawują sie bardzo dobrze już ponad 6 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie nr 3 :yes:

 

my mamy taką ale jest dosyć ciemna bo tylko jedna żarówka

[ATTACH=CONFIG]268710[/ATTACH]

 

Właśnie kupiłam już kiedyś na jedną żarówkę i teraz obawiam się, ze może byc zbyt ciemno.

Myślę żeby tą z jedną żarówką dać do małej bawialni a tą na 3 do sypialni córci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim,

 

Pisze do Was z prośbą o znalezienie lampy do mojej córki. Próbowałam swoich sił,ale już mnie głowa boli :( Meble do niej kupiłam z serii princessa szynaka meble, kolory ścian to dwie szare i dwie różowe, na jednej ścianie różowej i jednej szarej kropki .Pokój ma 10m2.

 

Chciałam jej wziąć na początku takie lampy

 

https://www.littleroom.pl/produkty/o%C5%9Bwietlenie/lampy-sufitowe/coming-kids/lampa-linnen-szara-50130274.html

http://www.mukakiandfriends.pl/34-a.html

http://studiopetito.pl/lampa-wiszaca-lillie-lightgrey-coming-kids.html ten

 

Byłam już zdecydowana na lampę nr 1 bądź nr 2 ,ale zaczęłam się zastanawiać ,że przecież na bawełnie nie dość ,że będzie się zbierał kurz ,co jest nieuniknione ,ale dodatkowo będzie się to ciężko myło :/ Dlatego sama już nie wiem co mam jej kupić :( Wolałabym jakąś lampę z abażurem bądź plafon.Lampa nr 3 jest za to ze skóry ekologicznej,ale sama nie wiem czy dobrze będzie się ją czyścić i w sumie czy jest warta swojej ceny .

Chciałabym aby lampa była ponad czasowa , mała nie ma jeszcze roku ,ale nie chce jej kupować takiej typowo dziecięcej.

 

Pomożecie ? :)

 

Jeszcze wrócę na chwilę do tematu drzwi jaki podjęły oliwkawawa i ivy17 , w zeszłym tygodniu zamontowali mi Asilo model Selento 1 kolor biały. Jestem nimi po prostu zachwycona . Nie widziałam ich wcześniej na żywo w tym dokładnie wzorze i miałam lekkie obawy ,ale jak je zobaczyłam to nie mogłam się napatrzeć. Wiem ,że cena gra tu dużą rolę ,ale jeszcze nie były aż tak drogie jak inne które też nam się podobały firmy barrause czy jakoś tak , one kosztowały 1800zł ( w promocji!!) ,a te ok 1400zl. Podoba mi się w nich to ,że mają chowane zawiasy i zamek magnetyczny. Chcąc zamknąć drzwi nie muszę naciskać klamki tylko albo ją ciągnę albo popycham i już są zamknięte bez żadnego dźwięku ( a to jest bardzo ważne bo córa ma idealny słuch i często ją budziło otwieranie i zamykanie drzwi). Osobiście naprawdę bardzo polecam. Może uda mi się wrzucić ich zdjęcie z mieszkanka.

 

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie podobne do moich :) To dobrze że jesteś zadowolona , to najważniejsze :)

 

Lampa druga cudna :) Nie martwiłabym się kurzem, będzie się zbierał oczywiście ale nikt tą lampą potrząsać nie będzie, a córka nie będzie jej przytulać;) a na czyszczenie jest teraz mnóstwo sposobów.

Niemniej jednak u nas jest szklana lampa, i po taniości kupiona, tymczasowa, bo raz że jesteśmy wykończeni ;) a dwa boję się że córka za rok będzie chciała inną (ma 3 lata...)

 

http://cdn22.epasaz.smcloud.net/t/files/b50f350ab7c77db5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wrócę na chwilę do tematu drzwi jaki podjęły oliwkawawa i ivy17 , w zeszłym tygodniu zamontowali mi Asilo model Selento 1 kolor biały. Jestem nimi po prostu zachwycona . Nie widziałam ich wcześniej na żywo w tym dokładnie wzorze i miałam lekkie obawy ,ale jak je zobaczyłam to nie mogłam się napatrzeć. Wiem ,że cena gra tu dużą rolę ,ale jeszcze nie były aż tak drogie jak inne które też nam się podobały firmy barrause czy jakoś tak , one kosztowały 1800zł ( w promocji!!) ,a te ok 1400zl. Podoba mi się w nich to ,że mają chowane zawiasy i zamek magnetyczny. Chcąc zamknąć drzwi nie muszę naciskać klamki tylko albo ją ciągnę albo popycham i już są zamknięte bez żadnego dźwięku ( a to jest bardzo ważne bo córa ma idealny słuch i często ją budziło otwieranie i zamykanie drzwi). Osobiście naprawdę bardzo polecam. Może uda mi się wrzucić ich zdjęcie z mieszkanka.

 

[ATTACH=CONFIG]269061[/ATTACH]

 

 

Dziekuję bardzo za opis i rekomendacje....jestem coraz bliższa ich zamówienia - inny model ale rekomendacje mnie przekonuja coraz bardziej do firmy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliwkawawa drzwi bardzo podobne do twoich tylko twoje mają jeszcze plyty mdf wokół szklanego paska. Obydwa modele są super :) Lampa twojej córy też fajna ,ale właśnie boje się ,że nie oświeci mi dobrze pokoju. Wąziutka się wydaje. Może zaryzykuje i kupie tą z bawełny ,bardzo mi się podobają. Jeszcze poszukam i może jak coś znajdę to wrzucę do waszej opinii :)

 

Ivy17 cieszę się ,że moja rekompedancja się przydała. A jaki model wybierasz ? Ja wcześniej chcialam model colombo , klasyczny bez szybki ,ale stwierdziłam ,że przy dzieciakach musi być jakaś kontrola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny poszukuje do pokoju dziecka tapetę wzór kropeczki bądź romby w kolorze biało szarym

kojarzycie moze produkt??

 

A nie wolałabyś pomalować ścian normalnie farbami w romby bądź kropki ? Tapeta jest fajna ,ale może być problem ze zmywaniem jak się przybrudzi . Kupujesz szablon i malujesz kropeczki romby co tylko chcesz..Farba zawszę jak Ci się znudzi to przemalujesz.

 

Co do tego czy widziałam takie tapety to zerknij może do sklepu caramella , oni tam mają różne słodziutkie tapety dla dzieci. może coś dla siebie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliwkawawa drzwi bardzo podobne do twoich tylko twoje mają jeszcze plyty mdf wokół szklanego paska. Obydwa modele są super :) Lampa twojej córy też fajna ,ale właśnie boje się ,że nie oświeci mi dobrze pokoju. Wąziutka się wydaje. Może zaryzykuje i kupie tą z bawełny ,bardzo mi się podobają. Jeszcze poszukam i może jak coś znajdę to wrzucę do waszej opinii :)

 

Ivy17 cieszę się ,że moja rekompedancja się przydała. A jaki model wybierasz ? Ja wcześniej chcialam model colombo , klasyczny bez szybki ,ale stwierdziłam ,że przy dzieciakach musi być jakaś kontrola.

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...