Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

kotka też mam 8)

od czerwca :wink:

w sumie, to była kotka dopóki nie pojechaliśmy do weterynarza na odrobaczenie...

i wróciliśmy z kocurkiem :o

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

jest taki urwis, że czasem to bym go udusiła normalnie :roll:

 

do fryzjera kolejka, bo pani była cały sierpień na urlopie, teraz się wszyscy dopominają cięcia :wink:

na wiosnę jest podobie, bo wtedy z kolei wszyscy po zimie się zlatują :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wy tu moje Panie gadu, gadu o zwierzaczkach....a ja powiadomień nie dostaję :evil:

 

Ale już jestem na bieżąco :D

 

Dzisiaj tak nie wieje i można nawet ze spokojem popracować przy chwaściorach :-? Moja komosa będzie mi się po nocach śniła :wink: Teraz jakby jej mniej :roll: Ale rąk prawie nie czuję, nie mówiąc o głowie - coś strasznego :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś sierp lub kosa :roll:

 

Bogusiu, :D

 

w komentarzach to na wszelakie tematy możemy porozmawiać :D a o zwirzaczkach tym bardziej, skoro Twój już zaczyna dokazywać :roll:

 

A myszka to była na tej zasadzie: jak nie mogę psa, ani kota, ani chomika, ani świnki, to chociaż myszkę....

 

Tym proponowanym przez Ciebie sprzętem to nie za bardzo, bo trzeba razem z korzeniami to wszystko usunąć. Moi Panowie oprawili mi zatem śliczne widełki i sami wzięli się za wypróbowanie :D Bardzo dobrze im idzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtlo

skoro tak dobrze im idzie to chwal chłopaków bez końca :lol: Aż wykarczują całą działkę :lol:

 

A u nas to jest chomik, kotek i dzisiaj....na strychu znaleźliśmy padniętą mysz(fuj :x ).Mam nadzieję,że to ta i jedyna ,która buszowała nam nad głowami :x

A Bruno-coraz bardziej bryka,jeszcze się chowa w bardzo różne kąty.Moje córki za dwa dni wybywają już do szkół i proces wychowawczy kota :D spadnie na nas.A własciwie głównie na męża,bo on emerytalny jest :) .Nie cieszy się zbytnio z tego powodu.

 

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak nie do końca spaprał. Zrobił z takiej długości jaką dostarczyli, bo taka zamówiłam zgodnie z wytycznymi wg projktu. Dla mnie jest prawie w porządku...ale jak fachowiec stwierdził, po co się te jętki stosuje, co mają gwarantować i jak popatrzyłam na to jeszcze raz, to oczywiście do wymiany...Będzie zrobione PORZĄDNIE :D

 

On mi nawet o tych jętkach mówił, a ja jakoś chyba nieprzytomna byłam :wink: czy coś w tym stylu :roll:

 

Jętki będą na jutro :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to dobrze,że wszystko się jeszcze da poprawić :roll: Tylko to są dodatkowe koszty.

U nas było podobnie, z wieźbą na garaż.Adaptujący źle wyliczył i cieśle od razu to wyłapali.Nie uwzględnił całkowitej powierzchni dachu nad garazem i przy pierwszym niewilkim śniegu, dach mógłby runąć :o .Dokupiliśmy wieźbę,natomiast to co zostało cieśle zagospodarowli, zrobili dodatkowe umocnienia nad garazem.Nic się nie zmarnowało.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dobrze że jeszcze można naprawić. Dzisiaj dotarły nowe jętki i mam nadzieję, że już są na dachu - tak przynajmniej mi obiecano. Ale czy można wierzyć znikającemu? Jestem dobrej myśli, bo po co innego by przyjeżdżał? I jeszcze dodatkowy słup wzmacniający wstawić obiecał? Juto oblukam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...