Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pola super inspiracje:yes:. kilka z nich ukradlam juz do swojego komputera;)

 

super, że sie podobają. Rózowy pokoik nie musi wygladac tandetnie, prawda?;)

Wszystkie inspiracja wklejone przeze mnie pochodzą z holenerskich stron...w stosunku do nich to my w temacie design'u jesteśmy sto lat za murzynami...:rolleyes:

To tylko taka moja refleksja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''pościel dla chłopca...ktoś szukał?''

 

ja jestem zauroczona tą pościelą, szkoda, ze nie mozna kupić w Pl.

 

pokój z huśtawka też podziałał na mnie w negatywny sposób. Taki szablonowy pokój z horroru, śpi w nim grzeczna dziewczyna, ktora nocą staje się bestią.....a w pudłach obok znajdziemy odrąbaną rękę brata....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w IKEA z zamiarem kupna dawno już upatrzonej lampki do dziecięcego pokoju - SMILA kwiatek kolor BIAŁY i jestem bardzo rozczarowana że już nie ma jej w sprzedaży . Na allegro też, wszędzie jest jedynie różowa... Bardzo mi na niej zalezy, więc jeśli ktoś z Państwa miałby do odsprzedania (oczywiście mam na mysli używaną bo nowa od czerwca nie jest już niestety do nabycia nigdzie) takową to będę baaardzo wdzięczna za kontakt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych pokoikach to szczesliwe są głównie matki :rotfl:

 

marta widze że szukasz pomocy wszędzie. :) ja jak kupowałam to dwa dni sie zastanawialam który kolor wziąć - nie przypuszczałam że jeden z nich może nagle wyparować z oferty. choć teraz mi sie przypomina iż mimo że mijam ikee codziennie w odległosci jakichś 10m to baldachim do kruszki zmuszona byłam z tego samego powodu kupic na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...