Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

Ja to dziękuję (w myślach) mojemu cieśli, że z sobie tylko znanych przyczyn zaczął składać dach z tej właściwej strony. Gdyby zaczął z drugiej, to na samym końcu wyszłoby te 10 cm różnicy i wtedy....ach, wolę nie myśleć...

 

Z reguły ci "dobrzy" projektanci, robią wszystko tak jak sobie klijent zażyczy, bez wchodzenia w szczegóły. Wychodzisz człowieku zadowolony i szczęśliwy. Dostałeś, ups, kupiłeś to co chciałeś. A potem na placu boju wychodzą te buble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Amtluś.

Po prostu trafiłaś na kiepskiego architekta. Tak jak można trafić na kiepskiego geodetę, kirbuda, ekipę, dekarza, ciastkarza, lekarza, psiarza, pisarza....co tam jeszcze chcesz :):)

 

Z tych wymienionych już dwóch i pół zaliczyłam... :wink:

 

Dlatego biorę sobie do serca Twoje życzenie Nefer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtluś.

Po prostu trafiłaś na kiepskiego architekta. Tak jak można trafić na kiepskiego geodetę, kirbuda, ekipę, dekarza, ciastkarza, lekarza, psiarza, pisarza....co tam jeszcze chcesz :):)

 

Z tych wymienionych już dwóch i pół zaliczyłam... :wink:

 

Dlatego biorę sobie do serca Twoje życzenie Nefer :D

Jestem czarownicą, więc mam nadzieję, że właśnie zostałaś skazana na sukces :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem czarownicą, :)

 

Witaj w klubie :wink: :D :D

 

I nie dziękuję...

 

U mnie za to, wszyscy stwierdzili, że wartoby inaczej rozwiązać sprawę więźby. Tak, aby zyskać więcej miejsca. Mnie to akurat nie przeszkadza, bo potrzebuję stryszku.Alle gdyby się ktoś inaczej nastawił, to mógłby się szczerze zawieść. Pod tak dużym dachem jest niespecjalnie dużo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...