Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ta roślinka bardzo mi się spodobała. Nie wiem co to i jak zimuje - o ile zimuje. Jeszcze jest zielona.

 

http://i36.photobucket.com/albums/e12/amtla/IMG_7671_zpsvlvt9aap.jpg

 

 

 

to Trytoma groniasta, u nas nie zimuje, ale warta zachodu, wspaniały akcent w ogrodzie

 

tu masz cały wątek o tej roślinie :D

 

 

pięknie lawendy się rozrosły, trawki możesz wiosną gdy już dobrze ruszą, poprzesadzać jak będziesz wolała, kosmos padnie ale powinien się pięknie wysiać, piwonie to wieloletnie rośliny i jeśli je dobrze posadziłaś to zakwitną :yes:

Edytowane przez Gosiek33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, Żelko :hug:

 

Dziękuje bardzo Gosiek za informacje roślinkowe. Trytoma już siedzi w doniczce. Trochę z tym roboty, więc nie wiem jak to będzie w przyszłości, bo zasadniczo nie mam gdzie przechowywać ani dalii, ani gladiolii i teraz jeszcze doszła kolejna zielona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć rogbog :D

 

Jaki tam porządeczek...to zasługa kory, którą za namową Gosi rozłożyłam pomiędzy roślinkami. Faktycznie nie trzeba tak zasuwać z porządkiem wówczas.

A kamlotki to już moja inwencja. Muszę pokazać jeszcze jak sie trawki rozrosły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Cześć Dziewczyny w Nowym Roku - wszystkiego najlepszego :D:D:D

 

 

 

Patrzę na fotki i stwierdzam jednoznacznie, że tematu firanek w salonie nie można już odkładać...Ja ich codziennie po prostu nie widzę, tak samo jak pozostałych żarówek.

Chociaż w tym temacie muszę się pochwalić - przybyła lampa w sypialni :yes:

 

 

Poradźcie co teraz w problemie oknowym jest na topie i trendy:cool:

 

Na co ja mam powiesić to co będzie.? Aha, najprawdopodobniej będę musiała mocować do sufitu :sick: Ale przecież karnisze też mogę tak zamocować :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Amtlo, tylko przytulaski zostawiam.

Co modne teraz, pojęcia nie mam. Właśnie nie dawno wymieniałam firany, bo stare się podarły. Poszłam do sklepu i wybrałam to co mi się podobało z tego co mieli w ofercie i na co nas było stać. I jestem zadowolona.

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...