Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Bo,

jesteś na prawdę niezawodna :D :D :D i szybka :D

 

Szybka? :lol: :lol: :lol: Bo ja mam to już za sobą i od razu wiem gdzie i co szukać :lol: :lol: :lol: .

 

My ze swoich kinkietów jesteśmy zadowoleni.Nie wiem jak spisałyby się u nas lampy wiszące-jak u nas wieje, to głowy urywa :lol: .

Zakupiłam też energooszczędne żarówki, z czujnikiem zmierzchowym :wink:

Same się zapalaja i wyłączaja :lol: :lol: Przynajmniej nie mam z tym problemu.

 

Tak więc Amtlo,życzę powodzenia i wytrwałości w poszukiwaniach :lol: :lol:

 

A na weekend pięknego słoneczka :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciaszko,

 

czy to musi być tak problematycznie za każdym razem ? Początkowo wiedziałam, że na pewno w podbitce - bez dyskusji...A potem wymyśliłam tą iynkowaną podbitkę. I w domkach, na których jest wykonana nikt nie ma halogenków w podbitce. Rozmawiałam z elektrykiem i on też mi odradza, ze względu na bezpieczeństwo. Ale to chyba tak nie do końca, bo przecież w drewnianych podbitkach je robią - a to przecież super łatwopalny materiał...

 

Jednym słowem mam mętlik w głowie, który nie chce jakoś zniknąć, ani się rozwiązać :( Dzisiaj obudziłam się skoro świt....bo tak usilnie myślę :evil:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oświetlenie w podbitce (jeszcze nie odpalone). Też chciałam otynkowaną podbitkę, ale u mnie sie niestety nie udało zrobić technicznie ( za krótko było :)) więc mam normalnie ...

To oświetlenie jest raczej ozdobą niż oświetleniem. Dom z ledem pod dachem wygląda pięknie :) A zamierzam mieć ledy, nie halogeny, bo nie mam własnej elektrowni ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oświetlenie jest raczej ozdobą niż oświetleniem. Dom z ledem pod dachem wygląda pięknie :) A zamierzam mieć ledy, nie halogeny, bo nie mam własnej elektrowni ..

 

Ledy górą... :D tak, tak - jak już to ledy..tylko czy już ?

 

Matko, córko...to ślicznie wygląda...chyba jakąś wizualkę sobie strzelę..i znowu nie będę spała :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzaskaj i se zrób - to nie jest wielkie halo :):)

Te wystające kabelki to miejsce na ledy :)

 

http://lh6.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SZth-1ofCWI/AAAAAAAAA78/2Hl2pI3X89Q/s640/IMG_0932.JPG

 

http://lh5.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SZth_TjEZxI/AAAAAAAAA8E/dak69bbLm9k/s640/IMG_0933.JPG

 

Pamiętaj zrobić też wyłaczniki w kilku miejscach - nie tylko przy drzwiach, ale też np. na tarasie czy poddaszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka? :lol: :lol: :lol: Bo ja mam to już za sobą i od razu wiem gdzie i co szukać :lol: :lol: :lol: .

I to jest Twoja przewaga nade mną :wink: :D

 

A jak tam z pogodą ?

 

U nas ciepełko, młody opalił sobie rękawki i szyję :o wygląda rozkosznie :wink:

 

pozdro

 

 

U nas w tak do południa było ciepło,ale później słonecznie, ale chłodno.

A teraz,wieczorkiem nawet zimno :o :roll:

 

Młody jutro niech opala resztę :lol: .

 

A jeszcze w temacie oświetlenia.Mnie bardzo podoba się oświetlenie w podbitce.Nasz dach niestety nie nadaje nie to min. dlatego,że ....ma "nadbitkę"a nie podbitkę :)

 

Tak ja Nefer, myślę,że raczej jest to ozdoba a nie oświetlenie główne.Mąż mojej koleżanki, jak chciała zrobić takie oświetlenie to powiedział..."a co my w lunaparku będziemy mieszkać? :lol: :lol: "

 

Kazdy ma swoje racje, za i przeciw.

 

Ale Amtlo, jak podoba Ci się takie oświetlenie- to zrób właśnie takie.Realizuj swoje marzenia :) .

 

A ledy... :lol: :lol: oczywiście, tylko ledy :lol: :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przychodzę z rewizytą!

 

troszkę chaotycznie, ale pisze co zapamiętałam: bardzo ładna brama garażowa.. parapety zewnętrzne zapowiadają sie świetnie (ten wybór jeszcze przede mną :-? ). jeśli chodzi o oświetlenie zewnętrzne to od strony tarasu mam (a razej - mam zaplanowane) światełka w podbitce, ale i kinkiety, a przed domem kinkiet przy dzrwiach wejściowych i dwa po obu stronach bramy garazowej.. mam już swoje typy - idę poszukać i jak znajdę to wkleję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kazdy ma swoje racje, za i przeciw.

 

Realizuj swoje marzenia :) .

 

Dzisiaj zrobiłam sobie dzień przerwy...od oświetlenia.

 

Starałam się na ten temat nie myśleć. Robię tak w pracy zawodowej i często przynosi dobre efekty.... :roll:

 

Właśnie: te wszystkie za i przeciw...i do tego moje marzenia...Dziewczyny - kobiety...ja już chyba nie mam marzeń :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj zrobiłam sobie dzień przerwy...od oświetlenia.

 

Starałam się na ten temat nie myśleć. Robię tak w pracy zawodowej i często przynosi dobre efekty.... :roll:

 

I bardzo dobrze.Po takiej przerwie,nowe pomysły przyjdą.

 

Właśnie: te wszystkie za i przeciw...i do tego moje marzenia...Dziewczyny - kobiety...ja już chyba nie mam marzeń :oops: :wink:

 

:o :o :o To niemożliwe...każdy ma jakieś marzenia :roll: ,choćby takie tycie, tyciusieńkie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...