Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Się majster popisał :) Ale z drugiej strony : nawalony a nie zapomniał zadzwonić :) Dobry chłop :)

 

POrządki niezłe ... ja oddałam dekarzom te resztki - nie chciałam mieć rąk do ziemi - ale ja leniowa jestem :roll:

Bardoz jesteś dzielna.

 

A podoga barowa ... a jutro śnieg ...do bani - chociaż lubię zimę, tylko wolałabym już mieć ciepło w domu. Mam nadzieję, że zdążę przed mrozem ( zanim mi wysadzi podłogówkę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas, ja najwięcej nasprzatałam się przy stefankowym etapie wykańczania.

Wcześniej, murarze, dekarze to myśle bałaganili w granicach normy :wink: .Tu sprzątał mój mąż :p .Odpadków bloczków i dachówki było naporawdę mniej niż się spodziewałam.

A przy wykonczeniówce-porozwalane kartony, rozwleczone farby.Do tego -przy montażu klamek "zabrakło"śrubek.Co było narzekania-ci sprzedawcy, wyciagają z opakowań itd.Zaczęło się kombinowanie ze śrubkami.Jak zmieniliśmy 'wykończeniowca" znalazły się (i to w dużej ilosci :o ) śrubki.

Inny przykład- proszę dokupić farbę bo zabraknie...lecę ,kupuję, kolor nietypowy i....oczywiście całe opakowanie zostało, na zwrot za późno.

Tu już wymierna strata finansowa :-? .

Aż boję się myśleć co by było,gdyby mój mąż nie był codziennie na budowie...

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardoz jesteś dzielna.

 

Iiiiiiiiiii, ja tylko tak wygladam :roll: :wink:

 

A podoga barowa ... a jutro śnieg ...do bani - chociaż lubię zimę, tylko wolałabym już mieć ciepło w domu. Mam nadzieję, że zdążę przed mrozem ( zanim mi wysadzi podłogówkę :))

 

I zgodnie z nazwa postąpił widać mój majster...

 

A te minimalne minusy temperaturowe, to chyba wewnątrz zamkniętego domku nie są groźne. Neferciu, a Ty palisz w kominku? A takie myśli o podłogówce - fe, fe wyrzucić :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A te minimalne minusy temperaturowe, to chyba wewnątrz zamkniętego domku nie są groźne. Neferciu, a Ty palisz w kominku? A takie myśli o podłogówce - fe, fe wyrzucić :o

 

Palę w kominku jak tam jestem - żeby mi tyłek nie marzł :)

Ale rzeczywiście- jeśli podłogówke masz napełnioną wodą i przyjdzie ostry mróż to może walnąć... ALe przy przymrozkach nic się nie stanie.

P.S. ja wywaliłam 10 kontenerów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,że ja głupia osobiście zostawiłam foteliki po jakimś pikniku ale gdzieżbym przewidziała ,że się paniska rozłożą :lol:

Przy okazji dla rozrywki urządzali sobie zawody w rzutach w dal butelkami - co nieco później odkryliśmy :p. Dzisiaj już mogę się z tego śmiać:p,

Śnieg pada , będzie ładny poranek :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...