Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Faktycznie, Zeljko, że podobne na pierwszy rzut. Bardzo ładny jest ten projekt - pewnie realizacja też :D :D

Szczególnie podoba mi się sporo pomieszczeń pomocniczych i świetne przejście do kuchni z korytarza :) . Co będziesz tam miała?

 

I nowy awatarek. zostajesz przy szpilkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomieszczenie to spizarnia.

Ten projekt powstal w naszych glowach (meza i mojej) po tym jak gotowy projket na ktorym sie bazowalismy nie mozna bylo na dzialce zmiescic. No i koledzy meza namowili go, ze szkoda poddasza nieuzytkowego robic, wiec pierwotny projket odpadl bo to byla parterowka. Maz zrobil taki wstepny projekt z ktorym pojechalismy do architekta i tam zrobili poprawki. W koncu powstalo TO.

Teraz u gory faktycznie jest duzo miejsca, bo na dole do mieszkania a tam tylko rekreacja, wiec jest jedno (no prawie) pomieszczenie. Kazdy kto widzial mowil, no tak dol, to dol.., ale ta gora! :D

Tylko na razie jest w stanie surowym, beton, tynky i ocieplenie (welna+folia). Zrobiona tylko malutka lazieneczka (prysnic + wc). Nie wiem kiedy sie zabierzemy za reszte, bo maz chce sam to wykanczac, no i czekami, wiadomo na srodki. :p

A jesli o szpilki chodzi, to bardzo lubie - bo nie wolno mi w nich chodzic. Wiec podziwiam inne baby, a ja tylko do zdjec zakladam lub na scianie wieszam. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj u mnie TomKa,

 

Zajrzałam do Twojego dziennika i widzę, że jesteście sporo do przodu. Będę zatem zaglądać na bieżąco, boz pewnością na tym skorzystam :D

 

Pozdrawiam gorąco

 

Amtla Ciebie oprócz spokoju, dobry humor nie opuszcza? :wink: Sporo do przodu... hihih, to tylko z tydzień pracy :roll: :lol: :lol: :lol: .

Będzie mi miło, jeśli jeszcze zajrzysz do mojego dziennika :p :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Amtla, ładny domek wybrałaś:p Wydaje mi się ,że miałam go na swojej liście.

Nie martw się , spokojnie , na pewno znajdziesz wykonawcę za rozsądną cenę.

My drugiego wykonawcę znaleźliśmy przypadkowo- pojechaliśmy zobaczyć samochód wystawiony na allegro. Samochodu nie kupiliśmy, za to za tydzień nowa ekipa zaczęła pracę:p

Los sprzyja w potrzebie. U ciebie też tak będzie:P

Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam, odezwal sie wykonawca? :roll:

 

Proszę bardzo, jak się sprawy mają. Wykonawca się odezwał: on bardzo chętnie - ale z gazobetonu :o a tak to nie. Poszło dalej.....

 

Z lepszych wieści - mam materiał, oczywiście nie w całości :roll: ale do przodu.

 

Dziękuję za wsparcie i pamięć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyszłam obejrzeć Twoją "niby" parterówkę. :)

Jak na taki metraż, to duzo pokoi do sprzątania będziesz miała. :wink:

 

Gratuluję ci decyzji o budowaniu, bo to naprawdę fajowa przygoda! Ale nie zazdroszczę szukania ekipy. Też przez to przechodziłam rok temu. Po czwartej wycenie mąż stwierdził: DOSYC! Zakasał rękawy, pogadał z rodziną i .... dziś stoi mój dom.

Wiem, nie zawsze jest to możliwe, ale zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie. Czasami "budowa ćwiczy" naszą cierpliwość i wytrwałość, ale zwykle się udaje. U ciebie też tak będzie. Jestem pewna.

Będę tu zaglądac.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikazuu,

 

zawsze serdecznie tutaj zapraszam :D

 

Dziękuję za słowa pocieszenia. Ja się na szczęście trochę naczytałam, nie tylko dzienników na forum i wiem, że z budową to nie tak łatwo. Dlatego u mnie to słowo - SPOKÓJ :wink:

 

Tyle osób sobie poradziło więc myślę, że kiedyś znajdę tą ekipę...

 

Świetnie, że mogłaś liczyć na rodzinę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Soniko,

większych rewelacji nie ma :-? Poszukiwania trwają i terminy coraz odleglejsze dzięki wiosennej zimie.

O kwotach nie chce mi sie nawet wspominać, bo za każdym razem mam wrażenie, że budowlańcom zależy na tym aby kogoś zrobić "w bambuko".

Muszę po prostu trafić na swojego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...