Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Amtla, ale Ty masz cierpliwość :wink: . Nie mniej jednak więźba położona, wiecha jest, dachóweczka " się kładzie" i oby do przodu! Czego Tobie i :oops: sobie życzę :D :D .

 

A dzisiaj byli? Dużo zrobili?

 

Tak TomKo, moja budowa to wielka lekcja cierpliwości...Najgorzej gdy pogoda wkracza w paradę i ranne przymrozki też blokują pracę. Wczoraj panowie byli, dzisiaj też są. Tak na moje, to tempo średnie - ale ja się do końca nie znam. Może tak musi być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla, wygon deprechę jak najdalej.....a juz mówie ci jak.... :D :D :D sposób sprawdzony na własnej skórze....

Usiądź i pomysl....co było w tym miejscu gdzie teraz stoi dom, dwa lata temu?

Co było rok temu?

A co jest teraz?

W chwilach, kiedy i mnie dopadała deprecha powtarzałam sobie w kółko, że jeszcze niedawno nic tu nie było a teraz stoi już dom, który kosztował nas wprawdzie dużo nerwów i cierpliwości..... ale stoi :o :o :o

I gdyby nie nasza konsekwencja w dążeniu małymi kroczkami ale zawsze i cały czas do celu..... tego domu nigdy by nie było....

Trzymam kciuki - będzie dobrze.... a wszystko to wina jesieni.... :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasiek,

 

dziękuję dobra kobieto za pocieszenie. Wczoraj to mnie faktycznie naszło....

 

Do tego jeszcze dołożyli się niesłowni ludzie w hurtowniach, najpierw obiecujący złote góry, a potem ....to już każdy budujący wie :evil:

 

Ale faktycznie poogladałam foty z budowy, popodziwiałam moją dachówkę i pomogło :D

A dzisiaj od rana dalej walczę :-? Zostanę bojownikiem :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do rad Niny :wink:

Deprecha precz!!

I ciesz się tym co już jest np. SCHODY :D bardzo ładne, a jak jeszcze będą wykończone -super :p .

Wiesz jesień to chyba taka pora roku,że wszyscy zwalniamy :-? Jakoś tak sił brakuje :x (wiem coś o tym bo już trzeci dzień, jak tylko się budzę to już marzę o łóżeczku :p :lol: ).

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co przejmować

 

w sumie każde drewno tak ma

 

mamy brzozowy stolik. przez jakis czas były na nim bambusowe podstawki. potem sie urodziła Kruszka która szybko urosła na tyle że zaczęła wszystko ze stolika ściagać wiec podstawki chcąc nie chcąc wylądowały w szafce. teraz mamy cztery białe placki na blacie :o :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy będą te okna?

 

Te okna to nie wiem, ale za to zerknij do dziennika, jakie mam teraz :wink: :o

 

zerkłam odrazu, tylko co się zbierałam na odpowiedź to któryś dzieć akurat był w potrzebie... :roll:

teraz chwilowo śpią oba...

okna śliczne, co Ty kobieto od nich chcesz :wink:

:lol: :lol: :lol:

u mnie przez zimę były dechy powstawiane, u Ciebie to widniej przynajmniej jest :wink:

 

a..

połaciowe to przecież też okna :wink:

na kiedy zamówione są??

Ja też w środku mam jasną (jeszcze..) sosenkę, a na zewnątrz brązik 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...