Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie kochani,

 

dzisiaj straszny dzień miałam. A to z racji starań o materiały. Znowu zaczęło się tzw. głupiejewo. Ale jestem dobrej myśli. Dobrzy ludzie mi pomagają.

 

Co do OKOŁO 5 dni, to 12 lutego w moim dzienniku, miałam nienajlepszą minę. Poszło dalej...Kolejny wykonawca...

CZEKAM....

 

Trzymajcie proszę dalej kciuki, bo nie chcę zapeszać :wink:

Jak nie mam na papierze, to nie uwierzę :-?

 

Pozdrawiam gorąco

 

P.S. U mnie piękny śnieg pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Amtla!

Przyznam się szczerze, że dzisiaj zajrzałam do Twojego dziennika pierwszy raz, sprowokowana podpisem " z prawego brzegu" :wink: :roll: :lol: :lol: . Cieszę się, że znalazłam kogoś, kto też wkrótce zaczyna budowę :p

Co do wykonawcy, to normalka. Jeśli mogłabym coś doradzić, to poproś już kolejnego o wycenę :wink: Nas pierwsza wycena powaliła nie tylko na kolana, ale załamała zupełnie, druga była o 10 tys. niższa ... i wtedy umówilismy się z trzema kolejnymi murarzami, jednocześnie :roll: :o . Przy kolejnych rozmowach byliśmy coraz mądrzejsi i każdorazowo informowaliśmy, że zastanowimy się i w ciągu tygodnia oddzwonimy. Zaczęto nas inaczej traktować i nawet sami dzwonili, kiedy zaczynamy :o . Hihihi zdecydowaliśmy się na trzeciego z kolei, jego wycena była o 20 tys. niższa(!!!!) od tej pierwotnej, przy tym samym zakresie wykonawstwa :x !! Dlatego głowa do góry, będzie dobrze! Na temat materiałów, nie będę się wypowiadała :( ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj u mnie TomKa,

Dziękuję bardzo za zainteresowanie i oczywiście poradę. Takie właśnie czasami są sposoby na fachowców :wink: Mam nadzieję, że też okaże się u mnie skuteczny.

 

Zajrzałam do Twojego dziennika i widzę, że jesteście sporo do przodu. Będę zatem zaglądać na bieżąco, boz pewnością na tym skorzystam :D

 

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Amtla!

Przyznam się szczerze, że dzisiaj zajrzałam do Twojego dziennika pierwszy raz, sprowokowana podpisem " z prawego brzegu" .

 

Bo widzisz, jedna z wersji to ta z wijącą się nieopodal rzeką - będziemy akurat na prawym brzegu.

Ale to tylko jedna z wersji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Amtla!

Przyznam się szczerze, że dzisiaj zajrzałam do Twojego dziennika pierwszy raz, sprowokowana podpisem " z prawego brzegu" .

 

Bo widzisz, jedna z wersji to ta z wijącą się nieopodal rzeką - będziemy akurat na prawym brzegu.

Ale to tylko jedna z wersji :wink:

 

To Ty jeszcze nie wiesz Amtlo gdzie będzie Twój dom :wink: :roll: ?

Niektórym to się powodzi - albo z prawej, albo z lewej i rzekę też mają :-? , no, no :wink: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...