Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

Dobrze ,że pomyslałaś juz o kanalizacji , a ja mam dalej sprawe kanaliz. w toku.Dopiero po 10 maja bede wiedziała czy kanlaizacja , czy tymczasowe szambo.

 

Naprawdę się cieszę z tej kanalizacji. Tak po cichu liczyłam, że nie będę musiała tego szmba instalować...ale to jest jednak prawdziwa niespodzianka :D

 

dziekuję za podzielenie się wiedzą na temat tynków. A czy przewody elektryczne miałaś schowane w murze, w takich wyrytych rowkach ?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pięknie domek się prezentuje Amtlo . Skoro mowa o elektryce to wybiegając w przyszłość . Przy tynkowaniu dobrze jest sprawdzić ekipę czy nie zatynkowała gniazdek . U nas właśnie tak zrobili . Gdyby nie zdjęcia do dzisiaj pewnie szukalibyśmy gniazdek . Na jednym z takich nieodnalezionych hydraulicy umiejscowili kaloryfer :roll: . Całe szczęście przewód był na tyle długi ,że można je było samodzielnie przełożyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bo,

jesteś na prawdę niezawodna :D :D :D i szybka :D

 

Właśnie siedzę i teraz wirtualnie przeglądam. Też mam namiary na tą firmę...ma nawet fajne promocje...i to nie tylko internetowe :roll: Ma wiele świetnych lamp, ale nie wiszących...buuuuuuuuuuuu

 

A może jednak pójść w kinkiety?

Dobrze, że trzy dni wolne, to mogę myśleć i wybierać, myśleć, wybierać.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampę mam w ogrodzie..

światełko całą nockę mi do domku wlatuje :wink:

 

Może ona nienajpiekniejsza...ale za to bezcenna :wink: co miesiąc bez ceny na rachunku :roll:

 

Faktycznie, że myślenie podczas budowy o takim drobiazgu jak oświetlenie zewnętrzne, było niepotrzebne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...