Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

Amtla, przy okazji sorry za zaśmiecenie dziennika :oops: czasami mi się to zdarza.

W kwestii terminów jak murarze mówią ,że trzy miesiące to bym im wierzyła :p

Możesz spokojnie planować kolejne ekipy :p. Lepiej zaklepywać wcześniej.

Z dotychczasowych doświadczeń własnych podpowiem ,że dobrze jest kiedy kolejne ekipy mogą obejrzeć budowę przed ukończeniem prac przez poprzednią grupę. Zawsze rzucą jakąś uwagą , podpowiedzą jak chcą mieć dom przygotowany :wink:

Widzę ,że masz dobrego kierbuda , dba o twoją budowę.

Ja też należę do tych strachliwych kobiet i dominujący fachowiec mnie przeraża

:roll: ale jeszcze bardziej boję się fuszerek. I to mi pomaga :p

Zawsze można zapodać sobie coś dla kurażu :wink: ( podpatrzone na budowie :p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Amtla, przy okazji sorry za zaśmiecenie dziennika :oops: czasami mi się to zdarza.

 

Nie ma sprawy, czasami sie zdarza :) Możesz jeszcze całkowicie go wykasować, logując się w moim dzienniku i naduszając krzyżyk po zmianach.

 

A tak wogóle, to dziekuję za porady, bo to faktycznie trzeba z pomysłem działać. Zamiawiać już teraz i pokazywać fachowcom "w co się pakują" :wink:

 

Już zapamiętuję, bo rozeznania co do więźby zaczęłam robić.......uf,znowu ciężko. Ale to już wpisane w budowanie. Nikt nie powiedział, że będzie przyjemnie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniś,

 

ciszy to u mnie nie ma :o Wczoraj ważny dzień był :D Podwaliny pod chałupke mam :lol:

 

Wszystko pokazałam wczoraj w dzienniku.

 

Dzisiaj panowie mieli rozszalować, ale mnie już przy tym nie było :-?

 

Patrzę tak na Twoje brateczki i tylko wspominam moje przebiśniegi, bo w tych chałdach gliny i piachu nic nie przeżyło...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ja to zrobiłam, że nie zauważyłam :oops: .

 

Coś Ty Soniko, nie czerwień się :D

 

Zapisałam kawałek historii mojej rodzinki: kto, z jakich rodzców, kiedy zrodzony itd. ten domek stawia. A panowie dopisali "swoje trzy grosze" czyli o sobie słów kilka. Wrzuciliśmy pieniążki... i już, cała historia ważnych dokumentów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla

jak tak oglądam Twoje fundamenty to sobię myslę jak ten czas szybko leci :o pamiętam jak robili u mnie fundamenty,jakby to było wczoraj,a nie rok temu...

Zobaczysz ani sie obejrzysz i będziesz malowała ściany,tak jak ja dziś :D no chyba,że będziesz miała malarzy.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...