Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

</p><p> [img]http://roomenvy.files.wordpress.com/2010/07/boys-bedroom.jpg?w=450&h=450

 

Bardzo ładny :) Też jestem za "neutralnym" urządzaniem pokoików, szczególnie dla maluszków, które interesują się dosłownie wszystkim ;) We wszystkim powinien być umiar, także w miejscu, w którym najwięcej czasu spędzają nasze dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że pokój dziecka powinien byc kolorowy, bajkowy, itd- zgadzam się, ale "napstrokacenie" na ścianie WSZYSTKIEGO wcale nie sprawia, że właśnie taki będzie... Małemu dziecku spodoba się wszystko co zaproponują rodzice, ale to my powinniśmy decydować gdzie jest granica. Kiedy dojdą do tego kolorowe zabawki, meble, dodatki itp to naprawdę przebywanie w takim miejscu robi się męczące... Nie zapominajmy, że pokój dziecka to nie tylko miejsce zabawy ale także odpoczynku. A poza tym , jeśli nie jesteśmy czegoś pewni, to zastanówmy się czy sami dobrze czulibyśmy się w takim pokoju. Ja osobiście nie mogłabym się skupić na zabawie przy takim nagromadzeniu kolorów i bodźców, o odpoczynku nie wspominając... Kilka naklejek jest ok, ale niech to ma ręce i nogi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lh3.ggpht.com/_bySjcBIOHMo/TOLrYGzQHBI/AAAAAAAAVvE/W28n47dl8-0/s144/Obraz%20015.jpg

 

http://lh5.ggpht.com/_bySjcBIOHMo/TOLrZTlBXQI/AAAAAAAAVvI/KL2tXGA7ROY/s144/Obraz%20016.jpg

 

narazie tylko ściany . Moje zamierzenie było takie żeby było kolorowo, trochę bajkowo, zwierzęta miały być przyjazne dziecku.

I tak jest córeczkana razie jest zachwycona.

 

podziwiam umiejetności malarza, ale mam awersje do tego typu scenek rodzajowych na ścianie. Niezmiennie przypominają mi poczekalnie w przychodni , z mojego dzieciństwa. Zawsze czekając przed szczepieniem podziwiałam takie malunki, bo były w skrzydle dla dzieci zdrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lh3.ggpht.com/_bySjcBIOHMo/TOLrb4-5QFI/AAAAAAAAVvQ/fKSm2SWF_k4/s640/ola.JPG

 

http://lh4.ggpht.com/_bySjcBIOHMo/TN_ZfqW6kVI/AAAAAAAAVGA/QL_fr8piUf4/s640/Obraz%2090.jpg

 

to nie są naklejki

 

Odpowiadając na wasze słowa krytyki, muszę powiedzieć, ze ja jestem przeciwnikiem tworzenia wspaniałych wyjętych z katalogów pokoików dla dzieci.

Niektóre z nich są tak doskonałe, że brakuje w nich miejsca dla dziecka.

To co zrobiliśmy dla swojej córki nie musi się oczywiście podobać wszystkim, każdy ma swój gust, a ja widać jestem prostą kobitą, podobają mi się takie rzeczy ale co tam.

Edytowane przez ba-sia3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba-sia to 'tata' taki zdolny? musiała być dla córki niezła przygoda z tym malowaniem. wierze że jest zachwycona.

 

moja kruszka ma na ścianie wielka tapete z wróżkami zamkami kwiatkami owadami i co tam jeszcze. i jakoś jej to niespecjalnie przeszkadza w skupianiu sie na innych rzeczach. widać ja też jestem prostą kobitą bo dizajnerskie puste bezbarwne pokoje dla dzieci mnie nie urzekają ;)

 

P.S. wróżki jej od czasu do czasu jak bardzo ładnie poprosi wyczarowują jakiegoś lizaka - to dopiero atrakcja ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, ze się córci podoba, to przecież dl niej. A z gustem jak z du*ą , każdy ma inną;)

Gdy wstawiłaś większe fotki widać, ze brak na nich proporcji. Hipopotam jest wielkości flaminga a motyl jest wielkości głowy żyrafy.....

córka za parę lat wyrośnie z tych malunków i zakryjesz je farbą czy tapetą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mąż , nie tata jest takim łartystą tylko brat Krzyś.

 

 

Efilo widziałam pokój Twojej córeczki jest piękny.

Wawrzyn 105, Efilo dzięki za miłe słowa.

Żona M rzeczywiście brak proporcji, nawet się nad tym nie zastanawiałam, ale przecież w bajkowym świecie wszystko jest możliwe. ;]

 

pozdrawiam gorąco

Edytowane przez ba-sia3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, to ja od tej zebry:)

 

Dziewczyny czy te kolory mogą być?

 

http://www.dekoral.pl/kolory_pl_kolory,tajemniczy_ogrod.xml

 

1. magiczny fiolet+wrzosowy pastelowy ew. bajkowy róż

2. jagodowy mus+bajkowy róż

 

Tego ciemniejszego koloru będzie mało i w ogóle zastanawiam sie czy łącyć kolory, bo chciałaby uzyskac efekt harmonii w jej pokoju. Doradźcie pleaseee:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże! Gotowe kolory zawsze wychodzą ciemniej niż na wzorniku :(

Wybierz jeden jasny kolor i pomaluj nim całość, a ciemniejszy jego odcień możesz wprowadzić w dodatkach. Np. Tikkurila F335, F336, G335, Y335, Y336, G419, G421, G334, Y334.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneet

zgadzam się w 100% z joliską. żaden z tych kolorów nie nadaje sie na stonowaną baze. ten bajkowy róż też będzie nasycony.

 

aczkolwiek znam pokój różowo różowy w którym żaden z odcieni nie jest mało wybarwiony a pokoik po wprowadzeniu mebli etc zrobił się naprawde z charakterem

 

 

szczerze mówiąc nie do końca śledziłam wątek zebrowy ale ja do takiego wystroju dałabym jeden kolor różu mocno nasycony. w ofercie dekorala nic takiego nie ma. coś w stylu cyklamenu. pod warunkiem że dałoby się tak zagospodarować ściany żeby nie wszystkie były nim pokryte. np. jedna ściana czarna albo cała zagospodarowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...