Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja się zastanawiałam czy kremowych ścian u synka nie maznąć na szaro ale darowałam sobie i teraz znowu mam wizję...tym bardziej że farby stoją w garażu:)Pięknie wyszedł ten szary kolor przy białych i niebieskich meblach a samochodziki mamy takie same"sznur przypominacz "leży w szufladzie nie mam koncepcji gdzie go powiesić:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A półki też w planach były - zostały zakupione nawet i na razie wylądowały w garażu bo właśnie boję się ich zawiesić ale mój szkrab ma niespełna 2,5 roczku i różne cuda mu do głowy wpadają jak chociażby wchodzenie na stolik,parapet,ujeżdżanie barierki od łóżeczka...a w sumie jest bardzo spokojnym dzieckiem-tyle że pomysłowym:)

chyba poczekam z tymi półkami jeszcze kilka miesięcy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiałam czy kremowych ścian u synka nie maznąć na szaro ale darowałam sobie i teraz znowu mam wizję...tym bardziej że farby stoją w garażu:)Pięknie wyszedł ten szary kolor przy białych i niebieskich meblach a samochodziki mamy takie same"sznur przypominacz "leży w szufladzie nie mam koncepcji gdzie go powiesić:)

 

Na szary kolor decydowaliśmy sie od dawna, tylko wizja przeprowadzki jakoś zniechęcała mnie do malowania pokoi synów. W lato gdy dzieci były na wakacjach, pomalowaliśmy im pokoje na szaro.;) przyszle pokoje też bedą szare.

 

Co do koloru , to rożnie z tym bywa, niektórzy mówili, ze za ciemny, ze ponuro. Nam się podoba i w rzeczywistości wygląda ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'' samochodziki mamy takie same"sznur przypominacz "leży w szufladzie nie mam koncepcji gdzie go powiesić;''

 

My mamy jeszcze podpórki pod książki też z autkami. Mieliśmy podwójne, bo syn dostał w prezencie od osoby nie zorientowanej, wiec sprzedaliśmy. Dobrze, ze jest Allegro.;) Firma Tra present produkuje te ozdoby.

 

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=tra+present

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest tak że cały dom pomazałam na szaro i u synka chcieliśmy trochę inaczej...ale miłość do szarości wygrywa i co się odwlecze ...:)) myślę jeszcze o pomalowaniu sporego kawałka ściany farbą tablicową od początku chciałam to zrobić ale kupiliśmy małemu tablicę i przystanęło na chwilkę na niej tym bardziej że tyle na raz wszystkiego...teraz już mieszkamy i jest dużo więcej czasu na "dociągnięcia"a synuś uwielbia malować i coś czuję że nie długo po kremowej ścianie śladu nie będzie:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj kremowe ściany stały się ....szare:) cieszę się że się zebrałam i to do tego stopnia że nawet korytarz przemalowałam na ten sam kolor.Zmiana w pokoju najbardziej spodobała się synkowi - teraz już ku mojemu szczęściu czarne kredki odeszły na bok -szare są najładniejsze:)Pozdrawiam.

P1180191.jpg

P1180192.jpg

P1180195.jpg

P1180197.jpg

P1180219.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj kremowe ściany stały się ....szare:) cieszę się że się zebrałam i to do tego stopnia że nawet korytarz przemalowałam na ten sam kolor.Zmiana w pokoju najbardziej spodobała się synkowi - teraz już ku mojemu szczęściu czarne kredki odeszły na bok -szare są najładniejsze:)Pozdrawiam.

:)

całkowiecie inny pokój.

oczywiście zmina na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakrzów, zapewne będzie to ocena mało obiektywna, ale masz przecudnej urody drzwi wewnętrzne:-)

A żeby trochę nawiązać do tematu załączam kilka zdjęć. Znalazłam nawet jedno z książką;)

 

DSC07684..jpgDSC07688..jpgDSC06413..jpgDSC07853..jpg

http://forum.muratordom.pl/images/misc/pencil.pngPs. Te księżniczki są na słabym kleju - niedługo odpadną:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...