Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

Chyba tak długo kuli aż ją wykuli :roll: :wink:

 

A tak na poważnie, to dziura w działówce o grubości 11,5cm, więc jak chłop się zamachnie, to na raz dziurę zrobi...ale oni fachowe narzędzia mają.....a w tym miejscu ma być podejście pod baterię wannową :-?

 

Ale jeszcze nie znam zdania panów na powyższy temat, czyli skąd się wzięła dziura w serze...tfu, w ścianie :o

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już kombinuję sama jak to wzmocnić :o

 

Wyszkoliłam się dzisiaj, że hej :D takie przypomnienie co 5 lat jest jednak potrzebne....chociażby zasady udzielania pierwszej pomocy. Niby wiesz, ale jak co do czego, to w głowie mętlik :oops:

 

Dzisiaj operowali teścia - tętniak na aorcie, zastawka i bajpasy. Stan do tej pory niestabilny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne choroby dotknęly Twojego teścia Amtlo :( .

Przeszedł bardzo cieżką operację i dlatego wymaga więcej czasu,żeby stan się ustabilizował.

Będzie dobrze :roll:...powolutku.Najważniejsze,żeby sam wierzył że będzie dobrze.Bo taka wiara czyni cuda...Organizm ma więcej sił ,żeby zdrowieć...

 

Trzymam kciuki :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan ustabilizował się nad ranem :D Po 12 go zaszyli, a około 19 wybudził się...

 

Teraz tylko należy mieć nadzieję, że operacja przyniesie żądany skutek.

 

Lekarz mówił, że aorty pękały im w rękach ii m.in. dlatego operacja trwała 9 godzin :-? I dopiero po obejrzeniu, zdecydowali się robić zastawkę.

 

A teść faktycznie, bardzo wierzył w tą operację i sam się na nią zdecydował.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści Amtlo :lol: Cieszę się :lol: .

 

Tętniak aorty to taka bomba zegarowa :x .Mój Tata też go miał :( ...i od niego wszystko złe się zaczęło...Ale jeszcze kilka lat temu operowali tętniaki rzadko :( .

 

Teraz powolutku powrót do zdrowia :)

 

Ach to życie,życie...tyle stresów nam przynosi :roll:

 

Jutro ja z kolei jadę sie szkolić :p Pogoda na wyjazdy kiepska-burza,deszcz.Ale jest na szczeście ciepło :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei po przeżyciach operacyjnych z moim Tatą, do każdego byle jakiego :roll: zabiegu podchodzę jak do najpoważniejszej operacji :-? Wszystko po wielu, wielu latach jeszcze we mnie siedzi i każde wejście do szpitala niemal mnie paraliżuje :evil:

 

To szkol się kobieto :D Szkoda, że na wyjazd masz taką pogodę...

 

U na dzisiaj jeszcze nie padało, ale niebo już typowo deszczowe...

 

A Młodego do łóżka nie mogę zapędzić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda-niektóre przeżycia nigdy od nas nie odejdą :( .

 

A ze Młody nie chce do łóżka to się nie dziwię :lol: ,wakacje,wakacje :p :p

 

Jak jutro będzie baaardzo waliło żabami, to pewnie spasuję :roll:

A propos żab-od kilku dni koło mojego domu wieczorami do późnej nocy :o :evil: skrzeczy jakiś ropuch :lol: :) .Mało,że bezseenna jestem to jeszcze ten koncert :D :D Zastanawiam się tylko,jak to cudo zawędrowało aż do nas...Jedyna większa woda koło nas to kałuże :lol: :lol:

 

Dobrej nocki życzę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan ustabilizował się nad ranem :D Po 12 go zaszyli, a około 19 wybudził się...

 

Teraz tylko należy mieć nadzieję, że operacja przyniesie żądany skutek.

 

Wczoraj już poznawał najbliższych.... ale nie chciał spokojnie leżeć....ciągle unosił się na rękach, dlatego sądzimy że podali mu później leki uspokajajace....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...