Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć i czołem :D .

 

I co z oknami Amtluś, wprawiają się?

Trzymam kciuki i czekam na wieści.

 

Witaj Soniczko :D

 

Okna w hurtowni były na czas, transport był na czas, przyjechały na budowę i zostały wstawione.....do garażu sąsiada :-?

 

Pomimo, że sami wyznaczyli temin....

 

Ech, gadać się nie chce, choć uparcie dzisiaj telefonicznie potwierdzili, że termin zakończenia aktualny. Ale czy ja im mogę wierzyć?

 

Dobrze, że ja jestem SPOKOJNA kobieta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno wkopana pierwsza łopata a tu już domek stoi :p

Jeszcze trochę wytrzymaj Amtlo , zaraz będziesz miała dach. Potem sobie odpoczniesz. Skończy się bieganina po hurtowniach po brakujący materiał potrzebny na już. Ładny stryszek :p

 

ciaszko, właśnie minęło pól roku moich zmagań....może faktycznie to niedawno było?

 

Pocieszam się właśnie, że już za chwilę będzie ten daszek :) Odpocznę sobie przez zimę, a na wiosnę do ROBOTY :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz Amtlo, znowu do przodu :)

 

Pozdr

 

Do przodu - ale ile?

Jak przyjechałam dzisiaj na budowę to już ryczeć mi siię chciało. Panowie wciągnęli przez cały dzień resztę dachówki, położyli ten kawałek OSB, blachy i rynny.

Mnie się wydaje, że pracować trzeba wydajnie...

Potem poczęstowali mnie wiadomością ilu dachówek skrajnych brakuje :-? Kończąć stwierdzeniem, że na jutro powinna je hurtownia dostarczyć 8) Wtedy nieco się wnerwiłam. Bo komu dachówki w ilości sztuk dycha dowożą na budowę? Jeszcze raz przebrałam buty i pognałam do tej hurtowni...Wyhaczyłam przy okazji ostatni, niestety kominek który się został :roll: Ale to pan magazynier wyszperał mi go. Został za to obdarzony uśmiechem nr 10 :wink:

 

A TERAZ..... panowie stwierdzili, że do soboty skończą, bo od poniedziałku nowy dach czeka :D

 

Ale jednak do przodu, sobota coraz blizej :D

A z dokupowaniem materiałów to niestety tak jest.Nie da się tego tak wyliczyć co do sztuki. :-?

 

Jak już będą okna, to zobaczysz domek "nabierze" duszy :lol: a Tobie humor się poprawi.Przynajmniej ja tak miałam.Jak już były okna ( i oczywiście drzwi zewnętrzne), czułam że to już dom.Znalazł się jakiś stolik, krzesła, kawka smakowała jak nigdy :wink:

 

Zgadzam siez ciaszką- nie tak dawno wkopana łopata......

 

Jak tylko skończą dach-melduj :) i pokazuj foty 8)

 

Pozdr Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak już będą okna, to zobaczysz domek "nabierze" duszy :lol: a Tobie humor się poprawi.

 

 

Jak tylko skończą dach-melduj :) i pokazuj foty 8)

 

Jak na razie tylko okna dachowe - ale to już namiastka się zrobi :roll:

 

Zamelduję zaraz, oczywiście. Dzisiaj nie byłam, bo nie mogłam, chociaż późnym popołudniem odebrałam meldunek jakiej to dachówki brakuje w liczbie 1 :o No cóż, jutro zakacam kiece i polece....po tą jedną. Od nich do hurtowni 1km i można mieć od ręki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...