Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, dzień dobry Dario :D

 

A teraz specjalnie dla Ciebie powtórka :wink:

 

Mój Kierbud jeszcze tego samego dnia skontaktował się z Wykonawcą. Wyjaśnili sobie wątpliwości i Kiero doszedł do wniosku, że nic nie zmieniamy. Ale zawiadomił mnie o tym dopiero wieczorkiem, bo tłumaczył się pilnymi zajęciami i obowiązkami we wcześniejszych godzinach...

 

A teraz muszę nadrobić zaległości i poczytać co z Twoim balkonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy ciąg dalszy?

 

W piątek konsultacje na budowie, bo jutro "świat się wali" :wink:

 

Telefonicznie bałam się podjąć decyzję, gdy Wykonawca znalazł nieścisłości w poprawkach naniesionych przez znaną już wszystkim panią od adaptacji....

 

Najprościej mówiąc - drzwi do pomieszczenia gospodarczego się nie mieszczą :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla, spoko jeszcze sporo będzie "niespodzianek" :p Ale widzisz,wykonawca trzyma rękę na pulsie i coś już wyłapał 8)

Ach ci od adaptacj...i :x :( .Wiesz, jak dotychczas nie znam osoby(moich znajomych) u których adaptacje nie byłyby skopane :( Widać to norma :o :o

Nasz( św.pamięci) tak zrobił adaptacje np.dachu nad garażem-że zabrakło więźby,na tak wielką połać dachu ni przewidział wzmocnień(pierwszy większy śnieg...i aż strach pomyśleć)Całe szczęcie dekarze od razu to wyłapali i zrobili to jak należy.

Trzymam łapki :p

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Amtlo po przerwie

 

No niestety tu też zasada pańskie oko konia tuczy działa i to jak. Nie doglądasz to nie ma.

 

A co do niespodzanek - super że Twój kierbud zachowuje przytomność umysłu :D

 

Zdjęcia wiem że można powiększyć ale łatwiej je jednak po prostu oglądać a nie klikać w każde. Aż tak wielkie to chyba nie są żeby powodować jakieś perturbacje z otwieraniem stronki. Ale może inni czytelnicy wolą tak - nie chcę tu narzucać swoich wymysłów :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Amtla :D Nie wiem co pozmieniałaś w stosunku do rzutu w Twoim dzienniku, ale jeśli chodzi o pomieszczenie 11 to chyba musisz zmniejszyć kibelek? Tak na równo ze ścianką oddzielającą wiatrołap. Prysznica tam nie upychasz?

 

Ja tego nie zmieniałam :roll: Nie wiem dlaczego ta kobieta to zrobiła!!!!!!!!!!

To nie ma uzasadnienia.

To co miała zrobić to przesunąc tą ściankę o 25 cm w kierunku 11, bo wtedy zmieszczę tam prysznic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...