Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Coś powiadomień nie dostaję.... :cry:

 

Ale cieszę się,że ruszyło tynkowanie :lol:

Amtlo jak dobra ekipa to bedzie pracować dłużej niż do 15 wedle zasady-czas to pieniądz,im szybciej wykonają pracę tym szybciej dostaną pieniądze.Ale oczywiście nie moze na tym ucierpieć jakość....I jak ekipa dobra to i ściany wyrówna :wink: .

 

Taka ilość materiałów poszła? :o

 

PS Tynki kładzione są maszynowo rozumię :oops: U nas były robione ręcznie,nasz murarz Krzysiek tyrał od rana do wieczora, w upały, z bolącym barkiem :o Nawet w pewnym momencie kazałam mu zrobić przerwę,bo mi go było szkoda....Ale nie żałuję tego-porządna firma z niego.Teraz bedzie nam budował domek gosp-altanę i ogrodzenie.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cieszę się,że ruszyło tynkowanie :lol:

Amtlo jak dobra ekipa to bedzie pracować dłużej niż do 15 wedle zasady-czas to pieniądz,im szybciej wykonają pracę tym szybciej dostaną pieniądze.Ale oczywiście nie moze na tym ucierpieć jakość....I jak ekipa dobra to i ściany wyrówna :wink: .

 

Pracują w zależności jaka jest robota tzn. w piątek zagruntowali wszystkie ściany, zwieźli materiały...czyli jakiś tam etap :roll:

 

Dzisiaj zrobili górę...itd...

 

Taka ilość materiałów poszła? :o

 

Przesłowiłam się :oops: to miało być 1,5 palety...ale to i tak bardzo dużo, poniweaż panowie pkazywali mi jak krzywe są ściany, a nie chcieli zostawiać różnicy np. przy obróbce okien. Tak przynajmniej mówią, a ja nie mam jak tego zweryfikować :(

 

PS Tynki kładzione są maszynowo rozumię :oops:

 

Tak , maszynowo. Wszyscy tak to zachwalają, że nie mając swojego tynkarza z dobrego polecenia, nie zdecydowałam się na ręczne.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Amtla.....jak poszło dzisiaj zadawanie pytań???:)

 

Panowie ze stoickim spokojem wytłumaczyli, jak to oni pracują etapami...czasami skończą szybciej...czasami robią do nocy, bo trzeba pomieszczenie dokończyć...zobaczymy jak to będzie :roll: Dzisiaj zrobili całą górę w gipsie, bez łazienki - bo ona ma być w c-w.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taka ilość materiałów poszła? :o

 

Przesłowiłam się :oops: to miało być 1,5 palety...ale to i tak bardzo dużo, poniweaż panowie pkazywali mi jak krzywe są ściany, a nie chcieli zostawiać różnicy np. przy obróbce okien. Tak przynajmniej mówią, a ja nie mam jak tego zweryfikować :(

Miejmy nadzieję, że jak skończą to ściany będą proste. U mnie przy wykończeniówce dopiero okazało się jakie krzywizny zostawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że jak skończą to ściany będą proste. U mnie przy wykończeniówce dopiero okazało się jakie krzywizny zostawili.

 

Co mnie jeszcze może spotkać :o Ludzieeeeeeeeeeeeee :o :o :o

 

Dzisiaj nie sprawdzałam ich roboty, bo wszystko było mokre i ślady mogłam zostawić. A na dodatek do własnej skrzynki prądowej klucza nie mam :oops:

 

Przeleciałam tylko z " dużym kątem prostym" (słownicto cytowane fachowe) pół chałupy po murarzach...cholera - krzywo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas z tym bywało różnie-murarze,panowie od ocieplania pracowali do oporu i to w róznych warunkach pogodowych.Taki mieli system pracy.

Inni pracowali po kilka godzin(elektrycy-bo po pracy na etat) ale efektywnie.

 

Najgorzej było (jak wiesz) z wykończeniem.....ani godzinowo, ani efektywnie :x Nie mówiąc o jakości.

 

Ja wychodzę z załozenia-niech to będzie dniówka 8 godzin ( i nawet bez sobót) ale z widocznymi efektami pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z załozenia - niech to będzie dniówka 8 godzin ( i nawet bez sobót) ale z widocznymi efektami pracy.

 

Ja wychodzę z założenia Bo, że nawet patrzenie na ręcę przy dłuższym czasie pracy może być szkodliwe :roll: Jak ktoś nie ma w sobie wewnętrznego przymusu, to nie można go zmusić do efektywnej pracy.

Jak na dzisiaj efekty są :D

 

Skarżą się na krzywe ściany :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...