Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga - Żona Facia

 

A jesteś zadowolona z tych drzwi ? Może sz je pokazać...mnie coraz bardziej terminy naciskają :-?

 

http://www.gerda.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=78&Itemid=61

 

Wzór ten ostatni (po prawej), kolor bialy. Są to pełne antywłamaniowe. Fakt ten ljest ważny przy ubezpieczaniu domu.

Gdybym teraz kupowała, na 100 % wzięła bym z okienkiem, z szybką, z szybkami. Żeby były ładniejsze, a nie takie nudne jak moje.

 

http://www.gerda.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=79&Itemid=59

 

np. trzecie z lewej, lub ostatnie (po prawej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym teraz kupowała, na 100 % wzięła bym z okienkiem, z szybką, z szybkami. Żeby były ładniejsze, a nie takie nudne jak moje.

 

Te drzwi wcale nie są nudne...wierz mi...ja właśnie optuję za pełnymi, chociaż na początku miało być dużo szybek....A na czym skończę? Sama jestem ciekawa :wink:

 

Dziękuję za namiary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla,my mamy drzwi euronord prestige z włókna szklanego l

 

Bo,

 

dzięki za wiadomość :D

Dzisiaj sobie odpuściłam, bo mam mętlik w głowie i musiałam z Mlodym do kontroli lekarskiej się udać...ale jutro ruszam w bój....muszę coś postanowić :(

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu, już mam dosyć - gotowa jestem wziąć drzwi pierwsze z brzegu :evil: To istne szaleństwo wyboru :wink:

 

Teraz jestem tylko ciekawa, jak kolejny fachowiec wepchnie kafelki pod ten licznik i rurki :roll:

 

Trzeba było kupić gotowy dom...ale mnie na to nie stać :-? :roll:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu, już mam dosyć - gotowa jestem wziąć drzwi pierwsze z brzegu :evil: To istne szaleństwo wyboru :wink:

 

Teraz jestem tylko ciekawa, jak kolejny fachowiec wepchnie kafelki pod ten licznik i rurki :roll:

Trzeba było kupić gotowy dom...ale mnie na to nie stać :-? :roll:

 

pozdro

 

Amtla, nigdy w życiu gotowy dom! Efilo ma rację.-trzeba urządzać dom według własnych potrzeb,gustu itd.

 

Natomiast drzwi musisz wybrać porządne, spokojnie poszukaj a na pewno coś znajdziesz :wink:

 

Pozdr :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtluś, głowa do góry, od początku jesteś zbyt pesymistycznie nastawiona na swoją budowę, a tu trzeba sie cieszyć, że jakoś idzie, choćby i ciężko szło :wink: :lol: :lol:

 

ja to juz nie pamiętam nawet jakiej firmy mam drzwi...

jakoś mnie zamroczyło akurat.... :oops:

chyba z Kronodoora, zwykłe, z szybkami.

Ale szybki sie sprawdzają, dają światło a nie widoczność i wytrzymują trzaskanie dwójki dzieci..

Ja jestem zadowolona :wink:

 

 

niezły tarasik się robi :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtluś, głowa do góry, od początku jesteś zbyt pesymistycznie nastawiona na swoją budowę, a tu trzeba sie cieszyć, że jakoś idzie, choćby i ciężko szło :wink: :lol: :lol:

 

Dario,

bo to się tak czasami nazbiera tyo tu to tam, i człowiek musi gdzieś ten pesymizm wylać :wink: A jak ja to tak sama ciągnę, to czasami mam prawo, nie??? :roll: :wink: Bo jak będzie źle, to od razu wiadomo kto winny....

 

pozdro i fajnie, że się odezwałaś, bo już mnie dziwne myśli nachodziły. Ale jak to tylko komputer to może być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...