Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A mi sie wzielo i pomylilo i przypadkiem podczytalam myslalam , ze w Zeljkowe koment wdeplam za Neferka .

No i co tu widze :roll:

Prosze sie nie mazac , bo postrasze :D

 

Ostatnio mi sie tak kolega zamazal to powiedzialam , ze ma do mnie przyjechac , ze na spacer go wyprowadze z psami dam pobiegac za sarnami i powachac krowie kupska .Odrazu pomoglo :oops:

Jeszcze cos powiedzialam co moze porobic ale juz nie napisze , bo jakos tak wstyd , tu tle porzadnych osobistosci zaglada pewnie :roll:

 

Glowa do gory :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi rrmi że zajrzałaś, chociaż przypadkiem :D

 

Ja generalnie nie z tych co się tak mazają, ale skoro mnie Zeljka do tablicy wywołała, to kłamać nie będę :roll:

 

Myślę, że metoda "powąchac krowie kupska" szczególnie stawia na nogi :wink:

 

A tak wogóle to nie ma się czym krępować, bo wszystkie porządne osobistości też lubią rózne porady poczytać :roll: :D

 

Pozdr i dziękulki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko droga,

 

tak prawie trafiłaś w sedno sprawy....Zwaliło się na mnie wszystko co mogło :( Nawał pracy zawodowej, przeziębiony albo alergiczny młody, babcia u lekarzy, odbiór pozostałych dachówek....i do tego fochy mm :roll:

 

Nawet na sms-a nie miałam kiedy odpowiedzieć :oops:

 

Sprawiłaś mi kochana przeogromną niespodziankę :D :D :D Dziękuję Ci ślicznie Słoneczko, Duszku....Wszystko będzie pasować :lol:

 

Po tym dzisiejszym dniu...to jak uśmiech losu...właśnie się popłakałam.... :roll:

 

 

wiesz, że tutaj się o każdym pamięta :wink:

i jak tylko czas pozwoli...

jutro będzie lepiej, pamiętaj, że po każdym upadku się wstaje a po każdej nocy przychodzi dzień :wink:

 

głowa do góry, smutki nikogo nie omijają, ale trzeba się trzymać. Ty twarda baba jesteś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...