Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tylko ja pogoniłam, jak już materiału co nieco namarnowali :x :evil: . Eee nie ma co wracać do tego. Amtla, jestem przeświadczona, że będzie dobrze i tego Ci życzę :D

 

Optymizm musi być :D

 

Najważniejsze, żeby nas w bambusa nie robili...bo jak widzi blondynkę, to myśli że blondynka :roll:

 

To pewnie kwestia czasu - niestety cennego czasu czasami :wink:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtluś, zajrzałam do Dziennika, zerknęłam w komentarzach, już wiem, że pogoniłaś tych, których pogonić trzeba.

Następni będą lepsi, czego Ci życzę.

Jak moi spaprali kątowniki przy oknach, to chcieli mi wmówić że okna są krzywo wstawione :roll:

Wyrwałam te kątowniki, kazałam wstawiać jeszcze raz i dziwnym trafem okna się wyprostowały. Też pogrywali z blondynką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w swojej pewnej naiwności pozostałam, 5 lat budowania, różnych doświadczeń i znów się dałam nabrać.

Zaufałam nieznanemu stolarzowi, wpłaciłam zaliczkę na wykonanie poręczy do balustrady, wielu innych też mu zaufało.

A on ponabierał zaliczek i zwiał do Anglii :roll:

Ale to nie blondynkowatość, to cecha charakteru, która każe wierzyć, że ludzie są dobrzy i uczciwi i że jeśli my nikogo, nigdy, to inni nas też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda tych nerwów, co to je człowiek traci na użeranie się.

 

Oj Soniś - szkoda i nerwów i czasu...Ekipy mają terminy zawalone, bo to środek sezonu....i rozmyślam zupełnie poważnie o tych gipsowych

 

Ale tamtym to źle z oczu patrzyło :wink: :o

 

Tak już musi być :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,

 

Ale mi zrobiłaś niespodziankę swoim wpisem :D

 

Masz rację, że na wiele spraw trzeba spojrzeć z optymizmem. Mnie się wciąż zdaje, że najgorsze jeszcze przede mną...ale muszę faktycznie spojrzeć ile już przeskoczyłam :lol:

 

A za kciuki bardzo, bardzo dziękuję i proszę o dalsze ich ściskanie, bo to jak widać pomaga :roll:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie blondynkowatość, to cecha charakteru, która każe wierzyć, że ludzie są dobrzy i uczciwi i że jeśli my nikogo, nigdy, to inni nas też nie.

 

Wiesz tolu, zawsze tak było - niestety. Tylko nam się wydaje, że jak nikomu nie zrobimy krzywdy, to i nas nikt nie skrzywdzi....I tak do końca myślę, że lepiej żyć nam w tym przeświadczeniu, bez kołatań sumienia i włóczenia się po sądach.

 

Moja intuicja tym razem zadziałała - może niepotrzebnie? A może uniknęłam większej wpadki? U Ciebie szkoda zaliczki, ale z drugiej strony - może by później wszystko tak oszpecił, że nie mogłabyś na to patrzeć :wink: Nigdy nie wiadomo....

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...