Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Amtla niezły start :p

Gratuluję i trzymam kciuki za kolejne prace. Geodetą się nie martw.

Podejrzewam ,że gdyby nawet geodeta się machnął, to budowlańcy by na to zwrócili uwagę . Nie wspomnę o kierowniku budowy. Reguła , którą niedawno poznałam jest taka ; każda następna ekipa krytykuje poprzednią i bacznie się przygląda. Może to jakieś rytuały są ,że jak nie skrytykujesz nie pojedziesz :lol:

Faktycznie ,kopareczka będzie jeszcze musiała trochę dokopać. Ale nie przejmuj się .Jak będzie za mało to budowlańcy resztę dokopią ( nie za darmo oczywiście).

Gorzej gdyby za dużo wykopała. Bo nadsypywanie kłóci się chyba ze sztuką budowlaną.Tyle się nauczyłam na tym etapie :roll:

I wklejaj dużo zdjęć do dziennika , lubię oglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz to naprawdę się zaczęło :D :) :lol: Cieszę się razem z Tobą :p Amtla i przypominam sobie nasze początki :wink: 8)

I popieram ciaszkę-rób dużo zdjęć 8) To wspaniała pamiątka.

Ze mnie się rodzinka śmieję :p ,bo ja tłukę zdjęć duuużo :D Część jest już w albumach,reszta na płytach :lol: Będzie co wnukom pokazywać i na stare lata łezka nam się w oku zakręci :cry: jak to fajnie i..(nie fajnie było-ale tylko czasami).Poza tym robienie zdjęć ma jeszcze jedną zaletę.Dzięki zdjeciom,jak je oglądamy wyłapujemy pewne rzeczy które możemy od razu poprawić-jakoś inaczej to widać na zdjęciu niż w realu.

Tak więc życzę tylko udanuch postępów w budowie i będę je śledzić ciesząc się z Tobą :p

Pozdrawiam serdecznie Bogusia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wyszła sesja zdjęciowa? 8) Ale te zdęcia to naprawdę dobra rzecz.Jak nam nasz murarz przy tynkowaniu zatynkował gniazdo do centralnego odkurzacza :D (taki robotny jest :p ) i jego pomocnik mówi-no to trza znaleźć.Nasz Krzycho na to: nie bój się,pani Bogusia ma dużo zdjęć,znajdziemy :D :p I znaleźli :p

Ale w Twom dzienniku widzę kolejne fotki-masz rację te "dołki :) " sporo kosztują.

A tę babę,projektantkę to..... :evil: szkoda gadać.Jeżeli macie dobrego kierownika to sobie z tym poradzi :) Nie matw się :roll: .

Ale Ty kierownika też pilnuj.Mówią,że nadgorliwość jest ......ale w budowaniu domu nigdy jej nie za wiele.

Łapki ściskam i pozdrawiam Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tę babę,projektantkę to..... :evil: szkoda gadać.Jeżeli macie dobrego kierownika to sobie z tym poradzi :) Nie matw się :roll: .

Ale Ty kierownika też pilnuj.Mówią,że nadgorliwość jest ......ale w budowaniu domu nigdy jej nie za wiele.

 

Muszę szczerze powiedzieć, że mnie ta sytuacja sporo nerwów kosztowała. Taki dubel na początek :(

 

Zobaczymy co z tej dzisiejszej rozmowy Kierownika wyjdzie. Jakoś nie jestem dobrej myśli...

 

Aha, a sesja zdjęciowa była trochę pod słońce, ale dokumentacja będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla, głowa do góry poczatek juz jest a, że z "przygodami " :roll: to tego nie unikniesz. Dobrze, że Twój kierbud od razu to wyłapał i obgadał to sam z projktantką. I dobrze, że Ona zrozumiała swój błąd i nie kazała Tobie za to płacic.

Widzę, że u Ciebie podłoże to tak jak u mnie - glina. A wykopanie dołka kosztuje ale poczekaj jak przyjdzie zrobić z nego piaskownicę, to zobaczysz ile taka "przyjemność" kosztuje :) :) :)

Ale i tak najważniejsze jest to w tym wszystkim, że tak jak przeszłaś etap papierologii tak teraz będziesz przechodziła etap wznoszenia ścian, potem kolejny i kolejny etap, aż za rok usiądziesz do kompa na tarasie, przeczytasz swoje początki i pomyslisz sobie.......WARTO BYŁO...... :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że u Ciebie podłoże to tak jak u mnie - glina. A wykopanie dołka kosztuje ale poczekaj jak przyjdzie zrobić z nego piaskownicę, to zobaczysz ile taka "przyjemność" kosztuje :) :) :)

 

Tak, u mnie glina gliniasta. Dziękuję, że po wykopach deszcz nie pada - ale mówią że od jutra zmiana :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałam, że te poprawki będą na Twój koszt, albo co gorsza wcale nie będzie się kwapić do ich zrobienia.

Uffff :D .

 

 

Kwapić to ona się wcale nie kwapiła, tylko mój Kierbud użył podobno mocnych argumentów.

 

Teraz się tylko zastanawiam co mnie jutro czeka za niespodzianka?????????????

U mnie huśtawka nastrojów :roll:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że u Ciebie podłoże to tak jak u mnie - glina. A wykopanie dołka kosztuje ale poczekaj jak przyjdzie zrobić z nego piaskownicę, to zobaczysz ile taka "przyjemność" kosztuje :) :) :)

 

Tak, u mnie glina gliniasta. Dziękuję, że po wykopach deszcz nie pada - ale mówią że od jutra zmiana :roll:

 

a u nas ma być jutro cieplutko.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, a właściwie dobry wieczór :D

A widzisz Amtlo, wszystko równo jak spod igły :D .

Jestem tylko zawiedziona, że nie ma zdjęcia panów plotących druty :wink: .

Plotą nadal, czy już wyplecione?

 

Dobrze mieć takiego kierownika, który umie przemówić mocnym głosem :wink: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko,

 

niestety zdjęć panów podczas plecenia drutów nie mam :-? Oni je upletli podczas mojej nieobecności na działce :roll:

Widziałam tylko efekty ich pracy. Pięęęęęęęęęęęęęęęękne zbrojenie wyszło :o

 

Ale słowo fajne :D to plecenie.

 

Powiem szczerze, że ja się też boję trochę tego mojego Kierbuda :wink:

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario,

 

po moich paskudnych początkach to ja chyba nic nie będę dodawała ani liczyła :roll:

 

Trochę zaoszczędzę moje skołatane nerwy :wink:

 

A tak na serio, to wiem ile od pogody zależy i że nie można sztywno trzymać się jakiegoś terminu. Jeśli ekipa będzie tak pracowała jak teraz będzie dobrze...tfu, tfu, tfu przez lewe ramię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...