Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O mały włos i bym w komentarzach napisała.

 

U mnie panowie dekarze harmonogram 9 dniowy przedstawili. 2 dni więźba 7 dni pokrycie. Jak na razie się wywiązują.

 

ale co z tego jak murarz ścianki szczytowe i komin trzy tygodnie wykańczał :x

 

także się nie martw - jak nie jedno to drugie - zawsze coś sie musi grzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co z tego jak murarz ścianki szczytowe i komin trzy tygodnie wykańczał :x

 

także się nie martw - jak nie jedno to drugie - zawsze coś sie musi grzebać.

 

Jak nie urok to....przemarsz wojsk :wink:

 

Ja po prostu już jestem zmęczona tym długim czasem roboty :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle Amtlo, z dachem.

U nas trwało to trochę dłużej, ale była zima,padał śnieg.Szkoda trochę,że w soboty w ładną pogodę nie pracują :( A może w soboty, mają fuchę i tam dach idzie wolniej? :-? Niezbyt grzeczna ta moja pociecha dla Ciebie,ale na tym etapie naszego życia czytaj budowanie, musimy być egoistami- nasze jest najwazniejsze :D :D .

U maszego sąsiada spory dach zrobili w tydzień- ale jak pięciu luda weszło na dach to ino furczało :) :) .Dobra ekipa-a sasiad wymagający jest :wink:

 

Pozdr Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz Amtlo, znowu do przodu :)

 

Pozdr

 

Do przodu - ale ile?

Jak przyjechałam dzisiaj na budowę to już ryczeć mi siię chciało. Panowie wciągnęli przez cały dzień resztę dachówki, położyli ten kawałek OSB, blachy i rynny.

Mnie się wydaje, że pracować trzeba wydajnie...

Potem poczęstowali mnie wiadomością ilu dachówek skrajnych brakuje :-? Kończąć stwierdzeniem, że na jutro powinna je hurtownia dostarczyć 8) Wtedy nieco się wnerwiłam. Bo komu dachówki w ilości sztuk dycha dowożą na budowę? Jeszcze raz przebrałam buty i pognałam do tej hurtowni...Wyhaczyłam przy okazji ostatni, niestety kominek który się został :roll: Ale to pan magazynier wyszperał mi go. Został za to obdarzony uśmiechem nr 10 :wink:

 

A TERAZ..... panowie stwierdzili, że do soboty skończą, bo od poniedziałku nowy dach czeka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...