Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

efilo, :D

 

jak mam zrobione okna? Generalnie każde inaczej, ponieważ panowie robili w parach, niestety każdy wg innego pomyślunku :-? Najlepsze są takie: rama drewniana wokól otworu okiennego, naciągnięta na nią folia, a przez środek jeszcze drewniane wzmocnienie w ilości zależnej od wielkości okna. Rama drewniana przybita do muru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części wykorzystałam to co miałam na budowie, czyli czarna folię w rolce, (niestety jest dosyć ciemno w pomieszczeniu) oraz zakupiłam grubą folię do remontów (była tylko lekko zielonkawa). Najlepsza byłaby taka przezroczysta, bo wtedy wszystko wewnątrz widać. Ja nie chcialam popadać w niepotrzebne koszta :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,ze nie idziesz na imprezkę :( ,takie zjazdy są bardzo fajne :wink: .

 

Źle się wyraziłam: na zjazd idę, dekarzom będę kibicować :D

 

Pozdr

 

Kamień z serca :D i Jak się imprezka udała?

 

Ale się cieszę,że masz SSO :lol: :lol: a teraz wstawić okna, zamknąć na zimę.Szkoda czasu, przez zimę mimo okien i tak domek wymrozi.A od wiosny....się zacznie :p :p

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamień z serca :D i Jak się imprezka udała?

 

Bogusiu,

było świetnie :D Praktycznie cały dzień na imprezowaniu, od poważnych spotkań - po bal do białego świtu. Była i Msza św, uroczystość z wręczaniem medali i odznaczeń oraz oficjalnych przmówień:wink: , spotkania w szkole. A wieczorkiem na luziku, w ściślejszym gronie. Chociaż tym razem z klasy nie było nas zbyt wielu, to było przesympatycznie. Prawdę mówiąc spotykamy się dosyć często z okazji...wymyślanych okazji :roll: Dlatego nie potrzebujemy oficjalnych obchodów :D

 

A domek mam nadzieję osiądzie, wypręży i napręży się odpowiednio przez zimę.

Co do wstawiania okien jeszcze nie wiem co zrobię....

 

Ale fajnie było na Waszym wyjeżdzie :D :D :D Aż nabrałam ochoty na jakiś wypad :wink: I zaczynam poważnie o tym myśleć....w końcu nie miałam prawdziwych wakacji :roll:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zjazdy szkolne to wspaniała sprawa :) Ja je uwielbiam.Ale niestety w liceum oidbywają się co 10 lat (ostatni odbył się chyba 5 lat temu, więc jeszcze długo trzeba czekać do następnego :( ).Ja niestety byłam w babskiej klasie i jak to w babińcu bywa, spotkania miedzyzjazdowe trudno zorganizować.Ale obiecałam sobie,że jak już tak ogarnę tę moją chałupkę to w przyszłym roku, np. w maju lub czerwcu zaproszę moje koleżanki i zrobimy sobie imprezę :lol: :lol: Oby tylko zdrowie dopisało.

W przyszłym roku czeka nas "srebrne wesele" :D i myślę,że kolejna okazja do imprezki :)

 

Co do wycieczki.Było bardzo fajnie,staramy się co roku gdzieś wyjechać choćby na krótko.W ten weekend też mamy wyjazd (Karkonosze -Szklarska Poręba i okolice oraz Czechy w tym rejonie) ale ja już niestety nie pojadę.

Mimo wszystko te wyjazdy męczą, więc trzeba będzie odpocząć.

W przyszłym roku chciałabym znowu pojechać na Słowację(źródła termalne) ,ale jak Słowacja wejdzie do styrefy euro to nie wiem czy będzie już tam tak tanio dla nas.

 

Życzę Ci też jakiegoś wyjazdu, jest to bardzo potrzebne dla podładowania akumulatorów zwłaszcza dla nas budujących :p

 

Pozdr Bogusia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu,

 

u nas też spotkania szkolne co 10 lat. Takie z nauczycielami. Nasz wychowawca ma obecie 83 lata i wizualnie minimalne zmiany :roll:

Ponieważ klasa z ogólniaka z dominacją chlopców była, to skrzykują dziewczyny, ale panowie biorą na siebie sprawy organizacyjne :D dlatego mamy spotkania prawie klasowe.

 

 

A ja zmarźlak, tak bym chciała do ciepłych krajów....Może coś z tego będzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...