Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

 

aż Ci zazdroszczę tej opalenizny :roll: :

 

Niestety, w samolocie zaczęła mi już schodzić z twarzy, więc nie ma czego zazdrościć :wink:

 

Zero mycia :wink: .

 

A jak zemsta Faraonów, mam nadzieję, że Cię nie dopadła :roll: ?

 

Superanckie wakacje miałaś Amtlo :D , u nas szaro buro i ponuro, a tam....marzenie. Fajnie, że odpoczęłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Całe szczęście, bo byś miała popsuty urlop.

 

Cieszę się, że wróciłaś z uśmiechem na twarzy i choć na trochę oderwałaś się od codzienności.

Nie ma to jak podładowanie baterii :D .

 

Właśnie, właśnie....oderwanie od codzienności :D ...a potem te powroty.... :-?

Ale baterie faktycznie naładowane :D :D W środę ruszam w bój.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, bo byś miała popsuty urlop.

 

Cieszę się, że wróciłaś z uśmiechem na twarzy i choć na trochę oderwałaś się od codzienności.

Nie ma to jak podładowanie baterii :D .

 

Właśnie, właśnie....oderwanie od codzienności :D ...a potem te powroty.... :-?

Ale baterie faktycznie naładowane :D :D W środę ruszam w bój.... :wink:

 

Hej szable w dłoń lalala :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Aniu,

 

taka jest rzeczywistość większości Egipcjan. Obok ogromnej bazy turystycznej i hotelowej, istnieje Egipt rolniczy i wydobywczy. Bo turystyka jest podobno na 4 miejscu w dochodzie narodowym tego kraju.

Widać więc domy budowane technologią jak za faraonów. Cegła gliniasta, wkoło piach i na niewykończonym domu antena satelitarna :o

Pensje niskie - nawet nauczycieli (co nas nie dziwi) i lekarzy. Najlepiej zarabiają urzędnicy państwowi. I do tego wszechobecna forma podziękowania pieniężnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo,

 

Generalnie przebywając w Egipcie ma się wrażenie, że kobiety są do rodzenia dzieci :roll: W sklepach mężczyźni, w hotelach obsługa męska. Jedyną kobietą Egipcjanką była masażystka.

Na ulicach kobiety jedynie z dziećmi. Ale faktem jest, że jest tam przewaga mężczyzn. Dlatego też zostaje na stałe wiele pań zza naszej wschodniej granicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie...

to dla nas całkiem coś innego, patrząc na takie zdjęcia i widząc to życie w Egipcie..

 

chyba większość z nas cieszy się, że jednak mieszka tutaj, gdzie można być w miarę niezależną kobietą :wink:

 

za nic nie zamieniłabym polskich widoków na łąki, lasy, góry...

zwłaszcza na coś takiego :-?

 

teraz człowiek przynajmniej doceni, jak u nas jest pięknie i jaką mamy różnorodność krajobrazu...

 

i żal mi tamtych kobiet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla, gratuluję Stanu Surowego Otwartego!!!!!! Teraz tylko okienka powstawiać i żadna zima nam nie straszna :D

 

A wycieczki po cichutku zazdroszczę :roll:

 

A ja zazdroaszczę zaliczonych kolejnych etapów na budowie :D ....ładnie to idzie do przodu :D

 

Za gratulacje pięknie dziękuję :D :D :D

 

a wycieczki polecam na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egipt głównie kojarzę z najcudowniejszymi przeżyciami z rafy koralowej. Ale widok martwego osła w nilu i kąpiących się obok dzieciaków wyrył mi się w pamięci. :roll:

 

Mi też w pamięci zostanie jako kraj pełen kontrastów :roll:

 

Ale fajniusie pomysły wnętrzarskie u Ciebie wczoraj widziałam :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...