Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

Witam!

 

Zabieram się na razie za urządzanie dwóch pokojów: dla 2,5-latka oraz prawie 7 latka. Chciałabym w nich nawiązać do skandynawskiego stylu. Cały dom będę miała urządzony w szarościach i bieli, raczej w stylu minimalistycznym. ;-) Jednak chciałaby aby pokoje dzieci nie były szare i smutne, więc padło na styl skandynawski, który zresztą uwielbiam. ;-)

Może zacznę do pokoju dla Młodszego (2,5 roku). Meble będzie miał z IKEA w kolorze białym. Zastanawiam się czy ściany, przy której będzie stało łóżko nie wytapetować. I tu zastanawiam się nad tapetą szarą w gwiazdki. Na jednej ze ścian która zostanie biała chciałabym mu stworzyć kolaż z plakatów czy zdjęć. Czy Waszym zdaniem do tapety w gwiazdki będą pasowały np. takie plakaty:

 

http://www.pakamera.pl/pokoj-dziecka-ilustracje-plakat-skandynawski-z-motywem-lisa-nr1106787.htm

 

czy np. takie obrazki:

 

http://www.mukakiandfriends.pl/125-obrazek-pan-lis-frank.html

 

Synek bardzo lubi zwierzęta, więc chciałabym jakoś delikatnie wprowadzić ten motyw.

Myślicie, że to razem będzie pasować?

 

Może macie jakieś sugestie?

Z tego do doczytałam się na forum to jesteście niezłymi specjalistkami od urządzania pokoi dziecięcych. Większość jest przepięknych!

 

Pozdrawiam i liczę na Wasze sugestie! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję za odpowiedź. Tyle jest ładnych plakatów, że ciężko się zdecydować. Może podpowiecie gdzie takie plakaty najtaniej dostać?

Nie chciałabym przedobrzyć z tym wszystkim. Planuję uszyć także sama tipi, bo Młody uwielbia takie zakamarki, a gotowe mają ceny z kosmosu. Na razie mam plan, że będzie szare albo białe gładkie, żeby za dużo wzorów nie było. Ciekawa jestem jak to wszystko będzie razem wyglądać.

 

Zastanawiam się jeszcze jaką pościel powinnam wybrać. Iść w temat zwierzątek czy gwiazdek? Chyba raczej wolałabym nie była gładka, bo ma Młodemu się spodobać, żeby chciał spać w swoim nowym łóżku i pokoju. ;-)

Edytowane przez Marpss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, ja bym tu spać nie mogła :D Wszędzie coś spogląda groźnie, jak nie sowy, to jakieś wykrzywione twarze... Brrr :eek:

Dzieci naprawdę lubią takie motywy? Nie widzę tu w tym wnętrzu 7 letniego chłopca ani ani ... ale ja mam dwie kobietki, więc się pewno nie znam :)

Muszę pokazać 7 letniemu siostrzeńcowi, ciekawa jestem męskiego spojrzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c.d.

[ATTACH=CONFIG]287291[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]287292[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]287293[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]287294[/ATTACH]

 

swietny dywan :D zreszta tak jak caly pokoj :) tez postawilam na dodatki czern-biel :) mebelki zostaly kolorowe ;) no i do chlopakowej przestrzeni juz dawno wprowadzily sie rozowe akcenty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Tyle jest ładnych plakatów, że ciężko się zdecydować. Może podpowiecie gdzie takie plakaty najtaniej dostać?

Nie chciałabym przedobrzyć z tym wszystkim. Planuję uszyć także sama tipi, bo Młody uwielbia takie zakamarki, a gotowe mają ceny z kosmosu. Na razie mam plan, że będzie szare albo białe gładkie, żeby za dużo wzorów nie było. Ciekawa jestem jak to wszystko będzie razem wyglądać.

 

Zastanawiam się jeszcze jaką pościel powinnam wybrać. Iść w temat zwierzątek czy gwiazdek? Chyba raczej wolałabym nie była gładka, bo ma Młodemu się spodobać, żeby chciał spać w swoim nowym łóżku i pokoju. ;-)

 

zerknij na te pościele:

zwierzeta logo1.jpgmonster logo.jpgszare gwiazdy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzuska - puf na allegro, Sprzedający taniepufy_pl

 

Wszędzie mam pomalowane tę samą białą farbą, i z powodzeniem myję ją co jakiś czas;) damy radę, ten synek to straszny czyścioch. a zreszta zawsze mozna przemalować.

Pokój jest tak skonstruowany że baza jest na długo a dodatki można zmianiac w zależnosci od wieku i upodobań, pragnął mieć same czachy ale nie uległam przemyciłam jedynie tui i ówdzie.

Sowy w ramkach- niestety uległam namowom syn sam wybierał, ja chciałam zwierzaki. mnie sie te sowy nei widzą.

Ale juz go magluję że może na święta wydrukujey coś nowego a jak będzie chciał to wrócimy do sów. :)

 

Piu- wiedzxiałam że ci w oko nie wpadnie bo Ty jesteś romantyczna dusza, ja np. nie traawię koronek i innych pierdółek. Wiadomo kwestia gustu.

I tak cie szanuję :):):) :hug:

Ciekawa jestem coTwój 7 letni siostrzeniec.?

 

lukasz69karolina - pokój mieści się na dole i na całym dole mamy podłogówkę stąd wybór gresu na podłodze. nam się sprawuej ok z wilu powodó ale u synka dałam duzy dywan bo wiadomo że dzieci spędzają czas na podłodze bawiąć się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...