Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, gdyby ktoś był zainteresowany, posiadam komplet pościeli znanej marki LAMBS& IVY, nowa kosztowala mnie prawie 200 funtów. Pościel jest w stanie idealnym , w sklad zestawu wchodzi , kolderka, ochraniacz na cale łóżeczko oraz falbana pod prześcieradełko. tutaj strona producenta :http://www.maternityandbabyshoppingmart.com/lambsandivybabycribbeddingsets.aspx , możę ktoś akurat takiej potrzebuje do wystroju pokoju księżniczki :-) kontakt ze mna [email protected]

DSC05477 modified&#4.jpg

28f14310fca0d32c0a&#1.jpg

1394579_24759_full&#.jpg

51MMYQ0KTQL._SS400_&.jpg

289093_300..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie mam zdolności plastycznych, bo strasznie chciałabym móc namalować takie drzewo z huśtającymi się dziećmi u mojego synka w pokoju.

 

 

A może coś takiego?

http://img824.imageshack.us/img824/9124/2bd0999fb9df6663278dea1.jpg

 

Poszukaj tutaj:http://www.ornamentyka.pl/shop,show,1373

 

pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim, którzy wrzucali tutaj fotki swoich dziecinnych pokoi i inspiracje. Powoli krystalizuje się pokój dla mojej małej (4-letniej) córki.

Na razie nie mam się czym pochwalić ale jak juz będę miała to nie omieszkam wrzucić fotki :D

 

Przy okazji mam pytanie - większość z Was ma w pokojach dziecinnych panele/deski a nie wykładzinę. Ja myslałam o wykładzinie, co by się przyjemnie na pupie siedziało :D. Teraz mam wątpliwości... Bo może o czymś nie pomyślałam...oprócz tego że panele/drewno łatwiej w czystości utrzymywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mam pytanie - większość z Was ma w pokojach dziecinnych panele/deski a nie wykładzinę. Ja myslałam o wykładzinie, co by się przyjemnie na pupie siedziało :D. Teraz mam wątpliwości... Bo może o czymś nie pomyślałam...oprócz tego że panele/drewno łatwiej w czystości utrzymywać...

 

1. mamy podłogówkę więc automatem wykładzine wykluczyliśmy (są co prawda takie które się nadają ale umówmy się że ta opcja jest jeśli chodzi o ogrzewanie najgorsza)

2. w wykładzinie zbiera się kurz i ciężko ją wyprać, wytrzepać też się nie da więc koniec końców będzie siedliskiem roztoczy. parkiet jest bardziej higieniczny

3. jak dziecko coś wyleje to klops

4. przyjemnie na pupie siedzi sie również na dywanie :) i łatwiej aranżacje zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efilo ma rację

panele/parkiet/deski możesz zmyć na mokro, są o wiele bardziej higieniczne. Lepszym rozwiązaniem jest podłoga zmywalna plus dywanik- zawsze możesz wymienić na nowy, porządnie wytrzepać, wyprać itp. Ewentualnie możesz pomyślec jeszcze o wykładzinie pcv- są takie z miękkim podkładem więc pod pupą i ciepło i miękko ale czy to fajnie wygląda to już rzecz gustu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...