Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

komoda jest jak najbardziej ok.

na górze przewijak i podręczne kosmetyki, w szufladzie miałam wszystkie dzieciece akcesoria a a dole na dwóch półkach mieściły sie wszystkie ubranka i pieluchy tetrowe. z boku wisiał porowiec na pampersy.

podtrzymuje opinie że szafa to absolutnie zbędna rzecz przy niemowlaku. jak chcesz mieć dodatkową przestrzeń gdzie mogłabyś trzymać np. zapas pościeli czy ręczników to wystarczy szuflada pod łóżkiem. ja kupiłam zamiast szuflady trzy duże pudła w ikei i ta trzymałam tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kompletnie nie rozumiem chyba tematu :)

nie chcąc urazić nikogo, ale nie wyobrażam sobie pokoju dziecka bez szafy???

majka miała szafę z wieszakami od poczatku i nie wiem gdzie miałabym trzymać jej sukienki i np: płaszczyki

teraz jestem na etapie urzadzania pokoju dla drugiego dziecka, które pojawi sie u nas niebawem i absolutnie konieczne dla mnie jest kupienie szafy -mimo iz to bedzie synek, ale trzymanie koszulek itd. na wieszakach uwazam za bardzo wygodne

 

pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje niemowle nie miało miejsca w pokoju na szafe wiec mimo napalania sie na komplet musiałam z niego zrezygnowac. po czasie widze ze ten mebel był zbędny. ubrania wierzchnie wisiały tam gdzie ubrania wierzchnie każdego z nas - w szafie z ubraniami wierzchnimi ;) na dwie - trzy sukienki nie kupiłabym szafy. były złożone razem z innymi ubrankami na półkach

 

nie twierdzę że przechowywanie ubrań w szafie jest niewygodne. teraz prawie wszystko mamy na wieszakach i jesteśmy przeszczęśliwi. ale kupowanie za 1000 zł szafy dla niemowlaka którego głównym składnikiem garderoby są bodziaki i pajacyki jest imho stratą pieniędzy.

 

od razu zaznaczam że jestem zwolennikiem wymiany mebli dzieciecych a nie kupowaniu na lata - stąd pewnie moje nastawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tofee - my mamy to łóżeczko od 3 lat i jestem w niego bardzo zadowolona. solidna rzecz i ładna. z misiami włącznie ;)

kolorami się nie sugeruj na zdjęciach, są ładne, pastelowe, ładnie tez widać rozbielone słoje drewna.

 

majkabajka - gratuluję serdecznie!

 

co do szafy... ja w pokoju niemowlaka (oraz mamy, taty i kota - bo to kawalerka była... :D) oczywiście szary nie miałam, ale pierwsza rzecz, o której po myślałam po przeprowadzce, to duża szafa do dziecięcego pokoju. jak ktoś ma miejsce, to lepiej mieć niż nie. wygoda...

Edytowane przez monah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

śliczny pokoik,a domek rzeczywiście pomysłowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest królestwo mojej 2,5 letniej córeczki.Jak dla mnie za dużo zabawek,ale ciągle ktoś przynosi nowe ;)

http://images50.fotosik.pl/327/bf5745831b8e6e27med.jpg

to jest widok na dzrzwi od garderoby

http://images39.fotosik.pl/322/6e88b3f0f7e722admed.jpg

łóżeczko właściwe stoi w naszej sypialni to jest awaryjne

http://images41.fotosik.pl/322/71a2941233c7ca40med.jpg

http://images41.fotosik.pl/322/2a8a967736c618f2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkabajka - gratuluję:wiggle::)

No to ja jeszcze słów kilka w sprawie szafy. Wszystko zależy jak duży jest pokoik i czy meble kupujesz na chwilę czy na lata. Ja właśnie zakupiłam nowe meble dla mojego synka do nowego domu i będzie tam szafa, młody będzie trzylatkiem kiedy w nim zamieszka i te meble mam nadzieję, że postoją u niego przez najbliższe 10 lat. Kiedy Łukaszek się urodził kupiliśmy mega przewijam, używam go do dziś, pod nim mam wszelkie body, skarpetki, pieluchy i kosmetyki. Dokupiłam komodę , w której trzymam pozostałe rzeczy, w garderobie mam wolną część szafy i tam trzymam rzeczy na wyrost i to co uzywam sporadycznie. Dodatkowo mam wieszak na ścianie i tam trzymam część rzeczy- koszule. Kurtki, bluzy, buty w szafie w holu. Z dziewczynkami to chyba nieco trudniej - mam na myśli te wszystkie sukieneczki, spodniczki, dobrze pewnie je gdzieś zawiesić. Jak ma się duży pokój to można kupić wszystko, ja natomiast jesli miałabym wybierać komoda czy tez szfa - biorę komodę;). Co do łóżeczka, mieliśmy kołyskę a potem kupiliśmy łóżeczko w Ikea - bez szaleństw. To któro na niego czeka teraz jest solidne z możliwością zmiany długości.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM , ja znowu uwazam ze jak jest tylko miejsce w pokoju to szafe najlepiej kupic, ja mam w coreczki pokoju i bardzo przydatna jest, u synka narazie jest tylko komoda iszafy mi brakuje bardzo chociaz niby sa garderoby ale tez lubie jak niektore rzeczy sobie wisza, i dla mnie spokojnie takie meble moga sluzyc dziecku az pojdzie do szkoly

ja mam Lozeczko z drewexu to z misiami i jestem bardzo zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my także używaliśmy tego łóżeczka z misiami z drewexu - jest Ok. Bąbelek spał w nim prawie 4 lata.. nie pamiętam od kiedy - ale miał jakieś 3 latka jak zdemontowaliśmy całkowicie jeden bok łóżeczka i mógł sobie do niego sam wchodzić i wychodzić.. kupiliśmy nowe niedawno - jak Bąbel przestał się mieścić na długość.. łóżeczko przesuwane codziennie przez dwa lata - na kółkach, później rok bez kółek - ze względu na grubą wykładzinę po której kółka nie jeździły i cały czas mimo tych przeprowadzek, przenosin jest stabilne i z pewnością przeżyło by niejednego jeszcze bobasa.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...