Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej :-)

 

W Castoramie jest duży wybór oświetlenia? Na ich stronie nie mogłam nic znaleźć a w tv reklamują się z lampami.

Nie mam Casto w mojej mieścinie i musiałabym jechać jakieś 100km do najbliższego sklepu i zastanawiam się czy warto. I jeszcze jedno -- mają tam jakieś art.dekoracyjne czy to tylko market budowlany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pokój synka wizualnie lepiej mi odpowida, ale to dla tego,z e ja nie trawie wszelakich półek k-g i tego typu udziwnień.

Meble ktore ma Twój syn mam w planach do juniora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prosze Was o pomoc w doborze kolorów ścian. Urządzam sześciolatce pokój. Mam problem w doborze koloru ścian, bo w pokoju musi być sofa w zebrę, oczywiście w kolorze biało-czarnym. Sofa jest w nowoczesnym stylu i córcia uparła sie że chce ją mieć w pokoju bo uwielbia sie na niej bawic. Mam juz dosyc walki z nia o tą sofe i przechodzi do jej pokoju (niestety kiedyś nieopatrznie obicałam jej ze jak będzie miała juz swój pokój to ją dostanie). Meble maja byc białe z Ikei. Ściany miały byc tapetowane w kolorowe paski ale miało nie byc tej sofy, a teraz nie wiem co z tym pokojem zrobić. Pokój jest 30m, z wysokimi skosami. Co zrobić z kolorem? Prosze o doradznie, dodam jeszcze ze mała chce albo fiolet albo róż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prosze Was o pomoc w doborze kolorów ścian. Urządzam sześciolatce pokój. Mam problem w doborze koloru ścian, bo w pokoju musi być sofa w zebrę, oczywiście w kolorze biało-czarnym. Sofa jest w nowoczesnym stylu i córcia uparła sie że chce ją mieć w pokoju bo uwielbia sie na niej bawic. Mam juz dosyc walki z nia o tą sofe i przechodzi do jej pokoju (niestety kiedyś nieopatrznie obicałam jej ze jak będzie miała juz swój pokój to ją dostanie). Meble maja byc białe z Ikei. Ściany miały byc tapetowane w kolorowe paski ale miało nie byc tej sofy, a teraz nie wiem co z tym pokojem zrobić. Pokój jest 30m, z wysokimi skosami. Co zrobić z kolorem? Prosze o doradznie, dodam jeszcze ze mała chce albo fiolet albo róż.

 

Skoro meble białe i czarno-biała sofa, to ściany fiolet lub róz jak najbardziej. Właściwie do takich podstaw jak biel i czern każdy kolor pasuje. Tylko nie rób juz zadnych wzorków. Gładkie, jednolite ściany, które, jak córce sie róz znudzi, mozna łatwo przemalowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rybko,

chętnie pomogę, ale najpierw musisz pomóc Ty: zdjęcia pod linkami są bez sensu - niczego nie mówią o tym pokoju, niczego nie pokazują (poza tynkiem). Ten 9-latek to chłopiec? Jakie ma zainteresowania? Macie już jakieś meble? Jaka jest stolarka? Jakie dokładnie masz odcienie farb? Jakie wymiary ma pokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się właśnie urządziłam chyba z zimnym różem w pokoju córci :) generalnie pokój będzie w odcieniach zieleni, własnie taki różowo-fioletowym i białe meble

i te fioletowawny róż wyszedł taki, ze teraz mi trudno dobrać wykłądzinę (nie chcemy paneli) i tkaniny

ale walczę dzielnie :)

efekty mam nadzieję, już niebawem wkleję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...