Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie kobietki moje kochane :D

 

 

przepraszam, że się nie odzywałam, ale zmieniam operatora internetu i niestety trzeba swoje odczekać żeby nie przepłacać :wink:

 

A przy okazji wyrwałam się na niespodziewany urlopik - stąd cisza w eterze :oops:

 

Na budowie cisza, aż do zdjęcia stempli - we wtorek. Panowie pomurowali tylko do końca ścianki na poddaszu.

 

Z więźbą trochę się przesuwa, dlatego decycje o rynnach jeszcze nie podjęte, ale mam zagwozdkę....

 

Dziękuję Wam Wszystkim za opinie i wypowiedzi :D :D :D

 

Jak się dorwę w poniedziałek do inernetu gościnnie to napiszę więcej :roll:

 

Teraz jadę kupować pustaki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Amtla przy doborze rynien weź pod uwagę kolor kominów , podbitki, cokołu i okien. To uważam jest najważniejsze.

 

Przypadłość wielu kobiet - najbardziej podoba mi się to co drogie i markowe :roll:

 

Wybory, wybory....dobór kolorów :-? Teraz mam wrażenie,m że daltonistka jestem, wszystko mi się zlewa....i jednakowo wyglada. Muszę mieć podpowiadacza a raczej jakąś podpowiadaczkę, bo na prywatnego Małża liczyć nie mogę :-?

 

A drugie zdanie o przypadłości kobiet - wypisz wymaluj to ja jestem :o :evil: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dzisiaj napisałam i poczytałam dzienniki, bo będę mogła tu zajrzeć dopiero w środę....

 

Jak ja się uzależniłam od tego forum :roll: Przez tydzień myślałam, że kręćka jakiegoś dostanę....

 

Jutro środa :) , czekamy na wieści i pozdrawiamy.

 

Ale z Ciebie dzielna dziewczyna Amtlo, nic tylko oczy w słup :o .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak decyzja co do dachówki? Już klamka zapadła?

 

I też jestem ciekawy jak wygląda ten klinkier;)

 

Raczej - na pewno - wbrać właściwe będzie Roben kasztan. Ale jeszcze nie zapłacono :roll: Obejrzałam dachy na żywo - świetnie się prezentują. A cena w porównaniu z Koramicem bardzo, bardzo konkurencyjna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...